Кошкина мать• 09 июня 2024

Військові рф зайняли Рижівку в Сумській області?

Це якийсь треш(
Надіюсь, то фейк, бо поки інформація не перевірена
Prervana• 10 июня 2024
Ответ дляTekila_
да и живущим рядом тоже. храбрые люди. в метрах от русни...
Ну раньше эта граница вообще условная была, я думаю что там даже никакого заграждения не было, народ шастал туда-сюда. Сейчас конечно капец, говно просто за забором, вот оно, сразу.

Леска• 10 июня 2024
Авторе йдіть спати
anayuryevna• 10 июня 2024
Ответ дляЛеска
Авторе йдіть спати
Ну вот зачем вы малину обломали тролям?Они так резвились!так резвились!
Natal_ka91• 10 июня 2024
Ответ дляЛеска
Авторе йдіть спати
DeepState пише що це сіра зона, і давненько
Люсильда.ua• 10 июня 2024
Ответ дляNatalisa7613
А нам рассказывают про скорую победу...Где правда?
Вчора у марафоні (це чоловік дивиться), а я просто в комнаті знаходилася за компом... Так от, казали, що нам поступово вдається відтісняти ворога на Харківському напрямку, що наступ зупинено...
А на минулому тижні евакуювали людей з 8 населкних пунктів на Сумщині, бо знали, що там можуть прорватися. Але у Марафоні про це нічого вчора не казали.... Виходить, що і там не було фортифікаційних споруд.
Missdior_22• 10 июня 2024
який треш? рашисти проуваються вс едалі й далі останні місяці. Їх же як тарганів
Люсильда.ua• 10 июня 2024
От тут дуже детальна та свіжа інфа щодо ситуації в Рижівці:
https://focus.ua/uk/amp/voennye-novosti/651265-u-r...
Люсильда.ua• 10 июня 2024
Ответ дляMissdior_22
Так, сили накопичують, не полишають намірів щодо Вовчанська і Липців
Grga• 10 июня 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
спасибо) вы не первая оценили)
А що означає?

Графиня Шезвездицкая• 10 июня 2024
Дисп стейт этого не показывает.
kvitanka• 10 июня 2024
Ответ дляолена олена
Мені не треба. У мене свій експерт-аналітик під Кремінною.
Такого від нього ніколи не чула. Як, власне, і від когось іншого
Трохи не по темі, але нехай Бог береже Вашого експерта-аналітика та всіх його побратимів.
felin• 10 июня 2024
Ответ дляPrervana
Нет такого здания в Рыжевке
А це не Самара у яку дрони прилетіли😁😁😁? Їх брехати не звикати))))
Natal_ka91• 10 июня 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Дисп стейт этого не показывает.
⚔️ З приводу ситуації у Рижівці

З 2022 року по сьогодні ситуація в селі незмінна — наших там практично не було, а село є сіряком, куди регулярно заходили кацапські ДРГ.

Сьогодні ’ахмат-чай’ опублікував відео, як вони гуляють по селу і б´ють стволкою по навколишніх селах. Вони могли здійснити дану акцію і в будь-який інший день року.

Проблема Рижівки — географічна. Село за річкою і фактично було сателітом цілого селища Тьоткіно (територія самопроголошеної рф).
Великої доцільності кидати туди сили — немає, адже треба контролювати і Тьоткине в такому разі.

Чи планує ворог провести аналогічну як біля Вовчанська операцію — планує. Чи зробить він це — покаже час. І якби там не було, але Сили Оборони мають бути готові і подібні рухи хоч якось, але відтягують наші резерви з інших ділянок

З тг DeepState
Мила 26• 10 июня 2024
Ответ для Кошкина мать
Я ж написала, що інформація не перевірена, але таке поширюють телеграм канали, тому і написала
А ви з якою метою поширюєте слова кадирова?
На вашому скрині наче лише на нього спираються?
Аквис• 10 июня 2024
Ответ дляNatalisa7613
Кто вам про это рассказывает?
Или вы до сих пор Арестовича позабыть не можете?))
Дисней_Кребо• 10 июня 2024
Що нині відбувається у Рижівці на кордоні з росією?❗️

❗️Учора росзмі опублікували новину про те, що село на Сумщині нібито «освободіл» кадиров.
🔹Натомість староста Рижівки заперечив цей факт. Чоловік хоч і евакуювався до Білопілля з середини березня цього року, але продовжує возити продукти для тих людей, які там живуть.
Я був у суботу і неділю в Рижівці, возив хліб, інші продукти для місцевих. Там живуть 9 людей. Рижівку ніхто не захоплював. Це Україна,
- Сергій Анікін.
❗️Нині село Рижівка - це сіра зона. Туди не приїздить поліція, ДСНС та інші служби. На deepstatemap жодних змін у статусі цієї території за вчора не було.
ира-мама-полинки• 10 июня 2024
кожного дня все гірше і гірше((
Anastasia63• 10 июня 2024
Natalisa7613• 10 июня 2024
Ответ дляАквис
Кто вам про это рассказывает?
Это ваш кумир,я никогда не увлекалась.

Natalisa7613• 10 июня 2024
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Брешуть тi,хто казав,що 2-3 тижнi,що Ато не може тривати мiсяцi(2014),тi,хто пенсионерiв на каву у Вiдень посилав,тi,кого ви обирали рок за роком.Я з 2014 права голосу не маю.На вiдмiну вiд вас.Так що iжте,не обляпайтесь.
Жади Эль Адиб Рашид• 10 июня 2024
Ответ дляGrga
А що означає?
сериалы бразильские смотрели?
Аквис• 10 июня 2024
Ответ дляNatalisa7613
Это ваш кумир,я никогда не увлекалась.
Ну так расскажите про свои источники информации, которые вы высмеиваете, но почему-то при этом постоянно слушаете.
Лично я только у рашни вижу, что якобы украинцам постоянно рассказывают о скорых победах и все это в вашем насмехающемся тоне.
Natalisa7613• 10 июня 2024
Ответ дляАквис
Я рашню не смотрю.Это ваш выбор.
Grga• 10 июня 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
сериалы бразильские смотрели?
Та де, не памлятаю)) А який саме
Жади Эль Адиб Рашид• 10 июня 2024
Ответ дляGrga
Та де, не памлятаю)) А який саме
Клон)
Grga• 10 июня 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
Клон)
Точно не дивилася😅 а що за персонаж🤗
Жади Эль Адиб Рашид• 10 июня 2024
Ответ дляGrga
Точно не дивилася😅 а що за персонаж🤗
в двух словах не расскажешь) вам надо посмотреть все)
Аквис• 10 июня 2024
Ответ дляNatalisa7613
Я рашню не смотрю.Это ваш выбор.
Я просто действительно не могу понять этого саркастического тона с вашей стороны, насмешек и выставлений Украины и украинцев дурачками-простофилями. Страна умываться слезами и кровью. К чему ваш тон и подмахивание русским сеяньем этой атмосферы идиотизма ? Ведь вы так и не смогли ответить, кто и где Вам затирает о скорой победе.
Grga• 10 июня 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
Загалом цікаве?
Natalisa7613• 10 июня 2024
Ответ дляАквис
Я могу у вам накидать сюда десятки оптимистичных обещаний и прогнозов наших власть имущих.Но зачем?Все это есть в свободном доступе и не секрет.Только все это обман.Дела плохи.Разве нет?