Девальвация• 06 июня 2024

Муж хочет назвать сына Георгий. Как мне с этим жить?

Ужасное, мерзкое, отвратительное имя. Сокращенно как называть?
fialka123• 06 июня 2024
Моего отца так звали. Все называли его Гоша

Принцепесочка• 06 июня 2024
Ответ дляТролю як можу
В нас Юріїв записували Георгіями. Домовляйтеся. Якщо вам не миле ім´я, то не погоджуватися.
Мого батька в побуті Юрою звали, в паспорті він Георгій. А я з пелюшок в родичів Джоржівна, навіть на ім´я своє реагую не сразу бо незвично)
Кнопус• 06 июня 2024
А мне нравится. Красивое имя. Вот Семен для меня прям фу
Показушница• 06 июня 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Дітей має мама називати, вона відчуває яке імʼя підходить її дитині
В нас так і було. І сина, і доньку називала я. Але, коли чекали доньку, то з початку думали що хлопчик буде і я підбирала імена, то наприклад на Миколая чоловік погодився, а мені дуже хотілося Яшу (Яков). Чоловік категорично проти був. Буває так, що або мамі, або майбутньому татові якесь імʼя взагалі не звучить, хоча начебто негативних асоціацій немає. От для мене це імена Світлана, Толік, Костик, Олег та Ігор. Особливо Ігор дратує і треба ж було, щоб племінника чоловіка так назвали. Я вже 12 років ніяк не звикну. Ну то таке, головне що йому з цим іменем добре, а я хто? Я і не родичка по суті, дружина дядьки. Тому мовчу собі та поважаю їх вибір
Показушница• 06 июня 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Одногруппник Гера был. Никто по другому не называл
В нас сусід Гера, але повне імʼя Герман
Та не реву я• 06 июня 2024
Норм, якраз будуть актуальні герої Пеппа і Джордж.
Своего не предлагать• 06 июня 2024
В мене внука назвали найгіршим імʼям , як для мене. Але нічого не казала, в мене вже був мій час називати дітей. Так як це « мечта» зятя. Ще був холостяком, а уявляв сина з імʼям , яким і назвав . Щож тут, не попреш , заповітні бажання мусять виконуватися, верніше здійснюватися

Автопортрет нурофена• 07 июня 2024
Ответ дляПоказушница
Вот именно, а ваше какое дело-как назовут племянника?🙄 и имена к вас норм в перечне. Сейчас многие обиделись.
Ушла и Пришла• 07 июня 2024
Геша, так однокласника звати, але на російській мові
Счастье_же_вот_оно• 07 июня 2024
У меня сын Георгий, ему 15 лет. И ему очень нравится его имя)
ЛисаЛилу• 07 июня 2024
Не соглашайтесь, если Вам не нра.
У меня муж назвал сына Алексеем. имя норм. Но сокращ. варианты Алеша, блин меня бесит. да и Леша тоже так себе.
Алекс называю, но только ж я. все - Леша
Метелик• 07 июня 2024
Георгій імʼя дуже подобається
Не обовʼязково скорочувати.
Якщо все ж таки імʼя залишається , не перетворюйте його просто на скорочення .
Як звати хлопчика? - Георгій! -ой, Жора-ні, Георгій!!!
У моєї знайомої син -Олександр, не Саша!!!
Людям пофіг як казати -Георгій значить Георгій!
Він і в 3 роки буде Георгій, і в 60!!!
Ніяких Жорочка, Гошенька і т.д.
Імʼя сильне! І на мою думку інтернаціональне. Тобто як Анна, Олександр…
Anna_Aldarorah• 07 июня 2024
Жорж ,джордж
Червона ікорка• 07 июня 2024
Гера ничего звучит
А вообще выбирайте Гора, Горя, Жора, Гера, Геря, Геша, Гоша, Гошуля, Гуля, Гошуня, Гога, Гаря, Егор, Егорка, Егоня, Егоша, Егуня, Гуня
экзотик однако..Гуля, Гуня, Гога.
Червона ікорка• 07 июня 2024
А мне нравится