БОЙНЯ возле ТЦК. В Харькове поджог ТЦК. Люди ШТУРМИРУЮТ военкомат? В Закарпатье ПРОТЕСТЫ:
Кінець відео дуже позитивний і з гумором.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 июня 2024
Ответ дляАвокада
Президентом он был когда украинский народ ему доверил быть Гарантом Конституции,а не попирать ее и мучить людей.
конкретно, чем вас замучил Зеленский?)
Ответ дляАня_я
Есть такие люди,которым пофиг против чего протестовать, то ли против вакцинации, то ли против ковид ограничений. Сейчас вот хайп можно словить на теме мобилизации и вы уже тут
Нормальна, адекватна людина, не позбавлена почуття власної гідності, завжди протестуватиме проти дебільних та безглуздих порушень її прав і свобод.
Вам подобалися парки, затягнуті жовтими стрічками?
’Дивись телевізор, сиди вдома!’
Ви завжди схвалюєте дії влади, щоб вас вважали, слухняною та лояльною?
’Дивись телевізор, сиди вдома!’
Ответ длячаревна
Автор, вы занимаетесь подстрекательством и пропогандируеие расправы над людьми
Странно, что админы ссылки не удаляют на тг с личными данными
Угу, вся причина в Авторові. Не те що в країні геноцид, не в насиллі над людьми, не в законі що собак спускати можна, а в темі на порадниці.
Renesmeе 16• 09 июня 2024
Ответ для-Ань-
А шо це вороги українського народу так швидко затерли факт?
Це реальний факт: в телеграмі є група, куди скидують фото + ПІБ + адреси ТЦКашників.
Група називається ’ТЦК. Потрібна відповідь’
а там є адреси бурят які гвалтували українських жінок і дітей?
impossibilia non sunt• 09 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
кацапський язик
’мова’ правильно, ’язик’ це русизм, тобто можна вважати що ви кацапка
Ответ дляШеллар
Если вы не заметили у нас война в стране, буквально в трех часах езды идут бои.
Но вам проще воевать здесь на форуме
Natal_ka91• 09 июня 2024
Ответ длячаревна
Но вам проще воевать здесь на форуме
Ну а де воювати, в окопі чи що?
Natal_ka91• 09 июня 2024
Ответ дляvlad-svs
помню это одесское чмо
До войны очень любил он снимать видео, как мужикам бабло и имущество прятать от бывших жен и детей, как от алиментов бегать.
Більшість піаряться на чому можуть. Основна мета - реально не інформаційна, а збільшення к-сті підписників
Ответ дляАня_я
Це жахливо, що мобілізують людей без щеплень і без ковідних сертифікатів! Ажде вони можуть заразити інших захисників! Чи не можуть?
Хитрый Лис• 09 июня 2024
Ответ дляТигрик 62
Не недо нашему президенту придумывать клички.
Все придумано до нас)
Renesmeе 16• 09 июня 2024
Ответ для-Ань-
В телеграмі багато різних груп і дуже мало цензури. Ви можете знайти за своїми інтересами.
Так, є люди, які метою свого життя зробили пошук і знищення воєнних злочинців.
Ви вже бачу знайшли по своїм інтересам
comtesse de Valois• 09 июня 2024
Ответ дляТигрик 62
Может, он не против
Ответ дляK_vit_ka
Уголовщиной занимаются как раз тцк когда незаконно отлавливают мужчин, бьют, не единичные случаи забивания их до смерти в застенках тцк.
Почему-то все решили, что это нормально?
Нет это статья.
Зачекайте зараз в тему прибіжить маня і буде доводити, що це нормально. На днях тцк-шник жінку, яка заступилась за хлопчину, побив, то мені цей зебот доводив, що це правильно.
Хитрый Лис• 09 июня 2024
Ответ дляK_vit_ka
Нет это статья.
У тцкашных псин теперь карт бланш
И они этим прекрасно пользуются - война все спишет
_Katya_1985• 09 июня 2024
Адвокат этот классный. да, хайпует, зарабатывает подписчиков, но все по делу говорит
_Katya_1985• 09 июня 2024
Ответ для-Ань-
они мобилизуют и со спидом и с гепатитом, туберкулезом, о какой вакцинации речь(