Ужгород• 13 июня 2024
Біль у лімфовузлі
Ще вчора самопочуття було нормальним,а ввечері при натисненні на зону підщелепного лімфовузла почався біль,на ранок біль зберігся при торканні і при наклонах голови, але сам лімфовузол не збільшений,вдень піднялася температура до 37.3,почався головний біль і трохи ломить тіло.Випила ібупрофен,самопочуття краще,але лімфовузол так і дає про себе знати.
Чи можна чимось мазати район лімфовузла (диклофенак гель,наприклад)?до лікаря поки не спішу,поспостерігаю пару днів.
Как нефиг делать• 13 июня 2024
К врачу. Плюс сделать УЗИ лимфоузлов.
У папы так рак лимфогранулематоз начинался.