Намакушка• 11 июня 2024
Як реагувати на такі слова сина?
«Мої молодші брат та сестра, такі самі, як і ти Мамо. І тут немає нічого доброго.» Я просто в шоці була від почутого. А що поганого в мені? Син сказав, що я на онука забила і вони дивляться на мене і роблять так само. Почав нагадувати, що вони вже в Києві пів року, мовляв скільки раз вони приїхали до племінника? Каже, що невістка не забороняла бачити дитину. І йому образливо бачити таке ставлення до своєї дитини від найрідніших людей.
«Могли б і приїхати раз в місяць.» Але я не можу пояснити сину, що діти просто на моїй стороні, тому і не їздять туди. І що значить «забила?» Він хотів, щоб я їздила та постійно няньчила? Я почала пояснювати, що в мене робота, у молодшого також робота. Йому немає коли.
Намакушка
• 11 июня 2024
Ответ дляГейСюда
Кошмар, не дочитала, сини, онуки...
Що кошмарного?
Милота• 11 июня 2024
А шо значит ´дети на твоей стороне’?подначила,чтоб не ездили к старшему сынуле?))
Пополняю_Карму• 11 июня 2024
Ответ дляГейСюда
Кошмар, не дочитала, сини, онуки...
какое-то запутанное родовое дерево
Намакушка
• 11 июня 2024
Ответ дляМилота
Вони на моїй стороні, бо вважають винною невісткою у всіх сварках зі мною.
Фантазерша• 11 июня 2024
Ответ дляНамакушка
Невже син правий?
ну як ви не можете донести думку дорослій рідній людині, то проблема не в оточуючих
ще краще шукати чужі думки по форумах))
Дадосвидания• 11 июня 2024
Вам пора к психиатру. Это какая то нездоровая фигня каждый день писать свои маразмы здесь. Вы уже откровенно задолбали со своей невесткой и своим семейством.
Добротная• 11 июня 2024
Ответ дляНамакушка
Ну конечно. Вы оскорбляли невестку, а виновата не вы.
Намакушка
• 11 июня 2024
Ответ дляПополняю_Карму
какое-то запутанное родовое дерево
Що там заплутаного? В мене є старший син в нього є дитина. Це мій перший онук. В мене є окрім старшого сина, ще двоє дітей. Син та дочка. Ось старший син і ображається, що його брат та сестра не їздять в гості до племінника, тобто до його дитини.
Бибер-анонимер• 11 июня 2024
Ответ дляНамакушка
Скажите сыну,что всегда ждёте их с ребенком в гости. Почему они сами не приедут?
Намакушка
• 11 июня 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Без невістки?
Пузата Хата• 11 июня 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Ви що, новенька?)
Пузата Хата• 11 июня 2024
Ответ дляАтрика
Дівчата,я випала з стрічки новин:-то хрестини вже були чи невістка до цих пір курвисько?)))
Хрестини у липні, обʼєднані з днем народження)
Невістка само собою у всьому винна
Булькаю• 11 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
І знову здрастуйте
..це ж та само опера про сина, невістку і немовля... якщо так, то це клініка... в людини нема чим занятися, окрім , як переливати з пустого в порожнє.
Але пардон... цей ресурс тут і для такого.... хай жжет))))
Некомильфо• 11 июня 2024
Ответ дляНамакушка
Хорошо, что в семье хоть один ребёнок адекватный, кто живёт не с мамой
Намакушка
• 11 июня 2024
Ответ дляАтрика
Авторе,ви нас попередьте будь ласка,оця санта-барбара буде до хрестин чи до одруження онука?))
Скоро закінчиться. Бо поради мене тут ніхто не може цілком дати.
Весотехник• 11 июня 2024
Ответ дляДадосвидания
Та це начебто інша жіночка. Та навпаки хотіла приїзджати.
Запароленое одеяло• 11 июня 2024
Ответ дляФантазерша
а ми тут до чого ?
Ну а на кого ещё вывалить весь этот понос? 😂
Тем более, что ответы ей всё равно не нужны.