Лунтик-паунтик• 08 июня 2024

Дівчата, що слухаєте українське? Свою добірку залишу..

Ніченька ( Averin, CHURSANOV)
Сумна романтика ( CAMCHUK, Averin)
Троянда ( XSERGO, BIDONSION)
Обійму ( Михайло Грицкан)
Відлітаю ( VOYTYA)
Так боляче ( Очі в очі)
Якби не ти ( Максим Бородін)
До танцю ( VOLKANOV)
Наш листопад (DOMIY)
Нижча зростом ( YAKTAK)
Скільки ( Скруджи)
Нагадай (DOMIY)
Ворони ( SAB0)
Тобою (VARASH)
Ліфт ( Нікіта Кісельов)... і ще є, втомилась писати, але можливо є те, чого не чула) , діліться)
Пузата Хата• 08 июня 2024
Теперь украинские певцы не поют на русском, как до войны, потому что «мова окупанта». Мдаа так нравилась Тина кароль. И монатик. Слушаю короче старые песни)

Пузата Хата• 08 июня 2024
Ответ дляФенте Фря
Ще раз :сподіваюся ви покинули цю країну з такою ненависною вам мовою?
Найдётесь ) я в Украине не ради языка живу)
Кіна не буде• 08 июня 2024
Недавно стала слухати добірку Христини Столовій. Раніше взагалі українське не слухала-останній час для мене стали з´являтися цікаві виконавці або пісні.
Фенте Фря• 08 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
І скільки ж вас таких тут ,які живуть ,а за пазухою камінь носять .
Пузата Хата• 08 июня 2024
Ответ дляФенте Фря
Какой камень?
Ластоноша• 08 июня 2024
Очень понравилась только что вот эта песня. Впервые её услышала. Припев особенно мощный.
Ластоноша• 08 июня 2024
И вот эта
Грабля• 08 июня 2024

Жадан про моє і його місто, кожне слово має сенс. ’завтра зустрінемось, давай доживемо до завтра....’ - прямо відображає дійсність.
Можливо це мої відчуття такі, не знаю.
Послухайте
Ластоноша• 08 июня 2024
Ответ дляГрабля
https://youtu.be/aMx4eKnMZa4?si=oTGfd-97jZjQT_h9
Можливо це мої відчуття такі, не знаю.
Послухайте
Разве Жадан не из Старобельска?

Грабля• 08 июня 2024
Ответ дляЛастоноша
Разве Жадан не из Старобельска?
Народився,так.
Але вчився і живе в Харкові
Борець за гаманець• 08 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
«Чому не державною»?
На роботі нав’язують, колектив, які перевзулись нещодавно. Свекруха нав’язує чоловікові і мені. І в Інтернеті скрізь. Та дуже багато. Тепер українська ріже вуха, а до 22-23 року любила слухала говорила.. ну і зараз говорю, але в окружені моєму немає укр майже) батьки друзі на суржику( центральна Україна)
Яке ж диво, українська мова в Україні. І люди нею говорять в житті, а не тільки в школі на уроках рідної мови 2 разы на тиждень.
В Німеччині теж німецьку кляті німці нав´язують? Чи там усі як зайчики її вчать, бо інакше в магазині і хліба не купиш? І тільки в Україні прям настільки тонка душевна організація, що нав´язують їй.
Борець за гаманець• 08 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
То что сейчас монатик поет на укр это наиграно, потому что укр он не знал до войны и на нем он не общается, и получается будто диссонанс. Это как украинец поет на английском, слышно что не родной. До войны же пели на том на каком хотели, а не на каком надо. Сейчас если Тина запишет на русском песню в неё полетят яйца)) раньше пела и так и так всем нравилось
Монатік із Луцька взагалі, українську там неможливо не знати. Скоріше на російську він перейшов бо мода така була і всі чомусь не на рідну українську, а на болотну аудиторію орієнтувалися
Для драки• 08 июня 2024
Я під час війни відкрила для себе співачку KOLA , подобається її пісні.
Для драки• 08 июня 2024
Російське лайно перестала слухати з 24 лютого 2022.
Vitamina1407• 08 июня 2024
Нічого не слухаю. Не подобається. Раніше Хард кісс слухала.
У вашому списку все депресивне
Мона_Лиса• 08 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
А нічого що він родом з Волині? 😂😂😂
Кнопус• 08 июня 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
З початку війни багато нових виконавців молодих і талановитих з´являлось..
А где нормальные делись?
Кубик Рубика• 08 июня 2024
Ответ дляПочемучка
А какая ещё музыка вам нравится кроме Саниной?
Депеш Мод
Сподобатись може будь що, нема одного напрямку чи гурту. А що?
Кубик Рубика• 08 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
Вам знакома фраза «чому не бездержавною?»
Усі успішно в країні забули, що українська мова - не лишень ДЕРЖАВНА, а що вона у першу чергу ще й - НАЦІОНАЛЬНА мова нації, а вже потім - ДЕРЖАВНА. Бо тому що в української нації явно не іспанська або японська мова нашої нації. У кожної нації - тільки одна мова, одразу дві-три ніхто ніколи не генерував.
До речі, російська мова в Україні - це патологія, відхилення, неприємний спадок темного минулого, а дехто хоче цей спадок унормувати, подати так ніби й має бути. доказуючи що: ’хвороба це не тільки добре, а й має бути назавжди, не треба від хвороби лікуватися, усі хто від хвороби лікуються - ’ета біндєри!!!’

Кубик Рубика• 08 июня 2024
Ответ дляЛастоноша
У вас это пройдет) я через это уже прошла) даже общаться с сестрой поекращала в прошлом году потому что тут вечно срачи были, а потом ещё и она перешла. Но потом меня попустило.
С учителями могу по украински болтать, недавно отметила, что говорю лучше чем они, сказывается постоянное сидение на форуме и чтение комментов на украинском)))
Перепрошую, а якого Ви національно - етнічного походження?
У Вас хоч крапля української крові є?
Кубик Рубика• 08 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
Не хвилюйтеся, кацапко. В Україні є нормальні люде, яким ваш смердючий ’кацапиш діалектен’ глибоко до дупи. Усіх Вами перелічених виконавців - взагалі не слухала до війни через їх ріжучу вуха ’російскоєзичнасть’ пісень, просто - фу! І вони це робили ТІЛЬКИ заради комерційної вигоди бо російськоєзичних ідіотів в Україні численно.
ГороховаЯ• 08 июня 2024
Мне нравится тут только скруджи и Никита Киселев
Укр музыку не слушаю
Нет красивого ничего.вме старое -красивое.новое-нет
Кубик Рубика• 08 июня 2024
Ответ дляПочемучка
Я люблю Юлію Саніну, я в неї закохана. Я б одружилася з нею.
Пузата Хата• 08 июня 2024
Ответ дляКубик Рубика
Мне так пофиг на Вас.. даже не читала. Я из Киева кстати
Пузата Хата• 08 июня 2024
Ответ дляКубик Рубика
Бесят люди которые попали под пропаганду, и говорят и пишут ей «потому что так нужно» а не потому что хочется. Мне не хочется , не пишу, хочется пишу) не загоняюсь
Виправлялочка• 08 июня 2024
Ответ дляМороженная курица
хз, хто це, треба послухати, я слухаю Другу ріку, Океан Єльзи, Бумбокс
Це нове покоління в музиці, сформоване після 22 року. А ваш плейліст видає ваш вік:))) коли окрім перечисленого вами нічого було слухати.Зараз вибір ошаленілий, і українська музика прекрасна❤️
Пузата Хата• 08 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Если есть выбор, зачем себя заставлять? Мне вот укр никогда не нравился, всю жизнь суржик и русский. Говорю как хочу, законом не запрещено
Пузата Хата• 08 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Вот говорят монатик из луцка. Так а покажите хотя бы одну его песню до 22 года на укр? Я не слышала.
Кубик Рубика• 08 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
Удалено администрацией...
Пузата Хата• 08 июня 2024
Ответ дляМона_Лиса
А нічого що він родом з Волині? 😂😂😂
Можно хотя бы одно видео/ песню его до 22 года на укр? Помню он даже на х-факторе на русс говорил. Я думала он из днепра, потому что не слышала ни один раз от него укр) короче стали бесить песни на укр исполнителей которые пели только на русс раньше, а сейчас такие патриоты переобулись, ага)