-Ань-• 09 июня 2024

В Харькове поджог ТЦК. Люди ШТУРМИРУЮТ военкомат? В Закарпатье

БОЙНЯ возле ТЦК. В Харькове поджог ТЦК. Люди ШТУРМИРУЮТ военкомат? В Закарпатье ПРОТЕСТЫ:

Кінець відео дуже позитивний і з гумором.
anayuryevna• 09 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Блін, ну от чого автори не банять бота одразу?
Зараз же ш засере усе...
Люди, прошу, хоч не відповідайте, на будь-яку вирви-мозок-діч. Чим більше ваших відповідей ботярі - тим більше зможе жалітися, і швидше закриють тему, воно тут саме для того.
Оце я вас довела.Хоч не зробіть щось собі..

mymoly• 09 июня 2024
Ответ дляimpossibilia non sunt
’мова’ правильно, ’язик’ це русизм, тобто можна вважати що ви кацапка
Суржик ще є
Наталія-Ната• 09 июня 2024
На наконец-то это случилось!
mymoly• 09 июня 2024
Ответ дляdf364tye3
ну да, тцк это же фесбшное образование ,,,
Отако
Okk -7ebd• 09 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Боже, людоньки, вас ще треба вчити спілкуватися з людьми. Пора звикати до нової реальності. Так, вона не райдужна. Але як є.

Стояв морозив... мда. У наш час у спілкуванні з будь ким треба бути дуже обережним
Не треба за руки хватати людей, це ненормально серед білого дня звичайно я злякалася, це прояв сили здавити руку руку
Наталія-Ната• 09 июня 2024
Украина стала полностью зеркалить прошедшие действия росии. Помню в начале 22 года в Рашке поджигали военкоматы.
Svetrise• 09 июня 2024
ад для тех кто это устраивает для народа. ок
хорошо бы начать это с тех, кто купается в крови народа и отправляет на смерть, кто принимает и подписывает антинародные законы и постоянно зомбирует народ, что войну нельзя закончить.
встаньте вы властные тв… там на передовой со своими сыночками и родственниками и с лопатами против танков и ракет. освободите народ, дайте выжить оставшиеся мужчинам, детям!
Шеллар• 09 июня 2024
Ответ дляНаталія-Ната
Наша влада пішла ще далі - кордони закриті, собак спускають, людей пакують і це все називається ’демократія та свобода’.
Наталія-Ната• 09 июня 2024
Ответ дляШеллар
Да. А раньше смеялись с росии, якобы там палками на фронт загоняют. У нас в начале полномасштабной никого не трогали из гражданских, зато теперь мужчины на улицу выйти боятся, что побьют и в бусик запихнут, потом завезут и прощай жизнь, если выживешь на войне, то непонятно ЧЕРЕЗ СКОЛЬКО ЛЕТ домой отпустят.

Renesmeе 16• 09 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Стрілки перевести теж не вдастся.
Вам і автору теми теж
mymoly• 09 июня 2024
Ответ дляШеллар
А пам´ятаєте, як на кацапії покували людей, які вийшли проти війни, з написом мир? Цікаво якщо в Україні вийти з таким написом? Теж запакують?
Шеллар• 09 июня 2024
Ответ дляmymoly
Навіть не сумніваюсь. Що таке кров маленького українця за можливість заробляти гроші на війні?
флена• 09 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
Помоліться за хлопця з кварталу.Важке поранення,доброволець -штурмовик.
Він не з кварталу а з Ліги сміху .Швидкого одуження йому
нинель 1919• 09 июня 2024
Ответ дляХитрый Лис
Могу назвать нашего препиздента, ой президента ’зе-зе’
Такие хвалебные оды зелени и его прихвостням можно петь только за деньги. Другого объяснения у меня нет
ну или біть у него на зарплате( манька тут за него опу рвет постоянно) или в доле
diamond_shop• 09 июня 2024
Ответ дляnightwoman
Чому на кацапськвй мові ? Хто замовник - не треба в питати.
мені сподобалося слово ’штурмируют’, так спішила так спішила вона свої фублі заробити
diamond_shop• 09 июня 2024
Ответ дляOkk -7ebd
Да конечно на вас еще люди в форме не кидались видимо, на заправке с ножом вчера в новостях писали, на меня в магазине то ли пьяный то ли не адекватный
а раніше не було такого? он у мене сусідка з діагнозом, кидається з ножем на всіх, хоча на фронті не була й близько, а форму можна купити будь-де, на секонд зайдіть, там яка хочете є
diamond_shop• 09 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Більшість піаряться на чому можуть. Основна мета - реально не інформаційна, а збільшення к-сті підписників
слухайте, а може це сам автор тг-каналу так просто собі підписників та перегляди накручує...
diamond_shop• 09 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Стрілки перевести теж не вдастся.
тобто русню вибачимо та будемо воювати один з одним всередині України?
impossibilia non sunt• 09 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
Ніяка скотиняка буха чи під дозою,что з психічним захворюванням НЕ МАЄ ПРАВА нападати на пораненого військового,який працює в ТЦК.
Ничесе ’пораненые’ тцкашники как лихо в драках ногами машут и в багажник людей пихают, шо ж это за ’поранэння’ у них, если силищи дофига? С таким здоровьем и силой, плюс опытом они разве в окопе не нужнее страну защищать?

RaminaSonne• 09 июня 2024
Ответ дляdiamond_shop
Нікого не вибачимо.
Усіх ворогів і катів простих людей пам´ятатимемо.
І до всіх дійде черга.
І одні кати за іншими не сховаються, і ’війна все спише’ не прокатить, і стрєлки перевести теж не вдасться.
Irisha obuv• 09 июня 2024
О, я его смотрю, это Тарас юрист из Одессы. Вполне адекватно все говорит. У него каждый день видео выходит. Все правда, но печально это смотреть...
Бася-Мася• 09 июня 2024
Ответ для-Ань-
ТЦКашники понесуть персональну відповідальність. Є закон:https://www.tiktok.com/@advocate.lypiavka/video/73...

Нехай всі ТЦК подивляться фільм ’Без срока давности’. Поліцаїв відловлювали і судили десятиріччями.
Полицаев отлавливал Моссад и прочие правительственные организации. Начнется шмон, и тцк-ашники исчезнут як булька на воді. Кто их там найдет? Инвалиды с войны, которых они паканули в бус? Или те, кто с войны не вернется?((
Сонная Сова• 09 июня 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Вам і автору теми теж
А причем автор до действий ТЦК? Или она им платит за то что бы они в бус людей паковали?
RaminaSonne• 09 июня 2024
Ответ дляБася-Мася
Та й поліцаї плакатимуть, що то був наказ, і все таке...
Сонная Сова• 09 июня 2024
Ответ дляdiamond_shop
Все вопросы к президенту и куратору конторы ТЦК.
Natal_ka91• 09 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
Так а чому вони мають право? Просто цікаво, хочеться вияснити цей момент. І відколи прості люди стали ско*иняками?
DressCat• 09 июня 2024
Ответ дляШеллар
Та щось з´являються вже думки страшні. Що влада доводить українців до громадянського протистояння навмисно.
DressCat• 09 июня 2024
Ответ дляНаталія-Ната
Не стала. Вже давно копіпастять, ще до вторгнення. Особливо законодавство.
anayuryevna• 09 июня 2024
Ответ дляDressCat
Ваша правда,крали 30 років і все одно до корита лізуть
Сонная Сова• 09 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
А нынешнюю владу чего не отметили?)