Голодаю• 06 июня 2024

Знайома засудила мене за мою поведінку та ставлення.

Знайома дивується, чому я незадоволена невісткою, як людиною? Невістка ж нормально себе поводить, завжди з дитиною. Дитиною постійно займається. Не чіпає мене, в життя до мене та моїх дітей не лізе, та допомоги не просить, все з дитиною сама. Для знайомої - це ідеальна невістка. Вона не розуміє, що мені не вистачає? Знайома мене просто потім вже добила фразою «Якщо б ти була розумною жінкою, то ти б на свято не їхала би. Нехай син середній сам туди поїде.» А я щоб не їхала, не псувала дітям свято. Почала запитувати у мене, як я буду всім у очі дивитися? І з невісткою спілкуватися? Мовляв, я там буду як клоун після всього того, що наговорила про невістку.
Дуже розізлили такі поради та запитання. А як би ви вчинили? Їхали би до онука на день народження? Незважаючи на всі сварки та непорозуміння з невісткою…
Паспортний стіл• 06 июня 2024
Ответ дляСМСница
Вы новенькая?
Якраз ні, цієї письменниці давно не було, і ось, знову троляча тема мусолицця. Тому й питаю, вихідний сьогодні чи чому вона тут знову цю маячню строче?
Василина Семеніч• 06 июня 2024
Ну то есть когда вам тут то же самое твердят уже триста лет, вам это до одного места. А знакомая сказала, сразу впечатление произвело? Чудеса!
СМСница• 06 июня 2024
Ответ дляЖена миллионера
Я не в теме, я так поняла, это сериал какой-то.
Где посмотреть предыдущие серии?
Их очень много, больше 30+
автор Голодаю • 06 июня 2024
Ответ дляПиши-пропало
ага, ясно-понятно))
син питав так, щоб приїхали, чи так, щоб і не думали збиратися?
так а що ви знайомій відповіли щодо її питання, чи не буде вам соромно в очі невістці дивитися?
Ні. Він нормально в мене запитав, будемо ми чи ні? Бо невістка запрошувати нас не збиралася, я так зрозуміла. Переклала всю відповідальність за це на сина.
СМСница• 06 июня 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Вы ей не верите?
Я думаю, что это реальный человек
Мизимец• 06 июня 2024
Єптіль, я вже заплуталась у вашій просто Марії. Ну не сумісні ви з невісткою, прийміть це, особисто я, прийняла, коли розлучились, видохнула з радості, але при житті не лізла. Займіться собою.
автор Голодаю • 06 июня 2024
Ответ дляСМСница
Сколько стоит этот электромобиль?
4000-5000 тис. грн
Жена миллионера• 06 июня 2024
Ответ дляСМСница
Их очень много, больше 30+
Но мы болеем за невестку, верно?
Цигарний шланг• 06 июня 2024
Ответ дляГолодаю
Невістка закомандувала електромобіль на подарунок онуку. А щодо того, що в гості покличуть після то це не факт, за пів року ні разу не покликали, бо невістка знати мене не хоче…
Так Вы ж каждый раз, при встрече, то даёте ребёнку витамины без спроса, то высказываете невестке, что она и её родня не такие. Ведите себя прилично и всё будет хорошо.
Василина Семеніч• 06 июня 2024
Ответ дляЖена миллионера
Но мы болеем за невестку, верно?
Однозначно
Мрії у вирії• 06 июня 2024
Честно, уже потеряла надежду почитать вас. Думала, нового сезона не будет.
Но ура, опять 25.
Паспортний стіл• 06 июня 2024
Ответ дляСМСница
Вы ей не верите?
Я думаю, что это реальный человек
Ні. Вона пише максимально, щоб підняти хвилю хейту. Але всюди протиріччя. Ось і тут знову. Як може бути, що її невістка не запросила, але закомандувала електромобіль? Але якщо читати по діагоналі, то люди хавають
Мрії у вирії• 06 июня 2024
Ответ дляЖена миллионера
Но мы болеем за невестку, верно?
Вот не надо за всех расписываться, ладно?
Всенетакоднозначно.
автор Голодаю • 06 июня 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Я просто розумію, що день народження онука це єдина можливість побачити його. Бо після, більше такої можливості не буде.
Мрії у вирії• 06 июня 2024
Ответ дляГолодаю
Конечно нужно ехать. У вас есть ещё токсичная родня? Берите всех
Цигарний шланг• 06 июня 2024
Ответ дляГолодаю
Всё будет зависить от Вас, вернее вашего поведения, будет, не будет, Вы этого не знаете.
автор Голодаю • 06 июня 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Невістка мене не запрошувала. Але син запросив. Але я ж почала у сина запитувати, що подарувати дитині? Що потрібно? Щоб невістка знову щось не віддала чи не викинула. Він сказав, що не знає. Та й наче все у дитини є. Але сказав що запитає у невістки, вона точно знає. Ось і передав мені її слова.
Мрії у вирії• 06 июня 2024
Ответ дляГолодаю
Квартиру подарите
Василина Семеніч• 06 июня 2024
Ответ дляМрії у вирії
Та ну как она поедет!!! Ее невестка лично не пригласила, а это не годится.
Ну и плюс там ребенка нельзя будет на руки хватать, когда захочется, гадости родственникам невестки нельзя говорить, советы давать (весь перечень не помню, сорян)
Звездолётчица• 06 июня 2024
Ответ дляГолодаю
4000-5000 тис. грн
За полгода не видя внука, на 2 праздника вместе, как любящая бабка можно и раскошелиться. Какие то 100$.
Это вам не темы клепать нахаляву
СМСница• 06 июня 2024
Ответ дляЖена миллионера
Но мы болеем за невестку, верно?
А то!!!!
Естественно!!!!
автор Голодаю • 06 июня 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Але ж невістка знає моє ставлення до неї… і за пів року ногою не ступнула до нас в дім, що саме цікаве і син також. Хоча по телефону нормально з нами спілкується…
СМСница• 06 июня 2024
Ответ дляГолодаю
4000-5000 тис. грн
Вы будете его покупать?
СМСница• 06 июня 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Вы Таню читали?
Там точно такой же персонаж
Есть такие люди, поверьте
И,слава богу, Вы с ними не сталкивались
Цигарний шланг• 06 июня 2024
Ответ дляГолодаю
Вот как раз Вам представится возможность извиниться перед невесткой.
Мрії у вирії• 06 июня 2024
Но если электромобиль, то бестолковая и бесполезная вещь. Места занимает много, быстро надоест и ничего не развивает.
Лучше хороший самокат или беговел.
Кстати, электромобиль -идеальный подарок от нелюбимой свекрови. Можно на него плеваться какое-то время, а потом продать в отличном состоянии.
автор Голодаю • 06 июня 2024
Ответ дляСМСница
Вы будете его покупать?
Прийдеться. Хоча не розумію навіщо він потрібен, якщо невістки батьки дарують дитячий велосипед, ще й є коляска. Навіщо ще й машинка ця?
Паспортний стіл• 06 июня 2024
Ответ дляГолодаю
Коли кажуть про шите білими нитками, то яскравим прикладом цього виразу є ваші опуси.
СМСница• 06 июня 2024
Ответ дляМрії у вирії
Добрая Вы 😂
автор Голодаю • 06 июня 2024
Ответ дляПаспортний стіл
З чого ви це взяли?