Небалувана Галя• 11 июня 2024

Чи має хтось вдалий досвід «виходу» з секти (власний чи близьких людей)?

Близька людина потрапила в залежність від одної зі «шкіл» духовного розвитку, практик, лікування проблем за принципом «все психосоматика». Така собі община за сектантським принципом: гуру - платні курси - ретрити - весь час і увага тільки там. Сімʼя, робота, друзі - не в колі цінностей. Здоровʼя підірване, бо з їжі «можна» практично нічого…
Як і чи реально вплинути на ситуацію?
Леди_на_драндулете• 11 июня 2024
Пока человек сам не осознает - ничего не сделаете.

Ласкове телятко• 11 июня 2024
А де були сімя та друзі коли людині було погано?? Адже коли добре то не їздять на ретрити
Плакулька• 11 июня 2024
Люди попадають в секти через певні проблеми. Тобто вихід з секти прямо залежить від того, чи запропонуєте ви людині більш привабливий спосіб вирішення її проблем.
Носки на подтяжках• 11 июня 2024
Знайома. Вийшла з православної секти в дурку.
Оч@ров@Шк@• 11 июня 2024
Брат был много лет в Слове Жизни.
Как вышел не знаю, пыталась расспросить, всегда уклончиво отвечал. Но он не ушел в никуда, сразу и сильно ударился в православие, прислуживал в храме, потом был иподьяконом, хотел идти в семинарию и стать священником, но встретил будущую жену (тоже в церкви) и остался просто очень верующим человеком. Жена сейчас в хоре поет, их сын уже школу заканчивает и тоже при храме
Ласкове телятко• 11 июня 2024
Тобто коли жінка перестала готувати жрачку, прибирати, бігати як білка колесі між роботою, гуртками, школою, уроками то сім,я почесалася ой, а що то таке сталося
Носки на подтяжках• 11 июня 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Їздять, ще й як. Ті самі людей ’відловлюють’ і заманюють. Гіпнозом.
Бачила онлайн їх сходку. Повільний чіткий голос, навіть дуже повільний... Не могла я те слухати, вийшла через 20 хвилин від початку безкоштовної зустрічі (йога ретрит)..
Ласкове телятко• 11 июня 2024
По темі-залежність лікується іншою, більш безпечною залежністю.
Почекуха• 11 июня 2024
Да, есть пример. Жена знакомого рассказала все психотерапевту и привела мужа к ней под видом семейных проблем. Психотерапевт в правильное русло свернула мысли мужа, сейчас все хорошо! Главное, найти хорошего психотерапевта

автор Небалувана Галя • 11 июня 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Там спрацював принцип рівно протилежний. Повна і вдала реалізація в усіх планах: і дім повна чаша і сімʼя зразкова, і бізнес вдалий на автоматі - як наслідок вагон вільного часу, можливо, криза середнього віку…
Сімʼя якщо що не моя, близькі давні друзі.
автор Небалувана Галя • 11 июня 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Мова про чоловіка
Носки на подтяжках• 11 июня 2024
Є книга ’Исцеление от рая’ Волков
Ищите уже сейчас!!!
Ласкове телятко• 11 июня 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Це зрозуміло що ,,відловлюють, так само як стоять з розкладками сторожова вежа.
Ви не зрозуміли. Людина коли і неї в душі порожнеча, трагедія, горе шукає точки опори і знаходить їх в таких от сектах чи алкоголі. Бо ніхто інший не надав їй точки опори.
Знаю, що алкоголіків , лікують, підмінивши алкозалежність на віру, церкву, служіння. Да, та сама залежність, але безпечна. Десь під Вінницею батюшка лікує.
Розбещена цяточка• 11 июня 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Значит вы не знаете, что у человека было внутри. Никто, кроме него не знает, раз опору нашел не в себе, а в секте.
Носки на подтяжках• 11 июня 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Яка ще може бути точка опору для здорової ходячої людини?))
До речі, на скільки я замітила, то ці секти до безгрошівних не чіпляються, а вони ж по вашому мабудь потребують ще більшої точки опори)))
Носки на подтяжках• 11 июня 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Тут залежність змінюють на паранойю, так новоназвану соціальну залежність.
Плакулька• 11 июня 2024
Ответ дляЛаскове телятко
На жаль, маю погодитись. Це такий тип особистості - схильний до залежностей, вже нічого не поробиш.
ПриснитсяЖЕ• 11 июня 2024
с Ошо ..для меня триггер был вопрос про доходы.
Занятия и тренинги проходила -плачу ок, но мои доходы черезчур
автор Небалувана Галя • 11 июня 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Так
Там забезпечена людина, з якої смокчуть гроші і ресурс… не факт що нема в практиці схем - махінацій з майном…

Ласкове телятко• 11 июня 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Не зрозуміла про параною. Також не розумію термін соціальна залежність. Поясніть.
Ласкове телятко• 11 июня 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Гугл не знає такого терміна. Поясніть що то таке. Якщо можете/хочете