Меломанка Маланка• 08 июня 2024

Про світло у кожній квартирі

Щойно прочитав повідомлення від Міненерго, що завтра практично відключень не буде. Порадіти б з цього… І радію, але разом з тим якесь відчуття, що щось тут з тією електрикою не так. Звичайно ворог намагається зруйнувати усю нашу енергосистему і багато чого йому вдається. Стільки зруйновано напевне ворог не має знати, це диктується військовою доцільністю. А ми? Мабуть і нам не треба багато знати бо зрадників надто багато. Перед цим писали, що якісь атомні енергоблоки вивели з експлуатації задля профілактики, тепер написали, що якийсь блок ввели. Ну то мабуть технічні моменти і нам про них знати не так і важливо, головне, щоб зі світлом. І якщо ворогом наніпулюють, то добре, а якщо нами? Напевне це просто співпало що на фоні відключень підняли тариф на електроенергію бо люди без світла готові були терпіти і підвищення. Але не покидає думка, що влада нами добре маніпулює. Якби не знав, що являє собою наша влада, то наступив би сам собі на язик, таке казати в скрутний час на нашу владу. Але є багато але. А тут ще переглянув інтерʼю з Оленою Дзеркаль, яка дуже аргументовано спростовує необхідність цього підвищення. Його треба просто прослухати. І сам собі думаю, а хто бачив економічне обґрунтування цього підвищення, так щоб з цифрами, по-дорослому, тобто економічно? А ніхто. Самий важливий аргумент стільки то електро генераціі знищено… і взагалі в Європі електрика всеодно дорожче. От і все, що чую від влади. Тож знову повернусь до того, з чого почав, маніпулювати ворогом це добре, хоч впевнений, що про стан нашої електроенергетики він освідомлений краще ніж пересічні українці. То маніпулюють нами?… Паскудне відчуття і дуже надокучливе. Чи це тільки в мене?… Колись президент сказав, що він не лох, та і ми теж здається не лохи…

Автор О.Мартиненко
Ждун с Нибиру• 08 июня 2024
зе говорил, что он не лох.
ну а все остальные - ....

Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 июня 2024
кто этот Мартиненко?
Ждун с Нибиру• 08 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
кто этот Мартиненко?
вы думаете, не лох ?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 июня 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
вы думаете, не лох ?
пустозвон какой-то
Гарнюнька• 08 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
кто этот Мартиненко?
Пише українською. Громадянин України?
Ну і яка різниця по суті
Там-тарарам• 08 июня 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
зе говорил, что он не лох.
ну а все остальные - ....
То він недоговорив, хто лох.
ДаЗдраПерма• 08 июня 2024
Ну так. Вони наперед знають яке буде навантаження на мережу
Диво та й годі🤥
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 июня 2024
Ответ дляГарнюнька
Пише українською. Громадянин України?
Ну і яка різниця по суті
я про его техническое образование или какое-то там еще, чтобы позволило не просто сотрясать воздух.
Несу пургу• 08 июня 2024
’То маніпулюють нами?… Паскудне відчуття і дуже надокучливе. ’
Ви не обізнані в технічних нюансах, але у Вас ’ відчуття’ ? Без доказове ’відчуття’ ?
Це може бути діагоз , як манія переслідування. Дуже обережно! Якщо буде посилюватися ’відчуття’ , краще звернутися до спеціаліста .

В танке• 08 июня 2024
О Боже, мы сами себе боимся задать вопрос - а не связано ли отключение электроэнергии с увеличением экспорта электроэнергии в страны Европы,а также с неполучением ожидаемой прибыли ДТЕК от нас, пересичных украинцев ? Да, связанно.
Будем платить больше? Да, будем
Долго ли будут нас кошмарить свои же ( хотя,не факт ,что свои)? Будут, кошмарить и доить нас, пока мы это позволяем...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 июня 2024
Ответ дляВ танке
Будем платить больше? Да, будем
бизнес для денег прежде всего.
Гарнюнька• 08 июня 2024
Ответ дляНесу пургу
То розкажіть нам всю правду. Щоб ми вже зрозуміли і не ставили питань зайвих.
Цікаво.
В танке• 08 июня 2024
Короче, ожидаю рукалицо на свои комменты. Но, снимите розовые очки
Prervana• 08 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Диво та й годі🤥
Чисто теоретически да, они знают. Потому что предприятия бронируют себе заранее объем требуемый
100pudov• 08 июня 2024
Ну наконец начинает доходить до людей.
К отключениям и повышению тарифов готовились с весны, они знали, у нас массово менялись вывески и освещение у магазинов на светодиоды. Просто целые улицы снимали с фасадов всё. Спросили у одних, говорят пришло распоряжение всем менять освещение на диодное с малым потреблением. Ну мы это видели сами потом, на вывесках некоторых висели наклейки, что подлежат демонтажу тк не соответствует условиям.
Но когда тут писала, меня засмеяли и натыкали рукалиц
В танке• 08 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
бизнес для денег прежде всего.
И добавить нечего
Фрикаделька• 08 июня 2024
Я в любом случае против повышения, и думаю, что большинство. Сколько бы не манипулировали и не отключали свет. И мы не в Европе с их доходами. Это афера все и изничтожение нашего народа. Во время войны еще и все соки выжимать из несчастных людей, многие полуголодные и заработать не могут.
В то время как в россии гривна на наши деньги, или 1.20, в Азербайджане - 1,9 грн.
А у нас атомные станции. Почему у нас должна быть цена как в Европе.
И отключают специально, скорее всего. На бытовых потребителей бы хватило
Потішаюся• 08 июня 2024
Партию генераторов, экофлоу, батареек и зарядных станций продали, денег заработали. И хватит. Новая партия в дороге. Пока можно дать народу отдохнуть. До новой партии поставки
flekder• 08 июня 2024
Ответ дляВ танке
Будем платить больше? Да, будем
нет никакого увеличения экспорта
перетоки в Молдову или Румынию связаны с особенностями энергосистемы, она едина в Одесском регионе и там нет других вариантов кроме как перетоки

Дивне створіння• 08 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Диво та й годі🤥
Як тоді відключають, по вашому, якщо наперед не знають яке навантаження і скільки треба відключити груп щоб влізти в ліміти? Якщо ввівся новий блок після ремонту і, допустим виробляється зараз 6 мегават а споживання позаминулої субботи по їх статистиці було 5 мегават, то явно ж що вистачить.В нас писали що можливі ввечері погодинні відключення але поки все вистачає, не відключають.Не вистачатиме- введуть відключення, що тут складного.Але це ніби лише на два тижні, далі новий блок стає на ремонт
Лепешечка• 08 июня 2024
автор , не у вас одной , особенно после развалочки Кудрицкого и его зп 8 млн..и он устал*(
Попихтю та й годі• 08 июня 2024
Все просто, як білий день.
Вже писала тут неоднократно, ліплять лицерука, ну та пофіг, я уїхала, бо не хочу бути ло....
Фрикаделька• 08 июня 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Все просто, як білий день.
Но не все могут уехать.
Несу пургу• 08 июня 2024
Ответ дляГарнюнька
Цікаво.
Вам краще відправити звернення в Міністерство енергетики і дочекатись відповіді з усіма технічними подробицями . Якщо Ви дійсно спець в енергетике .
Або проїхатися в Харків і своїми очима побачити знищені всі енергооб´екти Харкова і області . І тоді вирішувати , які є можливості для міста мільйонника , бути з електрикою ? Може Ви знайдите ’геніальне’ рішення ))
Дивне створіння• 08 июня 2024
Ответ дляВ танке
Будем платить больше? Да, будем
Це якийся підпільний експорт, про який нема інформації в звітах Укренерго?І Євросоюз з нашими в долі, робить вигляд що вірить в енергетичну нашу кризу, але купує тихцем електрику? А платить як, якщо офіційно продажу нема? Чорним налом з рук в руки?
Ох і фантазери наші люди
sahkana• 08 июня 2024
Що за чокнуты такы тексти пишуть.Мартиненки-френки-пренки.Хто вони такі?Не дочитала ці простині
Смайлик• 08 июня 2024
Ответ дляФрикаделька
так и бензин 58-60 руб 95-й, на гривны это примерно 26 грн
sahkana• 08 июня 2024
Ответ дляДивне створіння
Ох і фантазери наші люди
Та це такий брєд,що ботня вже не знає,що видумать в тих методичках
Ноунэйм• 08 июня 2024
Насчёт нашей влады. Скажите мне хоть что-то, хоть один пункт, что они сделали ДЛЯ народа Украины. Не для своего кармана, своих детей, а именно для нас?
sahkana• 08 июня 2024
Ответ дляНесу пургу
А воно ботам нашо?