Любительница• 08 июня 2024

В кого діти з різницею 3-4 р, як справляєтесь?

Народилась друга дитина і щось мене накрило((
Не можу уявити, як справитися з двома дітьми, особливо коли буду сама, а чоловік на роботі, чергуванні… різниця у віці 3,5 роки, дві дівчинки. Дуже хвилююсь за старшу, бо вона неймовірно «ніжна натура», все сприймає близько до серця, боюся, що буде сильно ревнувати. Зараз сестричка викликає інтерес, але розумію, що це пройде, коли повернемося додому.
Плюс дуже хвилююся, як пережити період колік з цими криками і т.д.
Розкажіть будь ласка, в кого діти з такою різницею, як ви справляєтеся? Можливо є якісь лайфхаки?
автор Любительница • 08 июня 2024
Ответ дляЮпитерная
Моїм 4.11 та 1.5 місяці. Справляюся, але правда у мене ж допомога у вигляді свекрухи, чоловік вдома став бувати частіше, плюс ще мама приїде іноді і сестра допомогає. Є час навіть і для себе.
Вам пощастило
В мене такі свекруха і мама « помічниці» що краще без них

автор Любительница • 08 июня 2024
Ответ дляdahashutka19
Сейчас старшей нужно максимум внимания. Младшая спит , а вы со старшей . Либо муж с младшей , а вы вместе гулять. Потом с мужем меняетесь
Я собі це десь так і уявляла
Щедрик• 08 июня 2024
У моїх старших дітей така різниця. Чудово справлялася, без допомоги бабусь, чоловік теж постійно на роботі був. Важче було перші 1-1.5 роки бо молодша була дуже ручна та криклива. А так вони разом завжди бавилися, я проблем не знала. Зараз вже підлітки, то теж нормальні стосунки. Але я вважаю що багато залежить від характерів дітей, особливо старшої дитини.
автор Любительница • 08 июня 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Допишу. Купили на олх сидение для старшего ребенка, крепится к коляске. Дочке очень понравилось и мне удобно, постоянно пользуемся. Ещё эрго-рюкзак очень выручает, младшего на себя и на прогулку со старшей.
Дякую за пораду
Теж дивилась такі підставки
А як вони у використанні? От коли на бордюр треба заїхати чи нерівна дорога ?
Новорічна пальма• 08 июня 2024
Ответ дляЛюбительница
Я так не думаю і не хочу думати
В мене ніколи не було такої позиції
Я хочу максимально рівно розподіляти увагу.
Головне, щоб діти не думали інакше
Попа как у Кардашьян• 08 июня 2024
Ответ дляЛюбительница
Ну у Вам дуже пощастило з другою
Я ще в лікарні, але бачу, що з другою буде « весело»
Ну перший рік так щастило. Я з нею виспалася а потім було важко в плані встигнути все, гуляти і тп
candy07• 08 июня 2024
Ответ дляЛюбительница
Я розумію, але треба якось ці пару років пережити
Я не раз писала...
В мене 2е чудових дівчат з різницею 3.3
Зараз старшій 10.
Чого ж не биються? Биються звичайно...
Але не часто
Дійсно зараз вже трохи леше з дітьми, але забот хватає, чоловік далеко, я сама з ними.
Головне любіть своїх дітей, приділяйте їм час, і не виховуйте старшу нянькою для меншої

Б´ю байдики• 08 июня 2024
Ответ дляЛюбительница
Дякую за пораду
Теж дивилась такі підставки
По сильно неровной дороге и просто коляской неудобно. На бордюр надо приподнимать.
likarka• 08 июня 2024
Ответ дляЛюбительница
Ну це зрозуміло, що в плані «принеси-подай» легше. Але як пояснити дитині, що мама не буде з нею грати, бо треба меншу годувати, носити на руках і т.д.?
Ніяк
Грати по максимуму
Коли годувала, старшому читала книжки. Носити -слінг і можна навіть грати у футбол.
Різниця 4
Пугачиха• 09 июня 2024
Ответ дляЛюбительница
Так и сказать, мама покормит ... и пойдем с тобой кубики собирать...