осень харашо• 10 июня 2024

Відчуття вини. Як з цим боротися?

У знайомої також є невістка, вони разом з її сином вже 4 роки. І сьогодні завітала вона зі знайомою разом до мене в гості. Щось ми розговорилися за дітей і тд. І ось невістка знайомої починає розповідати, яка знайома добра свекруха. Що знайома взяла відпустку, щоб допомагати невісткі в пологовому. І після виписки готувала їсти, прала. І досі, дитині два роки, а знайома забирає дитину до себе, щоб невістка відпочила із сином. І в них добрі відносини. Невістки від неї не відвертається. А що в мене? Я то думала, що вчиняю правильно-на виписку не приїхала, навіть невістку не привітала з народженням дитини. Ніколи не допомагала, невістка коли переїхала до Києва, все завжди сама з дитиною. Бо я завжди ставила всі образи на невістку на перше місце для себе. І начебто я не зобовʼязана допомагати з онуком. Але відчуття якесь паршиве. Я не бачу, як він росте. Зато бачу, як росте чужа дитина роботодавців, хоч для мене вона вдн, як і рідна. Не знаю, ніби невістка і заслуговує на таке відношення, а ніби я десь перегнула палку. Як ви вважаєте ?
Капуста Маша• 10 июня 2024
Вам 100раз говорили, как мы считаем, но вам похер. Смысл мусолить опять
автор осень харашо • 10 июня 2024
Ответ дляКапуста Маша
Раніше я вважала, що права. А зараз дивлюся на іншу родину і розумію, що щось я зробила не так. Тому що у мене в родині не все добре.
Капуста Маша• 10 июня 2024
Ответ дляосень харашо
Ой, не врите, вы и сейчас считаете себя цацой, а невестку овном. Горбатого как говориться... исправит
ЖаннаНеАгузарова• 10 июня 2024
вам бы к психологу обратиться или в церкви каяться в своих грехах,а не на советчице написывать.
автор осень харашо • 10 июня 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А де тут гріхи? Тут просто було погане ставлення до невістки. Я не переймалася за неї. Хоча були й моменти коли вона хворіла і дитина. А допомоги не було. Вважаєте, що невістка мене за таке ніколи не вибачить?
ЖаннаНеАгузарова• 10 июня 2024
Ответ дляосень харашо
у невестки попросите прощение и больше так не делайте,если вы хотите хорошие отношения с невесткой.
Щедрик• 10 июня 2024
Це знову ви?
Давайте по чесному, от правда, ми нікому не скажемо
Ви готові шось реально робити, щоб щось змінити чи вам більше подобається роль жертви?
От давайте чесно
автор осень харашо • 10 июня 2024
Ответ дляЩедрик
Це знову ви?
От давайте чесно
Мені не подобається роль жертви. І хочу щось робити, щоб все змінити. Думала, на день народженні у онука, треба налагодити відношення з невісткою. Але поки час йде… А я не знаю ще як? Налагодити ті стосунки, які знищенні в хлам.