Невидимка Майя• 13 июня 2024
Хтось з ваших чоловіків отримував відстрочку по вихованню дитини з інвалідністю?
Після 18 числа нічого не змінилося? І наскільки дають відстрочку, якщо хтось в курсі
Невидимка Майя
• 13 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
До 18 ж років дитині надають наскільки знаю
Я маю на увазі, на скільки дають по цій причині відстрочку) а так інвалідність в нашої дитини на 5 років.
Галя із Дарниці• 13 июня 2024
Ответ дляНевидимка Майя
У нашего сына инвалидность до 18 лет
Муж ходил в марте, отсрочка на полгода - до сентября
Думаем выезжать, наверное. Сначала хотим без вещей попробовать пересечь границу на выходных. Проверить, не завернут ли назад