Зоркая Зорро• Изменено 14 июня 2024
Брак - это обуза?
Для женщины. Какой смысл в мужчине если все равно женщина все сама будет разгребать если мужчина срулит оставив женщину с долгами и ребенком. С мужчиной нужно много денег выбрасывать на еду. Пользы ноль
Птица секретарь• 14 июня 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Она влюбилась и забеременела. А аборты порицались тогда
Не придумуйте в СРСР абортів було повно
все по ГОСТу!• 14 июня 2024
Очень печальная история про срулящего мужчину с долгами и детьми, конечно.
Попробуйте жить так, чтоб не делать долгов. Если не получается - фиг с ним, но детей тогда точно не стоит делать. Кстати мужчины умеют не только срулять, но и погибать, заболевать, лишаться работы и вообще всего в одночасье - особенно в нынешние-то времена. И живя с надёжным и порядочным человеком, тоже есть риск разгребать одной с детьми. Если это так пугает и вы понимаете что не потянете - значит и не надо.
Я-ваш шанс• 14 июня 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Життя, взагалі, тягар -в шлюбі чи ні. Що ,з цим робити?)))
Шлюб як і діти-лотерея, квиток якої ,ви самі купуєте, чи ні.
Діти-то лотерея, бо ми їх не обираємо. Так, ми їх любимо, виховуємо, дбаємо про них, але вони є сюрпризом, їхня стать, їхній характер, здібності і т.д. А от чоловіка якраз ми обираємо. Просто, багато хто з жінок не помічають, або закривають очі на деякі речі, думаючи, що він зміниться, або просто нічого не думаючи. А прикол в тому, що на краще майже ніхто не змінюється, а тільки на гірше.
Аноним ФЕЯ• 15 июня 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ну, якщо виховуємо дітей і можемо отримати сюрприз, то як 100%,розгледіти дорослого чоловіка, якого виховували чужі люди? Тут, купа ньюансів, і теж, лотарея.
Я-ваш шанс• 15 июня 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Тому що наше виховання- то тільки мала частка, рушійна сила то набір генів та вроджений характер. Ми не можемо виховати твердий чоловічий характер у сина замість тюхтія, наприклад, не можемо виховати з песіміста оптиміста, або виховати так, щоб не був бабієм і т.д. В майбутньому чоловікові ми ці моменти бачимо і обираємо для себе, готові з цим жити або ні.