Неробименінерви• 07 июня 2024
Поїдка на море: чи брати бабусю
Якщо у Вас був би трохи страх їхати в іншу країну з дитиною на море.
плюс задихання від укусу оси.
і у відпустку приходиться пару годин працювати все-одно,
Ви б їхали на море на тиждень вдвох з дитиною чи брали з собою бабусю?
бабуся специфічна, тиран і вважає себе головною. але не думаю, що на морі втрьох вона буде дуже виступати. скоріше ні.
плюс задихання від укусу оси.
Мотористка• 07 июня 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Чем бабушка спасет от укуса осы?
за ребенком присмотрит, пока мама очухается.
Комиссия50%• 07 июня 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Подругу лучше возьмите
Испортить подруге отдых ?
Злюсь до кипіння• 07 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
в Турцію я точно сама з малою не поїду.
якщо двоє то тільки Європа
Можно в Болгарию или Грецию
За ким я буду?• 07 июня 2024
А якщо вас зб*є автобус, а якщо впаде літак, а якщо ви отруїтесь, а якщо серцевий напад....звісно треба брати пристаркувату маму, бо від страху, що вам прийдеться бути тиждень з дитиною у вас дах зносить
энциклопУдия• 07 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
моя
Вона Вас залякала, що ви одна не зможете з дитиною.
Будьте вже дорослою, досить.
Ви доросла жінка і мама, ви зможете сама.
Будьте вже дорослою, досить.
Злюсь до кипіння• 07 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
Автор, турецкие отели - лучшее, что придумало человечество для отдыха тревожных мам с детьми. Просто поверьте.
Там русни полно
Така бойова Я• 07 июня 2024
Автор, це буде не відпочинок. При чому, в обох випадках. Поїдете сама-будете зі своїми паніками носитись і весь час на стрьомі, поїдете з мамою- розсваритесь і будете там вічно на голках. Але! У першому варіанті (де сама) є вагомий плюс. Ви впораєтесь і зрозумієте, що вам (саме вам) нянька не потрібна. І після того вже зможете спокійно їздити з дитиною. Тобто, не розраховуйте цей раз на відпочинок особливо, хіба десь під кінець, але розраховуйте на особистісний ріст.
Комиссия50%• 07 июня 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Там русни полно
Автор все равно будет в номере сидеть ,чтоб не укусила оса
220В• 07 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
тут більше з моїми паніками.
я на вулицю боюсь вийти, підскакую коли бачу осу. можу тікати.
тому я не знаю чи морально готова до моря. буду щодня виходити з номеру на нервах.
тут більше в цьому питання.
але разом з тим хотіла б щоб дитина поїхала
тут більше в цьому питання.
Сидіть удома. Тікати від оси може не допомогти ))
энциклопУдия• 07 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
тут більше з моїми паніками.
тут більше в цьому питання.
А в Україні ос типу нема чи що?
энциклопУдия• 07 июня 2024
Ответ дляВічний двигун
Вибачте, але вам треба до психіатра. Це фобія
Це не фобія, це мама.
Злюсь до кипіння• 07 июня 2024
Ответ дляКомиссия50%
Питаться же будет выходить, а там обязательно встретится оса, поэтому нужно тащить тирана на отдых....
Привіт з ботойбіччя• 07 июня 2024
Тут уже одна умирать собиралась так как 40 лет праздновала
Как почитать волосы дыбом от того что в голове у людей(
Мотористка• 07 июня 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
ну от нафига вы так ? то только ос боялась, а теперь и от автобусов шарахаться будет.
Русланка з гілки• 07 июня 2024
Зря вы против Турции. Мама пусть дома сидит, если тиран. А если с вами что-то случится, то бабушка все равно не родственник, разве что сделаете на нее доверенность заранее. Да и зачем вообще всего бояться? Когда тогда жить и отдыхать? Просто расслабьтесь.
энциклопУдия• 07 июня 2024
Ответ дляВічний двигун
Я про ос
Так і я про ос.
Думаєте звідки у автора:
Схильність до тривожності
Схильність до накручування
Відсутність віри у себе
Страх на рівному місці
Це все мама.
Оси тут не головне. Не було б ос, було б шось друге.
Думаєте звідки у автора:
Схильність до тривожності
Схильність до накручування
Відсутність віри у себе
Страх на рівному місці
Це все мама.
За ким я буду?• 07 июня 2024
Ответ дляМотористка
Тю, автор і так вся налякана, з дому не виходить, я вважаю головне придумати собі якусь мульку і культивувати її, тоді мама деспот буде і гроші давати, в магазини бігати, з дитиною на площадках, бо скрізь же оси. Можна боятися ще сонця бо опіки, сонячні удари, радіація, можна боятися місяця, бо лунатізм, погана аура, а можна ще боятися брати дитину на руки, бо можна щось нарушити, коли є обучєниє люді, то можна знайти любу забавку, щоб не пересиратись. Якби я зеала колись, що можна пів року боятися ос і не виходити з дому ехххх, скільки б я часу вільного мала, ще й на роботу бояламь би ходити, оси ж скрізь ..
За ким я буду?• 07 июня 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Сюдя по вашим ответам вам сначала к психотерапевту , а потом уже на море
А якщо по дорозі оси?
За ким я буду?• 07 июня 2024
Ответ дляТака бойова Я
Я думаю, що автор боїться лишитись вдох з дитиною, бо не знає що з нею робити, стільки відмазок
Крайня невістка• 07 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
ой тиждень біля 60 тисяч і так))
просто однакова ціна Європа тиждень на 2 чи Турція на 3.
В Турцію я сама з дитиною точно не поїду
А почему в Турцию не поехать самой с ребенком?
Играю у края• 07 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
тут більше з моїми паніками.
тут більше в цьому питання.
Не тікали би а подбали би за ручку з адреналіном якщо реально були проблеми на укус
Ганцю в кєдах• 07 июня 2024
Маму я брала. Но она одуванчик, а рулю я.
Свекровь бы взяла - она рулит, а я могу заняться чем-то другим
Играю у края• 07 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
в Турцію я точно сама з малою не поїду.
якщо двоє то тільки Європа
Ви боїтеся не тільки ос а і турків ?
Болтушка Му• 07 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
тут більше з моїми паніками.
тут більше в цьому питання.
В Турции ос много как раз. Арбузы, фрукты, сладости. Может вы возьмёте антигистаминное в ампулах и шприцы лучше
Играю у края• 07 июня 2024
Ответ дляБолтушка Му
Антигістаміних мало на набряк квінке
Мотористка• 07 июня 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
це точно !
Замрійлива• 07 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
ой тиждень біля 60 тисяч і так))
*Туреччина