Це якийсь треш(
Надіюсь, то фейк, бо поки інформація не перевірена
Natalisa7613• 10 июня 2024
Ответ дляолена олена
Мені не треба. У мене свій експерт-аналітик під Кремінною.
Такого від нього ніколи не чула. Як, власне, і від когось іншого
Тому що вiн зна,як справи насправдi.
Natalisa7613• 10 июня 2024
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Я блоги не веду i не розповiдаю по телересурсам ,чого нема,приховуючи правду.
Жади Эль Адиб Рашид• 10 июня 2024
Ответ дляOleni92
Да что ж кадыров никак не сдохнет
живучий овце...б
кадыров прекрасный авторитетный источник.
Тк русскоязычный - гениально.
Да и заголовок.
Захожу в подобные темы только задать вопрос - автор, а нафига вы это делаете? Все ваши темы, аля давайте сдаваться, все пропало, нет мочи.... ну правда.
Какой смысл вот в этом вбросе?
Сама сомневаетесь (да догадываетесь, что фейк, не обманывайте себя) но тему с воплем а создам ка я.
Еще раз - нахре*а?
Тк русскоязычный - гениально.
Да и заголовок.
Какой смысл вот в этом вбросе?
Еще раз - нахре*а?
Ответ дляrybka21
відео дуже схоже на сусіднє тьоткіно взагалі
Я так понимаю, что Рыжевка та и была частью Теткино, там целая улица с домами в Теткино втекает. Потом номинально разделили, но со спутника выглядит своеобразно. Тому, у кого по участку кордон идет - не позавидуешь.
Ответ дляPrervana
я хз як воно було, але на кадировських мультиках - не сучасна Рижевка, а саме рузьке тьоткіно. отой великий будинок і ліворуч Сейм.
diamond_shop• 10 июня 2024
інформація неперевірена, але ви вирішили притягти її сюди ближче до ночі, сподіваючись, що модератори не забанять?
Renesmeе 16• 10 июня 2024
Автор там ще сьогодні був Український прапор в БНР, чому тему не створюєте?))
Ответ для_Lary_
Нє, 2024
Ну, взагалі багато обіцяли. В принципі, як завжди
Начальник Головного управління розвідки МО України Кирило Буданов оптимістично налаштований щодо звільнення Криму від російських загарбників. На його думку, треба вже планувати відпустки на літо 2023 року саме в українському Криму.
Про це він заявив в інтерв´ю виданню Liga.net.
Клементина• 10 июня 2024
Тг канал Мірошнікова
Рижівка (Сумщина)
Дивіться, що відбувається.
Одна з головних ворожих мразот висирає ’інфу про захоплення Рижівки’.
Підкріплюючи відео, де ворожі дрони бʼють або коригують удари по наших позиціях у районі залізниці (східна частина) та ставку (західна частина).
Справа у тому, що ворог це село (як й багато інших прикордонних сіл на Сумщині) обстрілює регулярно.
Ворожі ДРГ також туди заходять регулярно, причому не з квітня, а майже увесь час після звільнення півночі країни навесні 2022.
Відео з сільради, яка знаходиться у 700-а метрах від держкордону - це також робота ДРГ, якої там вже немає.
Також очевидна ще одна штука - накопичення ворожих сил у районі тьоткіно та інших н.п. курської області відбувається з початку року.
Місяць тому, коли починалася ворожа операція у прикордонні Харківщини, було дуже дивним, що окупанти не почали її на Сумщині.
Так що це все цілком може (!) бути ’генеральною репетицією’ перед більш масштабними діями у прикордонні Сумщини. А може і не бути.
Наші воїни у будь-якому випадку готові зустрічати ворогів зі всіх калібрів.
🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
Рижівка (Сумщина)
Дивіться, що відбувається.
🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
Coffee is Love• 10 июня 2024
Ответ дляNatalisa7613
Удалено администрацией...
Ответ дляPrervana
да и живущим рядом тоже. храбрые люди. в метрах от русни...