Неробименінерви• 07 июня 2024
Поїдка на море: чи брати бабусю
Якщо у Вас був би трохи страх їхати в іншу країну з дитиною на море.
плюс задихання від укусу оси.
і у відпустку приходиться пару годин працювати все-одно,
Ви б їхали на море на тиждень вдвох з дитиною чи брали з собою бабусю?
бабуся специфічна, тиран і вважає себе головною. але не думаю, що на морі втрьох вона буде дуже виступати. скоріше ні.
плюс задихання від укусу оси.
Гуру троллинга• 08 июня 2024
Ответ дляШанельКуКу
Навіщо їхати у відпустку, що вимотає всі нерви? На турбазу дитину відвезіть покупатися чи в басейн. Навіщо пхатися кудись на тиждень і сидіти всім роздратованими? Це типу класний відпочинок для дитини?
Вы шо, на турбазе ж тоже осы!
Потужна махіна• 08 июня 2024
вы и ос боитесь и мама у вас не такая и Турцию боитесь...
так в Европе полно таких людей,что похлеще турков))
может это всё дело в вас и вашем поведении и Тиран вы,а не мама.
такого нагородить...
Потужна махіна• 08 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка
А почему в Турцию не поехать самой с ребенком?
Турки украдут или будут сильно приставать,а тут ещё и оса где-то взялась)))
Потужна махіна• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
в мене не набряк, а анафілактичний шок був
не у одной вас.у меня 2 раза,скорые,капельницы...
осы не при чем - от лекарств.
ну так что забиться под кровать?
осы не при чем - от лекарств.
ну так что забиться под кровать?
Злюсь до кипіння• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
в нас різні фінансові ситуації...
подруги дві їздять в дорогі дуже готелі
Там, наверное, нет ос
ПироженкА• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
а Вас часто кусали? є якісь способи уникати крім не виходити на вулицю?((
Ну як часто. Не щодня ж.
За літо 1-2 рази.
Було таке, що просто сиділа на дитячому майданчику біля будинку, де ос в принципі немає. Підлетіла і вжалила. Я не махала, нічого не робила, просто сиділа. Але ліки були з собою, то все ок.
Раз йшла у батьків додому, а недалеко було гніздо, в яке діти умудрились каміння кидати, а я не знала і йшла повз. Дві оси за голову вжалили.Тоді ще я нічого не носила, це давно було. Швидку викликала, вона нащастя прямо поруч була. Вкололи адреналін і сказали носити з собою шприц. Це найзручніше - як інсуліновий шприц, заправлений вже, сам собі в ногу можеш вколоти і діє моментально. Але потрібен рецепт.
Доречі, мене жодного разу не кусали на морі, в селі, де в принципі ос найбільше. Кусали лише в місті в місцях, де їх не повинно б бути.
Купіть собі дексамеиазон і шприц. І в краплях, вони швидко засвоюються, це коли нікому вколоти а самі боїтесь або не можете.
За літо 1-2 рази.
ПироженкА• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
Ви праві, ризиків багато..
але оси..ну їх так багато..
я щодня більшу половину року як під ракетами ходжу. і я точно передаю відчуття, я бачу ці ризики постійно, вони навколо, бачу щодня по пару штук, а на сусідньому балконі (в сусідів через балкон) взагалі гніздо
але оси..ну їх так багато..
Вам до лікаря.
Мене не раз кусали, щоразу це набряк - з дитинства, пару раз швидка. Але до такого ступеня я не боюсь. Коли літає поруч, просто відходжу в сторону. І не підходжу до місць де ягоди продають, або кавуни.
ПироженкА• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
особистісний ріст..
я сама живу з дитиною далеко від батьків.
постійно працюю за компом, тому нема друзів.в будинку толком нікого не знаю.
ми самі весь час з дитиною.
тому я точно знаю як це) я просто постійно живу на голках, видихаю лише взимку.
я як можу стараюсь і в парк звозити дитину і т.п.
але я ніколи не сяду на вулиці на лавку, я постійно на стрьомі.
от минулі вихідні блуо дитяче свято на вулиці. солодка вата, атракціони.
я не усміхалась, не розслабилась. прийшли додому і я як ніби груз скинула з плечей.
я щодня живу так ніби виживаю...
ми самі весь час з дитиною.
я щодня живу так ніби виживаю...
Навіщо ви так паплюжите своє життя?
Підіть до лікаря, спитайте що з собою краще носити, сильне. Купіть і носіть. І видохніть.
Я подивилась - Адреналін вже не продається, Епіпен теж, але він і дорогий був. Потрібно спитати що ще можна.
Бо я ношу дексаметазон, і сама собі вколю, якщо що. Ви мабуть ні.
Препарати діють швидко.
У мене набряк розвивається швидко. Але допомагає.
Препарати діють швидко.
ПироженкА• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
повірте, я була нормальною життєрадісною людиною. але укус оси і те, що я ледь не померла змінив моє життя на до і після.
зараз я просто мучусь
Це у вас таке ставлення.
У мене таких ситуацій було декілька. В дитинстві не дуже пам´ятаю, бо там мама стежила і колола якщо що.
В дорослому житті після першого разу, коли за пару хвилин вже дихати не могла,і коли швидка поруч виявилась і спасла, лікарі самі розказали що робити. Я боялась до першого самостійного застосування шприца. Далі зрозуміла, що сама собі допоможу, що це швидко - і все, більше не боялась.
ПироженкА• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
пишу це і сльози в очах. нічого не можу зробити.
психологів пробувала дуже багато.
не допомагає нічого. це не фобія.
фобія - це накручування. а це реальна загроза життю.
я вже ніколи не зможу нормально жити. одягти шорти, босоніжки, сісти на траву,лавку. не оглядатись і не дивитись чітко всяди де сідаю і т.п
психологів пробувала дуже багато.
не допомагає нічого. це не фобія.
Зможете. Скористайтесь моїм досвідом.
Шорти ношу, на пікнік ходжу. Кавуни купую в маркеті.
Доречі ще можна пшикатись на пікнік засобом від комах. Тим, що від всіх видів - кліщів, мошок і т.д. Ос і бджіл він теж відлякує. Перевірено.
ПироженкА• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
я не просто боюсь ос.
я від укусу чуть не померла
Яка саме реакція у вас була і що допомогло?
ПироженкА• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
Дії ті самі. З собою препарат.
ПироженкА• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
так. але мене врятував лише укол у вену.
такий укол не дійшов би ефект, все сталось дуже швидко, 5-10 хв.
я взагалі з того дня вже нормально перестала жити, просто існую
Дексамеиазон діє за секунди. Які 5 хвилин.
То у вас повільна реакція ще була. Я за хвилину вже задихалась і була як куля.
Укол діє за пару секунд. Це в м´яз. Епіпен миттєво, але немає в продажу і коштував більше тисячі.
Це у вас в голові. Щось робіть з цим.
Репилент купіть від комах.
Це у вас в голові. Щось робіть з цим.
Репилент купіть від комах.
Играю у края• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
Те саме
Адреналін
Неробименінерви
• 08 июня 2024
Ответ дляПироженкА
Ну як часто. Не щодня ж.
За літо 1-2 рази.
Жах... я думала, що оси не нападаютьь
СирОжино пирОжино• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
тут більше з моїми паніками.
я на вулицю боюсь вийти, підскакую коли бачу осу. можу тікати.
тому я не знаю чи морально готова до моря. буду щодня виходити з номеру на нервах.
тут більше в цьому питання.
але разом з тим хотіла б щоб дитина поїхала
тут більше в цьому питання.
у вас алергія на отруту оси чи просто висока тривожність?
СирОжино пирОжино• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
в Турцію я точно сама з малою не поїду.
якщо двоє то тільки Європа
та в Європі тоже можуть вкрасти і продати в секс рабство.
А оса може спочатку бабцю вкусити і всерівно самі залишитесь.
А Ви усвідомлюєте, що у Вас не все ок і потрібно до психотерапевта йти? Така дика тривожність до добра не приведе, з цим потрібно працювати.
СирОжино пирОжино• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
ну зараз ж не сиджу. ми гуляємо.
але влітку я не одягну шорти, відкрите взуття..
чому?
Оси спокійно кусають і через джинси.
Якщо у Вас алергія, то носіть з собою постійно ампули Дексаметозону і шприц.
І працюйте над страхами, це не нормально жити все літо в стані стресу.
Оси спокійно кусають і через джинси.
Неробименінерви
• 08 июня 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Алергія
Неробименінерви
• 08 июня 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
У бабці нема алергії
СирОжино пирОжино• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
сумніваюсь, що багато їздять на море на місяць.
це коли Крим був - їздили на довго.
а зараз в основному тиждень-10 днів
це коли Крим був - їздили на довго.
а зараз в основному тиждень-10 днів
їздять звичайно.., до чого тут Крим? В українців є безвіз, нема різниці куди їхати.
Неробименінерви
• 08 июня 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Це дуже дорого
СирОжино пирОжино• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
У бабці нема алергії
не факт, вона ж ваша мама. Анафілактичний шок може розвинутись при повторному контакті з алергеном.
У Вас розвинувся панічний страх, фобія. З цим потрібно працювати
Неробименінерви
• 08 июня 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Її кусали і все норм
СирОжино пирОжино• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
Це дуже дорого
де дорого? В будь-якій країні є варіанти на різний бюджет, точно так само як і в Криму.
СирОжино пирОжино• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
Її кусали і все норм
Мій дід був пасічником. Бджоли і оси, звичайно, ведуть себе по різному, але обидва вида бояться дощу. Пам’ятаю, мій дідусь розказував, що якщо на ос набризгати водою, то вони думають, що починається дощ і втікають в гніздо.
Носіть з собою розпилювач з водою)
Неробименінерви
• 08 июня 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Носіть з собою розпилювач з водою)
Хоч нападати як на них пшикати не будуть?...
СирОжино пирОжино• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
оси просто так не нападають. Нападають, якщо відчувають загрозу. Наближаються, якщо їх щось приваблює (їжа, солодкий запах, піт).. Тому, якщо оса літає близько, то краще вже її водою окропити, ніж руками махати.
Ну і наближення оси людина чує, випадково вони не з’являються.
СирОжино пирОжино• 08 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
До речі, коли людина переживає, вона пітніє, а піт приваблює комах. Вам потрібно навчитися розслаблятися.