О‼️Петру Олексійовичу видали нову літню Форму.
Красава😊
Ответ дляJul_L
Красівий
. А чого ж ніс не замазує, вже за кілометр видно?
Ви теж помітили?Нічо!Гарний дядько,заким доїде до фронту,поселфиться з боярами біля кожного блокпосту
Asteroidea• 09 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
Случайте, я не прихильниця Порошенко, але і ви не дуже красиво поводитесь. Давайте своє фото, оцінимо як ви сьогодні виглядаєте. Обісратм будь-кого можна і у кожного є невдалі фото
Coffee is Love• 09 июня 2024
Ответ дляYuljwa
Вообще, он похорошел.
Может, больше меня так не триггерит просто
Ні, він реально схуд і виглядає краще набагато.
Ответ дляAsteroidea
Сьогодні вона виглядає, як Мерилін Монро у найкращі роки. До речі, тоді позитивні персонажі ще курили на фото, сьогодні такого собі й уявити не можна.
Апель-синка• 09 июня 2024
Ответ дляCoffee is Love
Похудел и постарел. Не увидела ’краще’
Головне, що Боневтік у нас дуже гарний і мужній - мілітарі футболка, брутальна небритість, а голос який з хрипотцею, просто мммм.
Як загундосить чергове інтерв´ю -любо, дорого слухати)
А як він в бункері виживав на початку війни? Ділився останніми цукерками -широкої душі людина.
Liebelebenn• 09 июня 2024
А що ви зробили для України сьогодні?! Огидні зелебобіки, що вам ще треба зробити, щоб ви прозріли...наче й ракети летять, і російські солдати нас вбивають, а ні...мало... ржемо з єдиного Президента, який готував країну до війни і зараз допомагає фронту а не ху.Єм на піаніно грає
Coffee is Love• 09 июня 2024
Ответ дляАпель-синка
Похудел и постарел. Не увидела ’краще’
Для мене схуд - це вже однозначно краще.
Для вас може навпаки, в кожного ж своє бачення.
Liebelebenn• 09 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
На коробках крихке написано. Це він стакани привіз, чи шо?
Удалено администрацией...
Marie-Antoinette2• 09 июня 2024
Який женіх!
Не заздрю Маринкі, до кожного стовпа ревнувати такого красеня
Vlada-Maria• 09 июня 2024
Ответ дляFalcon82
Більшого прихильника По на сайті і не знайти) Ціла колекція фото)
та то фігня)))) ОПа хоч в курсі, що манька на два фронти працює і замовленнями від Петі не гребує?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3551122
Ну, ще варіант, що перепила у вихідні або біполярка накрила)))
Ответ дляVlada-Maria
Ну може новий замовник з’явився;)
Vlada-Maria• 09 июня 2024
Ответ дляКОШЪ
Ну може новий замовник з’явився;)
(пошепки і щоб не кинути тінь на зелену, як смарагд найвищого ґатунку, душу) думаєте, таки здійснила давню мрію, віддалась Пороху?