Виниловая пластинка• 14 июня 2024
Чому у немовлят змінюється колір очей?
І він змінюватися може протягом першого року, чи і далі також?
УжеВотДа• 14 июня 2024
У всех меняются.У меня были васильковые,стали зеленые.У ребенка тоже,и меняются до сих пор(ему 14)
Дюймовочка• 14 июня 2024
Далі також, у сина в рік були блакитні, зараз 9 сіро- зелені, колір волосся теж темніє
Дай подивлюся• 14 июня 2024
Ответ дляУжеВотДа
Не у всіх, але деякі діти народжуються ще без пігменту
Голодаю• 14 июня 2024
Не у всіх змінюються, і лише перші півроку. В моєї як були сірі при народженні, то так і залишились. Хоча свекруха співала будуть карі як в мене)))
Виниловая пластинка
• 14 июня 2024
Ответ дляЛама_мама
Меньше школу прогуливать нужно было
а по темі сказати можете?
Виниловая пластинка
• 14 июня 2024
Ответ дляУжеВотДа
ну часто голубі на карі міняються. тобто мова не про відтінки світлих очей
Виниловая пластинка
• 14 июня 2024
Ответ дляГолодаю
от я також про те що іноді сірі карими стають
Голодаю• 14 июня 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Ну так вам вище правильно написали, що пігмент накопичується і очі темнішають, але це якщо генетично закладено що очі карі будуть.
успокойте_Меня• 14 июня 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Потому что все дети рождаются с голубыми глазами.
Те у кого они генетически другие меняют на свой цвет.
УжеВотДа• 14 июня 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
У моего наоборот было.Волосы светлые,глаза темные.Сейчас глаза серозеленые,волос темный
Тра Ля Ля• 14 июня 2024
Ответ дляУжеВотДа
Я народилась з чорним волоссям а потім стала блондом , донька теж народилась з темним волоссям я сподівалась що посвітліє але ні
ЧукИГеки• 14 июня 2024
У меня были очень темные волосы и серые глаза, мама говорила, думали ничего себе девка будет)) В итоге, карие глаза и темно русые волосы😁