Голодаю• 06 июня 2024
Знайома засудила мене за мою поведінку та ставлення.
Знайома дивується, чому я незадоволена невісткою, як людиною? Невістка ж нормально себе поводить, завжди з дитиною. Дитиною постійно займається. Не чіпає мене, в життя до мене та моїх дітей не лізе, та допомоги не просить, все з дитиною сама. Для знайомої - це ідеальна невістка. Вона не розуміє, що мені не вистачає? Знайома мене просто потім вже добила фразою «Якщо б ти була розумною жінкою, то ти б на свято не їхала би. Нехай син середній сам туди поїде.» А я щоб не їхала, не псувала дітям свято. Почала запитувати у мене, як я буду всім у очі дивитися? І з невісткою спілкуватися? Мовляв, я там буду як клоун після всього того, що наговорила про невістку.
Дуже розізлили такі поради та запитання. А як би ви вчинили? Їхали би до онука на день народження? Незважаючи на всі сварки та непорозуміння з невісткою…
Дама_с_караваем• 06 июня 2024
Ответ дляГолодаю
Я чим могла, тим і допомогала. А вона поводилася, як свиня… можно було подякувати і тихенько, мовчки віддати.
Вы несёте полную дичь.
Памперсы далеко не все подходят ребенку. Питание ( хоть смесь, хоть банки) тоже