Любительница• 08 июня 2024
В кого діти з різницею 3-4 р, як справляєтесь?
Народилась друга дитина і щось мене накрило((
Не можу уявити, як справитися з двома дітьми, особливо коли буду сама, а чоловік на роботі, чергуванні… різниця у віці 3,5 роки, дві дівчинки. Дуже хвилююсь за старшу, бо вона неймовірно «ніжна натура», все сприймає близько до серця, боюся, що буде сильно ревнувати. Зараз сестричка викликає інтерес, але розумію, що це пройде, коли повернемося додому.
Плюс дуже хвилююся, як пережити період колік з цими криками і т.д.
Розкажіть будь ласка, в кого діти з такою різницею, як ви справляєтеся? Можливо є якісь лайфхаки?
Міряю від одиниці• 08 июня 2024
Хай Тато повністю зосередиться на старшій,подарунки, прогулянки, ігри- весь вільний час із нею.тоді і проблем з ревнощами не буде
Замріяна• 08 июня 2024
Проблемно только первые пару лет. Потом наоборот хорошо что их двое. Сами играют. Нет вечного нытья.
Сердючка• 08 июня 2024
Жопу не подносите и все будет нормально, дети которых не распаскудили нормально себя ведут
Любительница
• 08 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Дуже дякую за пораду!
Любительница
• 08 июня 2024
Ответ дляЗамріяна
Я розумію, але треба якось ці пару років пережити
Свій варік• 08 июня 2024
Зараз 17 і 13 не легше,не краще, жопа повна, бо кожен свій характЕр показує і мультиками і морозивом не відволічеш. Коли були менші норм справлялась, зараз просто хочеться вийти в вікно
Пошаманю• 08 июня 2024
Як менший почав сидіти, старша організовувала ігри для себе і для нього. Обидва були при ділі )
Любительница
• 08 июня 2024
Ответ дляСердючка
Що означає « жопу не подносите»
Любительница
• 08 июня 2024
Ответ дляПошаманю
Це класно
Замріяна• 08 июня 2024
Ответ дляЛюбительница
Как вы пережили первое время с одним ребенком?
Сейчас вы уже знаете что делать, более опытная.
Телефон Рубика• 08 июня 2024
Ответ дляЛюбительница
Дуже дякую за пораду!
Це погана порада. Тато відсторониться від молодшої. Старша звикне, що тато все для неї, а коли молодша підросте, її ’ніжна’ натура взбунтує, що треба татом ділитися
Мэри Попкинс• 08 июня 2024
Ответ дляСвій варік
У моих разница 3 года. В детстве были не розлей вода, потом был период подростковый, что они почти ненавидели друг друга и не разговаривали даже. Сейчас 19 и 16, отношения более-менее норм.
Новорічна пальма• 08 июня 2024
Ответ дляЛюбительница
Не пару років , а завжди, різниця складна. Не думайте, що старша одразу стане дорослою і їй більше не потрібна увага
Голубая фишка• 08 июня 2024
Ответ дляЛюбительница
Дуже дякую за пораду!
Складається враження,що пораду дали точно не ті,що мають власний позитивний досвід
Попа как у Кардашьян• 08 июня 2024
Різниця 1.9 різної статі. З року меншої я була з ними геть сама чоловік на роботі. До року жила з мамою, але друга дитина не мала ні колік, зуби просто вилізли, просто їла і спала мені після першого було дивно що так буває. Тому проблем не було. А коли переїхала то до 3х років меншої було важко. Не гралися, ревнощі старшого. Потім стало легше.
Пугачиха• 08 июня 2024
3.5 уже ребенок который реально может помочь : соску подать, пеленку принести, воды налить.
Тяжелая разница 1 год 2 года.
А 3.5 отлично.
Тяжелая разница 1 год 2 года.
А 3.5 отлично.
Marinamariana• 08 июня 2024
Ответ дляПугачиха
Тяжелая разница 1 год 2 года.
А 3.5 отлично.
Тяжелая разница 1 год 2 года.
А 3.5 отлично.
Жесть . Ещё младенец , а уже нянька
Пугачиха• 08 июня 2024
Ответ дляMarinamariana
Жесть . Ещё младенец , а уже нянька
Чего жесть?
И чего нянька? Мамин помощник
Юпитерная• 08 июня 2024
Моїм 4.11 та 1.5 місяці. Справляюся, але правда у мене ж допомога у вигляді свекрухи, чоловік вдома став бувати частіше, плюс ще мама приїде іноді і сестра допомогає. Є час навіть і для себе.
dahashutka19• 08 июня 2024
Сейчас старшей нужно максимум внимания. Младшая спит , а вы со старшей . Либо муж с младшей , а вы вместе гулять. Потом с мужем меняетесь
Ниф_ниф• 08 июня 2024
Ответ дляБочка порохУ
у нас разница 4.5
все время бьются
У меня тоже самое
Думала перерастут
Нет
Старшей 13
Младшему 9
Не постоянно
Но скубутся каждый день
Друг друга драконят
Думала перерастут
Нет
Старшей 13
Младшему 9
Не постоянно
Но скубутся каждый день
Друг друга драконят
Б´ю байдики• 08 июня 2024
Заводила на днях похожую тему)
У моих разница 2 года, младшему почти 2 месяца. Бывают моменты, что они, конечно, будят друг друга. Но это не каждый день. По-разному. Муж очень включен, когда не на работе. На ночь часто укладываем детей отдельно. Старшую крик младшего раздражает, я объясняю, что происходит, жалею их двоих.
Принимайте любую полезную помощь. Мы приглашаем помощницу по дому дважды в неделю, она занимается уборкой и частично готовит. Остаётся ненадолго присмотреть за спящим младшим, пока я веду гулять/играть старшую, чтобы у неё было время только с мамой.
Дочка после роддома начала часто приносить книгу ’Каю. Молодша сестричка’, просит читать ей. Мы читали и до родов, но теперь ей понятнее, что происходит. Смотрим фото, где она такая же маленькая, как брат сейчас. Ей нравится. Посмотрим, как дальше пойдет.
Б´ю байдики• 08 июня 2024
Допишу. Купили на олх сидение для старшего ребенка, крепится к коляске. Дочке очень понравилось и мне удобно, постоянно пользуемся. Ещё эрго-рюкзак очень выручает, младшего на себя и на прогулку со старшей.
Любительница
• 08 июня 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Я так не думаю і не хочу думати
В мене ніколи не було такої позиції
Я хочу максимально рівно розподіляти увагу.
В мене ніколи не було такої позиції
Любительница
• 08 июня 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ну у Вам дуже пощастило з другою
Я ще в лікарні, але бачу, що з другою буде « весело»
Любительница
• 08 июня 2024
Ответ дляПугачиха
Тяжелая разница 1 год 2 года.
А 3.5 отлично.
Тяжелая разница 1 год 2 года.
А 3.5 отлично.
Ну це зрозуміло, що в плані «принеси-подай» легше. Але як пояснити дитині, що мама не буде з нею грати, бо треба меншу годувати, носити на руках і т.д.?