Плету интриги• 07 июня 2024
Який сенс платити за домашній інтернет, якщо коли немає світла, то немає
інтернету, прислали мені повідомлення - оплатіть? За що?
барабанщица• 07 июня 2024
У мене Ланет, то як вимикають світло, вай-фай стабільно 4 години працює.
когдадеЦкие• 07 июня 2024
Не платіть, тільки перечитайте договір, відсутність оплати буде поводом для його припинення чи буде накопичуватись борг
Дую на вітер• 07 июня 2024
Ответ дляCopy-Paste
Можна роздавати зі смартфону на ПК.
Я так могла роздавати тільки до початку планових відключень. Тобто раніше якщо було аварійне відключення і не працював домашній інтернет іншого провайдера (воля), то роздавала мобільний інтернет київстар і працювала далі.
А з початком планових відключень якщо нема світла, то зразу пропадає або сильно тормозить мобільний інтернет Київстар. От дивно чому, це ж мобільний інтернет. Вишки поблизу і їх по такому ж графіку виключають? Може хтось знає і підкаже причину.
Трейдер кріпти• 07 июня 2024
Потому что услуги провайдер продолжает предоставлять. У них есть электричество.
Меня много• 07 июня 2024
буду відмовлятися від укртелекомівського. мене немає більше вдома ніж я є. вистачить мобільного інтернету
Плету интриги
• 07 июня 2024
Ответ дляCopy-Paste
Можна роздавати зі смартфону на ПК.
ага, і там немає
Плету интриги
• 07 июня 2024
Ответ дляДую на вітер
Водафон те саме
Соня-сонятко• 07 июня 2024
Купіть провод для підключення роутера до павербанки і користуйтеся собі інетом спокійно
Плету интриги
• 07 июня 2024
Ответ дляСоня-сонятко
павербанка нема
Пухнасті штани• 07 июня 2024
Ответ дляДую на вітер
Тому що не у всіх вдома оптика, не у всіх роутери заживлені від павербанку. Пропадає вайфай - народ переходить на мобільний інтернет. А він не розрахований на таку кількість користувачів і на такий обсяг передачі даних. Тому й тупить