Скользкая• 06 июня 2024
Довідки з універів нового зразка видають вже чи ні?
Універи мали в перших числах червня почати видавати довідки "Додаток 9" про те, що студент навчається там. Ще не почали, підкажіть? Доробили ту програму з доступом для універів чи ще ні?
Ms. Откровенность• 06 июня 2024
Офіційно заявили, що все працює ще позавчора. На практиці ще не чула
Трільчиха• 06 июня 2024
Доробили. Пару днів тому. Тепер оформлюють Накази на осіб, що будуть цим займатись. Думаю, на наступному тижні вже відпрацюють і будуть видавати. Замовляйте.
Скользкая
• 06 июня 2024
Ответ дляТрільчиха
Боже, накінець то! Дякую за відповідь 💐
Скользкая
• 06 июня 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Дякую! Я вже у відчаї була, щоб дочекатись.
Трільчиха• 07 июня 2024
Я досі чекаю на підписання Наказу, бо без цього формувати довідки неможливо. Як швидко Київ підпише їх закладам, не зрозуміло((((((
Скользкая
• 07 июня 2024
Ответ дляТрільчиха
Як гадаєте, може в понеділок вже буде можливо замовити?
Трільчиха• 07 июня 2024
Ответ дляСкользкая
Ми сподіваємось на це. Бо нас також штурумують студенти. Ми розуміємо, що це дуже потрібно, але від закладів наразі мало що залежить((((