Голодаю• 06 июня 2024
Знайома засудила мене за мою поведінку та ставлення.
Знайома дивується, чому я незадоволена невісткою, як людиною? Невістка ж нормально себе поводить, завжди з дитиною. Дитиною постійно займається. Не чіпає мене, в життя до мене та моїх дітей не лізе, та допомоги не просить, все з дитиною сама. Для знайомої - це ідеальна невістка. Вона не розуміє, що мені не вистачає? Знайома мене просто потім вже добила фразою «Якщо б ти була розумною жінкою, то ти б на свято не їхала би. Нехай син середній сам туди поїде.» А я щоб не їхала, не псувала дітям свято. Почала запитувати у мене, як я буду всім у очі дивитися? І з невісткою спілкуватися? Мовляв, я там буду як клоун після всього того, що наговорила про невістку.
Дуже розізлили такі поради та запитання. А як би ви вчинили? Їхали би до онука на день народження? Незважаючи на всі сварки та непорозуміння з невісткою…
Жена миллионера• 06 июня 2024
По большому счету, глубочайше начихать, что невестка не устраивает вас, как человек. Это исключительно ваши половые трудности. Она не за вас замуж выходила, мамо
Запасная спина• 06 июня 2024
Замуж надо выходить за сироту ... Автор со своим трольным сериалом тому подтверждение
Пиши-пропало• 06 июня 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Автор, а чим хрестини закінчилися?
хрестини в липні
групі авторів мулько. склепали нову історію))
Голодаю
• 06 июня 2024
Ответ дляПиши-пропало
Мамо, а вас звали на той день народження?
Син запитував чи ми приїдемо. І до того ж буде дитині один рік і хрещення, все будуть святкувати разом. А хрещеного син взяв свого молодшого брата, тому й так зрозуміло, що нам потрібно буде їхати на свято.
культУра• 06 июня 2024
Вы получили приглашение? - Едьте.
Не приглашали - примите свое место. У вас народу в семье дофига, что вы к одной бабе прицепились?
Знакомая права и довольно тактична с вами
ВсеЧетко• 06 июня 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Автор, а чим хрестини закінчилися?
це буде в наступній серії, почекайте)))
Голодаю
• 06 июня 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Автор, а чим хрестини закінчилися?
Хрестини будуть в один день з днем народженням дитини. Писала вже декілька разів.
СМСница• 06 июня 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Автор, а чим хрестини закінчилися?
Они ещё не начались
ПультОт_БМВ• 06 июня 2024
Ответ дляПиши-пропало
хрестини в липні
Я просто відстала від розвитку подій. Останнє, що пам´ятаю, як автор збиралася їхати на хрестини.
СМСница• 06 июня 2024
Ответ дляВсеЧетко
Ооо) добрідеееень, давно не бачилися))))))
Не говорите 😂
Но я не соскучилась
Жду Таню
Но я не соскучилась
Жду Таню
Пиши-пропало• 06 июня 2024
Ответ дляГолодаю
ага, ясно-понятно))
син питав так, щоб приїхали, чи так, щоб і не думали збиратися?
так а що ви знайомій відповіли щодо її питання, чи не буде вам соромно в очі невістці дивитися?
Муууумие• 06 июня 2024
Ответ дляПиши-пропало
Нет. Но это неважно.
Посудомойка• 06 июня 2024
Пам´ятаю ваші попередні теми.
Ваша знайома на 100% права, задумайтеся над цим.
Пиши-пропало• 06 июня 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
і оце вже їде вона на них місяців з 4)))
Гостра на язик• 06 июня 2024
Ответ дляПиши-пропало
если я не ошибаюсь, речь о крестинах
Цигарний шланг• 06 июня 2024
Идите, купите ребёнку подарок (только не еда, не памперсы!), ведите себя там хорошо, не говорите гадости невестке, не умничайте, не поучайте.. Может Вас ещё в гости позовут.
Пиши-пропало• 06 июня 2024
Ответ дляГостра на язик
если я не ошибаюсь, речь о крестинах
тепер уже і я зрозуміла, бо мамо спочатку написала про др
Голодаю
• 06 июня 2024
Ответ дляПиши-пропало
Ну бо хрестини перенесли. І я не знаю, як себе поводити з невісткою.
Голодаю
• 06 июня 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Невістка закомандувала електромобіль на подарунок онуку. А щодо того, що в гості покличуть після то це не факт, за пів року ні разу не покликали, бо невістка знати мене не хоче…
Жена миллионера• 06 июня 2024
Я не в теме, я так поняла, это сериал какой-то. Где посмотреть предыдущие серии?
СМСница• 06 июня 2024
Ответ дляГолодаю
Сколько стоит этот электромобиль?