Невгамовна Бу• 13 июня 2024

Депрессия. Забеременить после 35, боюсь не успеть.

Поздно замуж вышла. Есть проблемы по гинекологии. Уже готовимся к эко, хотя врач предлагает до 38 пробовать самим. А у меня истерика что не успею ... хочу двоих деток. А мысли ужаснейшие... хоть бы одного. Кажется жизнь проходит.. и я не заскочила в последний вагон.
Сегодня не целуюсь• 13 июня 2024
Люди і в 40 народжують. Розслабтеся
Мафиозная• 13 июня 2024
У вас ще років 10 запасі
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 13 июня 2024
Та с ЭКО за раз и двоих можно) настраивайтесь
Фляшунька• 13 июня 2024
Если есть проблемы, не тяните с эко и делайте пгд перед переносом.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 13 июня 2024
Делайте, как чувствуете, слушайте только свое сердце. Что оно вам говорит?
Аноним_• 13 июня 2024
Есть же нормы. Если в течение такого времени активных попыток не получается естественным путем, тогда предлагают ЭКЭ. До 38 вам еще далеко, паниковать не стоит.
Пузата Хата• 13 июня 2024
Пробуйте сами, а не получится как раз с эко можно сразу двоих.
Дивне створіння• 13 июня 2024
вы хоть одного для начала родите, посмотрите как оно. куда сразу двоих без личного опыта?)
ТАЗератти• 13 июня 2024
Автор, мне 37. Я ещё даже не встретила того самого). На все воля божья.
Сизоока бестія• 13 июня 2024
У меня идея - выпейте и идите заниматься сексом Просто волноваться не помогает
автор Невгамовна Бу • 13 июня 2024
Ответ дляТАЗератти
Я вам искренне желаю его встретить, любить и быть любимой.
Метелики на душі• 13 июня 2024
Перше, якщо маєте панічні думки, зверніться до пренатального психолога.
Та у Вас повно часу спробувати самим.
Але тільки на здорову голову
Миловидна леді• 14 июня 2024
А какой период вы уже планируете? Сколько циклов? Моя подруга вышла замуж в 35, в 37 родила. После родов у нее были большие проблемы со здоровьем, больше не планирует детей. Тоже планировала двоих.
Мрію про космос• 14 июня 2024
Такі нерви аж ніяк не сприятимуть ані вагітності в цілому, ані її здоровому перебігу. Вам би спочатку з психікою попрацювати. Якщо депресія і фобії, то діти цю проблему не вирішать. А вагітність може ще й погіршити стан.
-Ань-• 14 июня 2024
Переключіться. Шукайте і вивчайте інформацію про щеплення. Щоб мати можливість зробити свідомий інформований вибір чи робити щеплення, чи відмовитись.
-Ань-• 14 июня 2024
В роддоме нельзя делать прививки, потому что невозможно выявить все противопоказания.
Среди противопоказаний к прививкам БЦЖ и гепатит Б:
- тяжелые осложнения от предыдущей дозы в виде анафилактического шока;
- аллергия на какой-либо компонент вакцины;
- эпилептический синдром с судорогами 2 раза в месяц и чаще;
- тяжелые реакции на предыдущее введение вакцины;
- тубинфицирование.
(приказ МОЗ №48 от 03.02.2006, приказ МОЗ №595 от 16.09.2011)
Очевидно, что не один из этих диагнозов не может быть ни подтвержден, ни опровергнут относительно новорожденного:
- предыдущая доза у новорожденного отсутствует, поэтому никто не может гарантировать, что у него не возникнет анафилактический шок в ответ на прививку;
- ни один новорожденный не обследуется на аллергические реакции на компоненты вакцины (а вакцины содержат много таких компонентов, в т.ч. такие известные аллергены, как белковые компоненты, ртуть, фенол, формальдегид и т.д.);
- если у ребенка эпилептический синдром, частота судорог не может быть спрогнозирована при рождении;
- отсутствует предыдущее введение вакцины, значит нет гарантии отсутствия тяжелой реакции;
- и конечно никто из новорожденных не обследуется на носительство тубинфекции.
Таким образом, все эти противопоказания, предупредительно задокументированные МОЗ, у новорожденных не могут быть проверены в принципе.
Но даже более старшие дети не застрахованы от возможных трагичных последствий, ведь никто не знает, как отреагирует организм ребенка на вакцину, которая вводится впервые.
-Ань-• 14 июня 2024
https://tsn.ua/ukrayina/sindrom-raptovoyi-smerti-n...
На Сумщині триденному малюку зробили щеплення БЦЖ у пологовому будинку. Через 7 годин хлопчик помер. Згоду на вакцинацію мати дитини медперсоналу не давала! Лікарі розводять руками: в той день щепили 10-х, помер тільки один - значить вакцина ні при чому...(((
-Ань-• 14 июня 2024
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
http://www.privivok.net.ua/faq/laws/rus

Книга ’Безжальна імунізація’:
http://www.privivok.net.ua/bi-2

Найбільший російськомовний сайт про щеплення:
https://1796web.com/privivki.htm

Интересная статья ’Если бы медики работали банкирами’ http://www.afanas.ru/privivki/meddoc.htm

Разбираемся с прививками. По этим статьям есть книга ’Ну подумаешь укол’ :
https://amantonio.livejournal.com/20771.html

Что делать, если у ребёнка осложнение после прививки:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002
Криниця щастя• 14 июня 2024
Нам так лікарі говорили ,що все вийде само , 7 років чекали, зробили еко в 34 , був чоловічий фактор і то таке як некритичний , трохи жаліли,що раніше не пішли на це , але все ж то коштів не вистачало , то морально страшно було , тому в кожного свій шлях
Криниця щастя• 14 июня 2024
І життя не проходить, нормальний вік, обдуманий, згадаєте цей вік в свої 50+ років, будете думати ,які ж молоді були і дурні,що панікували , насолоджуйтеся кожним днем, своїм коханим поряд
Перекус беру завжди• 14 июня 2024
Ответ для-Ань-
- тубинфицирование.
Як ви вже дістали, антівакси
Сиреневенькая• 14 июня 2024
«Забеременить» 🤦🤦🤦
Мрію про пончик• 14 июня 2024
Є речі, на які ви можете впливати, а є ті, які від вас не залежать.
Ваша задача сфокусуватись на тому, на що ви можете впливати: пролікувати депресію, почати протокол ЕКЗ, слідувати рекомендаціям лікаря.
Але при цьому треба прийняти, що є речі поза вашим контролем, і їх треба просто прийняти: ваші з чоловіком фертильні можливості, ваш вік і тд. Ви цього ніяк не зміните, тому не варто за це і переживати.
В решті решт, у ваших силах прожити життя так, як вам хочеться. Для того щоб мати сімʼю і навіть дітей не завжди обовʼязково їх народжувати. Також є в житті і інший сенс. Зараз працюйте над своєю метою, а далі буде видно.
Я думаю, у вас все вийде ❤️
-Ань-• 14 июня 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Як ви вже дістали, антівакси
Не баріться та вколіться. Чим більше щеплень ви собі зробите, тим більше шансів, що вам буде не до форумів.
Маргарита sh• 14 июня 2024
Сейчас 35 это уже не приговор ))))Многое женщины в 30 только первенца рожают )Не переживайте из-за возраста ,главное что б со здоровьем все было хорошо )
Я младше вас всего на 3 года и вот беременна ,даже легче переношу ,чем в первый раз ))Все будет хорошо )
Грамотний хвіст• 14 июня 2024
Поділюсь своєю історією. З другим чоловіком почали жити, коли мені було 35, йому 38 років. До цього довго зустрічалися - різні області. Але тим не менше ми не запобігалися, бо хотіли діток (і у нього, і у мене вже були доньки від попередніх шлюбів). Вагітніла я легко, але кожного разу це була або завмерла, або біохімічна, була і позаматкова і анембріонія. Обоє здорові, але чуда не було. Коли ми відпустили ситуацію, в перший день війни я дізнаюсь, що вагітна (36 років, народила в 37), все пройшло добре, хоча нервувалася я добряче(але всім із зрозумілих причин) і ось зараз мені 39років, а я знову вагітна і через два місяці народжувати. Тож, не впадайте в депресію і просто йдіть до своєї мрії не ставлячи якихось часових рамок!💐
Крошка Енот• 15 июня 2024
Тут радять еко двійню, але я б не поспішала. Народіть одне і побачите як воно буде. Наприклад я дуже переоцінила себе. У нас чотири роки не виходило, потім завмерла, аж потім я народила здорову дитину. Але то коліки, то зуби, то зригування. А гв було майже до двох років і це вставання вночі кожні дві-три години навіть в півтора роки. Дитина погано набирає вагу, характер важкий. Сказати, що мені важко і я замучилась це нічого не сказати. І коли я завагітніла вдруге, то зробила аборт. Зараз то шкодую, що можливо поспішила і треба було тягнути лямку. Але коли дитина засинає лиш під ранок в 3-4 години ночі і вже народжується новий день, а я нарешті можу лягти поспати, то проскакують думки що мабуть таки була права, бо яке б здоров´я сформувалось у тієї дитини і що міг би дати мій виснажений організм ((