Все буде Україна• 06 июня 2024

Така ситуація не однозначна. Дитина матюкнулась на дорослого

Сину 12 років, є друг сім´ї який іноді може типу повчити як жити, типу а наші часи місце в маршрутках стареньким уступали, а зараз молодьож нікудишня.
І от цей друг сім´ї випадково почув як син обговорював його з однолітками, і назвав його ( друга сім´ї) пі.ром, і довб.й.м.

Ну цей друг сім´ї звісно до нас з претензіями, типу - подивіться що ви виховали, я для нього ( вас ) все, а ви мене пі-ром називаєте.
Ну я вибачилась за ситуацію. Побалакала з сином, йому соромно що він нас підвів, але вибачення просити не збирається, каже а чого він вічно до мене докопається.

І от цей друг сім´ї прямо вимагає публічної казні, чого я звісно робити не збираюсь.

Я намагалась поговорити з другом, ну матюкнувся і матюкнувся, ну не спілкуйтесь.
А він прям різниться, мене!! Якийсь шмаркач, та ви з ним ще наплачетесь.

З другом знайомі багато років, і він досить не погана людина, виручить завжди, допоможе. Ми часто ходили в гості. Майже як родичі.
А тепер що, дружбі кінець?

Може ви якось зі сторони глянете на ситуацію
бЭйбА• 06 июня 2024
Ответ дляКопуша
Кого його? В мене нема таких пришелепкуватих друзів
Бо хто нормальний з вами буде спілкуватися, коли у вас діти таке невиховане хамло?

Забобонний фрукт• 06 июня 2024
Думаю треба всією сімʼєю його послати))) прям хором на раз два три🤣
Мадам Тю-лю-лю• 06 июня 2024
Ответ дляПанна Кота
Ви праві.
Согласна
Заместитель Анонима• 06 июня 2024
Ответ для vihola
Так допобачення просто і все. Не бігайте, як автор і не питайте, що дружбі тепер вже справді кінець, а чому ти зі мною більше дружити не хочеш, а що такого, не можна було проковтнути?
ну так, тут теж згодна
Щедрик ведрик• 06 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Так ми про це авторці і кажемо - друг вирішив, що має право повчати підлітка, сина друзів. Сам підліток вважає, що йому достатньо повчань батьків і вчителів.
Тобто те, що сказав син, стосується все ж таки його батьків, а не друга, так?
Фантазерша• 06 июня 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
та не пошлет его автор. Он же черешню купил!
Братья Капли• 06 июня 2024
Ответ дляЩира українка
Да,могу им в глаза даже сказать.почему кто то может со своей ахинеей в глаза лезть,а ему молчать должны?
Думаю, цей друг мати до дитини не вживав. Син , якщо такий герой, міг встати і піти, сказати , не вчать мене, мені це на цікаво .
А ви так до людей підходите і мати їм в очі? Прекрасне спілкування

Мадам Тю-лю-лю• 06 июня 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Больше чем уверенна, что этот друг какой-то полнейший идиот, раздражающий всех и дающих вечно тысячу ненужных советов, приставучий, алкаш еще какой-то
Это не повод о нем так говорить другим, можно промолчать или говорить более деликатно
Копуша• 06 июня 2024
Ответ длябЭйбА
Мої діти виховані і друзі теж адекватні , ніколи не дозволять собі вмішуватися в чуже життя
бЭйбА• 06 июня 2024
Ответ дляКопуша
Удалено администрацией...
Мадам Тю-лю-лю• 06 июня 2024
Если бы мой ребенок про кого то так сказал мне было бы стыдно очень очень, я б сквозь землю провалилась
Щедрик ведрик• 06 июня 2024
Ответ дляАнонимба
А ты для меня мелкий дрыщ,которого я терплю только из-за дружбы с твоими родителями,а так ты мелкое надоедливое насекомое,все пошло отсюда,я иду с твоей мамкой гулять.))
І автор такая: син вимагає, щоб ти вибачився, але я йому пояснила, що це не доречно, бо думку свою ти ж не зміниш?
Щира українка• 06 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
А чего удивляетесь,что зануду с никому не нужными поучениями долбое*ом назвали?)так это правда
Копуша• 06 июня 2024
Ответ длябЭйбА
Удалено администрацией...
Мова про те, що якийсь пристарілий нереалізований дядько мало того, що вмішується у виховання чужої дитини і ще й підслуховує чужі розмови.
Кастрюлька• 06 июня 2024
Ответ дляШлях до зірок
Глядя на ооочень многих современных подростков, я могу сделать лишь вывод, что у них отсутствует уважение и они не чувствуют границ дозволенного. Вашего сына, автор, это тоже касается. Ни уважения, ни границ он в свои 12 лет не знает.
там і батьків так само називають, не всі звісно, але кадри є такі, показують, які круті перед однолітками
Щира українка• 06 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
Почему человек должен выслушивать чужие бредняки и еще думать,как бы ответить,чтоб притрушенное не обиделось?)))
Щедрик ведрик• 06 июня 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Лідерів
Особистості, які не знають, що таке бути не правим
Братья Капли• 06 июня 2024
Ответ дляЩира українка
А ви знаєте значення слова « підар»? Воно доречне в цій ситуації??? Дитина може так дорослу людину називати, а та повинна проковтнути?
бЭйбА• 06 июня 2024
Ответ дляКопуша
Можна підкреслити у автора у тесті де написано, що він підслуховував? Якщо малолітнє бидло не виховує мама, то можуть прорідити зубний ряд, покищо мамо пишається своїм матюкливим пісюнцем, як я розумію і ви це робите.

Дуняша• 06 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ну оскорбил все же ..
То есть,взрослый дядька 57 лет от роду,подслушал чужой разговор,в котором о нём подростки нелестно отзывались и решил разобраться с ними?Извините,но он дожил до седых волос,а ума не нажил.
автор Все буде Україна • 06 июня 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Дивна якась дружба у Вас, у Вас чоловік є?
Чоловік є в мене.
Щира українка• 06 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
А какая разница,ребенок или взрослый обозвал?))малой прав,а нереализованное мудло может такту научиться
Братья Капли• 06 июня 2024
Ответ дляЩира українка
Слово підар що значить?
Цей синок зараз вийде безнаказаним. Але колись він ляпне це там, де мамочка не захистить. І зубів може недорахуватися. Не всі такі толерантні, як цей друг
Копуша• 06 июня 2024
Ответ длябЭйбА
Перечитайте ще раз пост автора. Вас напевно батьки дуже жорстоко виховували
Щира українка• 06 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
Слово підар що значить?
У вас гугл есть,вбейте
автор Все буде Україна • 06 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
Автор, ваш син малолітнє матюкливе мурло.
Ок. Але в дєтдом все ж здавати його не буду
Джем Шакіри• 06 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А більшість яжемамок пишається що синачка публічно їхнього давнього друга принижував. Не, ну а ШО такого?
Копуша• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Чоловік є в мене.
Черешню не купує?
Анонимба• 06 июня 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Ох он и фантазер у вас, неужели ты могла подумать,что я на такое способна. Я же так люблю вашу семью и ребенок ваш просто прелесть,вот ему шоколадка.))
Панна Кота• 06 июня 2024
Що ваш чоловік каже?