Фляшунька• 13 июня 2024

Військовий в Вінниці застрелив дружину

Військовий у Вінниці застрелив дружину та поранив подругу. 2 роки був на 0, приїхав у відпустку. Птср в дії. І це ще війна не скінчилась. Що ж буде після?
Околовита• 13 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
Удалено администрацией...
Розголос повинен бути, усім військовим, які повертаються з війни потрібна обов´язкова психотерапія!

Без Баяна• 13 июня 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
А шо это за персонаж такой? Это мужик?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2143815
No problems• 13 июня 2024
Ответ дляФляшунька
Дивлячись де служив. Якщо в тилу, то може й нічого.
Так військовий, чи мобілізований, який був все життя цивільним? Уточнюйте, для багатьох військові, це такі військові кадрові.
Тут надолго• 13 июня 2024
Ответ дляБабулька
Він єбобо напевно і раніше був, але і війна додала, нікому з тих хто служив вона безслідно не пройде. Всі колишні афганці бухали безбожно
Мій дядько не бухає, порядна нормально людина, інженер дружина лікар дитячий
Не всі як ви пишете
Без Баяна• 13 июня 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
А шо это за персонаж такой? Это мужик?
Это уже его 3 реинкарнация в женском образе ,в прошлой жизни пока не забанили был розовая пони
Г@Л@В@ломка• 13 июня 2024
Ответ дляБабулька
Якби ж то тільки бухали, афганці - хворі на всю голову люди((( і це вони вбивали якіхось ’чурок’ душманів, а тут вбивають колишніх ’братів’ і засобі ведення цієї війни зовсім інші ніж були 30 років тому(((( Біда тай годі(((( Цю війну, якщо вона колись скінчиться, ми будемо ’вирішувати’ дууууже довго ((( За що нам тільки ці страждання?!
Щастя-здоровля• 13 июня 2024
Бідні наші люди.
Що ж нам ще доведеться пережити..
Ruovet• 13 июня 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
А шо это за персонаж такой? Это мужик?
Да вроде баба была всегда.... Только ник был что-то типа ’кончина’ латиницей, ну и посты соответствующие.
nmnchina - что-то такое.
Кукусикиииииии• 13 июня 2024
Ответ дляХарчовий тріль
А це що «мусчіна»?
Ні , рожева поні
Юра 2.

Встидаюся запитать• 13 июня 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
За те що не гонемо всю цю шушару, як тільки починає якусь єрунду творити. І це не про останню, а владу за останні хоча б 15-20 років
Галя-краля• 13 июня 2024
А не військові дружин ніколи не вбивали? Йобнуті є всюди, і не потрібно все ліпити до військових
Анчо Ус• 13 июня 2024
Интересно, как он туда попал если ему 23 было
Харчовий тріль• 13 июня 2024
Ответ дляБез Баяна
Познакомьтесь ближе ,он женщин ненавидит
Вони його бачу також не дуже полюбляють 😄👌
Всміхайлик• 13 июня 2024
В Черниговской области тоже на днях был случай, приехали 3 друга в отпуск с кучей оружия и одного из них застрелили.
Будет очень страшно жить с Украине после войны.
Горлаю зрання• 13 июня 2024
Ответ дляЯ така бойова
Мій колишній, як тільки щось не так сказано, кричить - я тебе підірву, то ж я мінімілізувала контакти з ним, і себе , і дитини.
а раніше він теж був неврівноваженим, чи це наслідки контузій?
Г@Л@В@ломка• 13 июня 2024
Ответ дляБез Баяна
Кузнецов, как пипка,вылечил ?
А альфасамка это кузнецофф???? Вот это вы меня повеселили))) Думала, он навсегда ушёл из нашей жизни)))
Prervana• 13 июня 2024
Жене 18, чувак 2 года служит как минимум. Он ее со школьной скамьи в ЗАГС привел? Спиймати Кайдаша, второй сезон блин...
Ms. Android• 13 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
Удалено администрацией...
Теребонькала як звичайно
всемВсёИмного• 13 июня 2024
Ответ дляБабулька
неправда!

Марічка• 13 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
А чого зброя була при ньому?
А почему нет? Сейчас в стране огромное количество оружия на руках. И никто не контролирует военных, что они увозят с собой домой.
Г@Л@В@ломка• 13 июня 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Ну так кацапи теж не гонять свою шушеру, а їм хоч би що, пруться нас вбивати і все їм сходить з їх брудних рук((((
МЕСТО_Встречи• 13 июня 2024
Таке може зробити не тільки військовий.
Я читала цю статтю в себе в районній газеті, бо я з Вінницької обл , за військового нічого не було написано.
Горлаю зрання• 13 июня 2024
Ответ дляБабулька
Я особисто знала двох, один покінчив з собою, пив до гарячки, інший, чоловік маминої подруги помер від інсульту бо знову ж таки не просихав, хоча вів доволі соціальне життя
я знаю афганця та чорнобильця - це одна людина, так випиває, але адекватний, каже що через здоров´я не може не пити, бо помре, але то наслідки Чорнобиля(( І чоловік вже в роках з інвалідністю(
Анчо Ус• 13 июня 2024
Ответ дляPrervana
Скорее всего поженились для доп отпуска
Svetlana-7070• 13 июня 2024
В нас сусід 2 місяці назад штрикнув дружину ножем, не військовий, по теперішньому ухилянт, побутова сварка.
Стосовно наслідків, то звичайно, люди які довше 2х років служать, мають дуже поламану психіку, але але нашій державі і владі зокрема пофіг на це. Так як пофіг і суспільству, до поки, це не буде стосуватись його.
А це наслідки відсутності ротацій нормальних і демобілізації вчасної. І про це жінки військових кричать в благають уже більше 2 років, але всім пофіг, аби їх чоловіків не забрали. І про це потрібно було говорити тоді і вимагати від влади, зараз вже зрозуміли що ніяких замін не буде
No problems• 13 июня 2024
Ответ дляГаля-краля
Так вбив той, хто все життя був цивільним, а не військовим. Повоював, тронувся.
Галя-краля• 13 июня 2024
Ответ дляNo problems
А до того ви знаєте, що він був нормальний?
Гола з конопель• 13 июня 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Як кінь?
Скорее овца
Я пані прохана...• 13 июня 2024
Ответ дляГаля-краля
У військових це може бути наслідком і набутого досвіду вбивства. Їм просто важливо проводити реабілітацію для нормального повернення в цивільне життя
ПушАпница• 13 июня 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
В мене 2 знайомих, які служили в Афгані, не бухають, ніякого птср, на щастя, не було