ДаЗдраПерма• 07 июня 2024

Звільнення

Підкажіть,будь ласка,по ситуації.
Працюю віддалено, літом 23-го оформили,трудову не відправляла, тільки інн та копію паспорта.
С січня 24-го постійно затримки зарплати, мінімалки, вирішила звільнятися та подивитися в Дія форму-7. Виявилося що з січня жодної сплати від компанії не було.
Чи могли мене офіційно звільнити без мого відома? Якщо ні,то підробку підпису не виключаю,шеф та ще людина..
Оце так цабе• 07 июня 2024
Звільнити навряд-чи, скоріш за все просто відпустку за свій рахунок оформили

Оце так цабе• 07 июня 2024
Чи вам офіційно зп на карту приходила?
автор ДаЗдраПерма • 07 июня 2024
Ответ дляОце так цабе
Без відома працівників це законно?
автор ДаЗдраПерма • 07 июня 2024
Ответ дляОце так цабе
Чи вам офіційно зп на карту приходила?
От як раз з січня не з рахунку компанії, раз і з термінала просто. За 5 місяців зарплата два рази була.
Птица секретарь• 07 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Хоть 1 раз с расчетного счета компании зарплата приходила?
автор ДаЗдраПерма • 07 июня 2024
Ответ дляПтица секретарь
В 24-му році ні. В 23-му так, тільки з нього і приходила
Оце так цабе• 07 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну то це відпустка за свій рахунок. Без вашого відома незаконно, бо ви мали поставити підпис в наказі.

Котики-муркотики• 07 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Дуже схоже на за свій рахунок оформили. Але ж там не можна зараз безкінечно. Може і звільнити могли. Що в пенсійному?
автор ДаЗдраПерма • 07 июня 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Підкажіть,будь ласка,де можна подивитися? Тільки з реєстрацією в пф?
Птица секретарь• 07 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Автор, расскажу вам свою историю))) меня приняли на работу, взяли паспорт и кол и даже я подписала приказ. И даже больше скажу, у меня есть даже запись в трудовой книжке, что я два года отпахала. А когда я отправила свою трудовую книжку в пенсионный фонд, чтобы ее цифровищировать, оказалось что такая компания за меня взносы не платила. И я у них вообще не числилась. Стаж мне этот выкинут, когда пенсию будут начислять и рассчитывать. Это конечно будет не скоро, но сам факт. Зарплату получала всю кешем. Я даже в ведомости зарплатной расписывалась.
автор ДаЗдраПерма • 07 июня 2024
Ответ дляПтица секретарь
По цій довідці в 23-му,коли оформили,виплати в ПФ сплачували,припинили в січні цього року
автор ДаЗдраПерма • 07 июня 2024
Я хотіла в березні звільнитися,бо взагалі нічого не платив. Написала заяву. Шеф відговорив та ’кинув кісточку ’, ми типу друзі. Ще й почуття провини хотів навішати,типу в нього і так все погано,а тут ще я. Ну ок.
Але ж нічого не змінюється,а якщо він ще і мій підпис підробив...
автор ДаЗдраПерма • 07 июня 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Подивилася
Прийнято на роботу, але немає про звільнення. Але ж і податки не сплачують.
Що це значить та чи можуть бути в мене проблеми,за несплачені податки?
ДлинноНожка• 07 июня 2024
Ответ дляПтица секретарь
А не можна подати в суд на компанію, або в комісію по трудовим спорам? Вони можуть заплатити і зараз. У вас є докази, що ви дійсно працювали, тож бажаю успіху. Проконсультуйтесь, зверніться в цю комісію, що вони порадять.
Птица секретарь• 07 июня 2024
Ответ дляДлинноНожка
Вы думаете мне нечем заняться в военное время? Я в мирное время этим бы не занималась, а тем более в военное, во-первых. Во-вторых, как вы себе это представляете у компании, которая давно лежит на «полке» (так говорят о компаниях, которые отлеживаются чтобы их потом просто закрыть). Документы в архив из частных компаний не сдает 90% частного бизнеса. Обычно просто «теряют» их и закидывают компании переписывая на «бомжей».
Пригаю-цибаю• 07 июня 2024
Ответ дляКотики-муркотики
По согласию сторон можно за свой счет на все время военного положения
автор ДаЗдраПерма • 07 июня 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
В мене не питали,це не може бути за згодою сторін
Пампушечка• 07 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Вы можете потребовать оплатить за вас ЕСВ. Но будут ли? После 9 августа булет видно 2-й квартал. Скорее всего и его не учтут. Просто перестали за вас платить ЕСВ и всё. Экономят на вас.
автор ДаЗдраПерма • 07 июня 2024
Ответ дляПампушечка
Мені це чим може загрожувати?
По факту,з 6700(мінімалки) в мене мінусовали податки, отримувала 5 с копійками

Пампушечка• 07 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Мені це чим може загрожувати?
Ничем, конечно. Просто у вас пропадает страховой стаж. Вот и всё. Это нарушение закона со стороны работодателя.
автор ДаЗдраПерма • 07 июня 2024
Ответ дляПампушечка
Дякую
ДлинноНожка• 08 июня 2024
Ответ дляПтица секретарь
Це ваша справа, жалкую, що витратила час на попереднє повідомлення