Люблю кетчуп• 12 июня 2024

Накладений платіж НП, вартість

Дівчата, щось не шарю, яка буде фінальна вартість доставки мені як покупцю з суми 2000. 40+20? Чи ще вартість самої доставки + 100?
Сарафанное радио• 12 июня 2024
Если продавец не оплатит доставку, то ее платить вам.
100 грн + комиссия за страховку.

автор Люблю кетчуп • 12 июня 2024
Ответ дляСарафанное радио
100 грн + комиссия за страховку.
А продавець може її не сплатити? В нього НП прийме таку посилку під накладений платіж? А якщо, приміром, не прийду її забирати?
Попельшка• 12 июня 2024
Це називається післяплата, а не накладений платіж.
Попельшка• 12 июня 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Звісно, може. При оформлені він вказує, що доставку сплачує одержувач, і все.
Попельшка• 12 июня 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Якщо не прийдете забирати, вона повернеться продавцю, і він вимушений буде оплатити це катання товару.
автор Люблю кетчуп • 12 июня 2024
Я чайник, продавець пише що є накладений платіж з передоплатою 10%. З передоплатою ясно, що вона не повертається, якщо я не заберу. Мене цікавить скільки по факту за доставку, якщо забиратиму посилку.
Попельшка• 12 июня 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
На сумму вашої передплати продавець зменшить суму накладеного платежу. Наприклад, ви йому сплачуєте 200 грн передплати. Він відправляє і вказує суму післяплати 1800. Ви при отриманні сплачуєте 1800+плату за доставку+комісію НП за післяплату.
Якщо ви відмовитесь чи не прийдете за посилкою, вона повернеться продавцю, і він з тих 200 грн оплатить її покатушки.

автор Люблю кетчуп • 12 июня 2024
Дякую, свята людино, за ваше терпіння