Носки на подтяжках• 10 июня 2024

А чому людей булять за суржик? навіть тут таке бачила.

Щедрик• 10 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
я теж її чула. Але в нульові я чула ЛИШЕ її. А зараз вже ні. І саме головне - дитячі майданчики нарешті українізуються. Бо яка полова у головах батьків, котрі в наш час виховують малят російською, уявити страшно.
Якщо рівняти із 2000 то ок,значить прогрес є

ЖующаЯКонфету• 10 июня 2024
Ответ дляЩедрик
Я вожу дитину і на заняття і в садок ,і всюди російської від батьків більше аніж української
я б здуріла від такого байдужо-амебного середовища.
я ж як туристка була, у центрі, книгарні-парки. Там все досить і досить добре.
Щедрик• 10 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну то там так,але Київ і досі особливо не в історичній місцевості,а у спальних районах, капець який рускогавварящій
Звоночек• 10 июня 2024
Ответ дляЩедрик
Особливо смішно коли люди із західної області ,або Вінниччини намагаються російською спілкуватися в Києві ,ну ви ж не були під окупацією Московії,нафіга це робити???
В Києві? Для чого? Ніколи кацапською не розмовляла, не вмію
Щедрик• 10 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ви зараз закордоном?
ЖующаЯКонфету• 10 июня 2024
Ответ дляЩедрик
Ви зараз закордоном?
ні, чому б я там була? я свою країну люблю і не бачу сенсу її покидати у важкий час.
Щедрик• 10 июня 2024
Ответ дляЗвоночек
Ну наприклад заходиш на сайт читаєш біографія спеціаліста , виявляється він із ЗУ ,а вживу ця людина намагається вдавати із себе рускавагаварящую пані наче це події в Москві,а не Київ,нахіба таке робити?
Це ж смішно

Щедрик• 10 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
В Києві?
ЖующаЯКонфету• 10 июня 2024
Ответ дляЩедрик
В Києві?
Ні, Хмельницька область. не Вовчанськ, звісно, не Мелітополь
Звоночек• 10 июня 2024
Ответ дляЩедрик
Це ж смішно
Ну недалекі люди є у всіх регіонах. Свідома людина так робити не буде.
Сито для думок• 10 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ви зараз на форумі, де більша половина відвідувачок про коми як щось і чула, то давно забула, а тире - то взагалі вища математика. Чому ви можете нормально терпіти наругу над мовою на письмі, але не можете то так сприймати усно?
Ну розділові знаки зовсім не одне теж саме, що слова. А взагалі ж багато де в областях, в основному це центральна Україна, розмовляють суржиком, не дуже і усвідомлюючи це.
Чучело-Мяучело• 10 июня 2024
Мене не булили. Раз чи два підказували, як правильно, я дуже вдячна.