Брюлик в стразах• 15 июня 2024
3 групу інвалідності потрібно оновлювати щороку?
Підкажіть, будь ласка, мамі дали минулого року 3 групу інвалідності, у посвідченні вказано до 30.06, потрібно йти до сімейного лікаря за направленням і повторно проходити всю комісію чи це не до сімейного, а профільного лікаря?
ЛісАпетная• 15 июня 2024
До профільного ( але направлення від сімейного треба), він дає обхідний лист. Мені останній раз дали пожиттєво 3 групу, до того оновлювала щороку.
Пез Году Неделя• 15 июня 2024
У мамы с суставом 3 дали пожизненно, но все намекал деньги им дать на 2 гр. мы сказали 3 так третья, твари
Пушап Мі мі• 15 июня 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Ще треба в стаціонарі щороку лежати
зачем с онко в анамнезе лежать в стационаре?
Брюлик в стразах
• 15 июня 2024
Ответ дляФайна цьоця
Спершу до сімейного, він направить. Я не оновлюю, у мене пожиттєво.
Так і думали, що до нього
3 гр це, ж, не пожиттєво та потрібно оновлювати?
Кондуктор маршрутки• 15 июня 2024
Є пожиттєва, є на 1 рік, ще на 3 роки буває. Якщо у виписці мсек написана дата, то після неї потрібно на повторну комісію.
Файна цьоця• 15 июня 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Так і думали, що до нього
Це не від групи залежить, а від того, доки у Вас вказано у довідці. Може бути на рік, може бути пожиттєво.
Брюлик в стразах
• 15 июня 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Ще треба в стаціонарі щороку лежати
Не знали, дякую вам
Кондуктор маршрутки• 15 июня 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Ще треба в стаціонарі щороку лежати
Не обов´язково. Це залежить від діагнозу.
Брюлик в стразах
• 15 июня 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ага, зрозуміла, значить, якщо у посвідченні вказано до кінця цього місяця - потрібно йти оновлювати до закінчення терміну чи можна пізніше? Цікаво, як пенсія нараховуватиметься у період повторної комісії
Брюлик в стразах
• 15 июня 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Цирроз
Кондуктор маршрутки• 15 июня 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Можна пізніше. До 30.06 ви всеодно не встигнете вже зібрати весь пакет документів.
Хвильоватиша• 15 июня 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Цирроз
Извините за личные вопросы.
Вы долго делали группу?
Мама давно болеет?
Как выявили заболевание?
Гепатит С?
Вы долго делали группу?
Мама давно болеет?
Как выявили заболевание?
Гепатит С?
Мааарковная• 15 июня 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
зараз автоматично продовжують группу, не треба нікуди ходити.
Вероятненько• 15 июня 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Так і думали, що до нього
якщо пожиттєво,то отам, де у вас дата -там буде написано ’пожиттєво’. А так- кожний рік перекомісія, і да ,ще дивляться,чи виконується план лікування,та чи лежав хворий у лікарні і скільки раз...
Вероятненько• 15 июня 2024
Ответ дляМааарковная
це тільки для людей з районів, де йдуть бойові дії.
Тюрюнь_Тюнь• 15 июня 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Где про онко ?
Мааарковная• 15 июня 2024
Ответ дляВероятненько
можливо, бо я з Запоріжжя, в нас у всіх продовжили.
Брюлик в стразах
• 15 июня 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Зрозуміла, дякую
Брюлик в стразах
• 15 июня 2024
Ответ дляХвильоватиша
Извините за личные вопросы.
Вы долго делали группу?
Мама давно болеет?
Как выявили заболевание?
Гепатит С?
Вы долго делали группу?
Мама давно болеет?
Как выявили заболевание?
Гепатит С?
Недовго, основною проблемою було те, що довелося через некомпетентність лікарів робити зайві дії, футболили від лікаря до лікаря, перекидаючи відповідальність та ображаючи при цьому колег своїх же
Не гепатити, або токсичний, або алко, перші симптоми з´явились років 5 назад, підтвердили 3 роки назад коли вже зрозуміло було, що щось не так
Брюлик в стразах
• 15 июня 2024
Ответ дляВероятненько
Точно, не пожиттєво
Цирроз не лікується, взагалі, думали буде одразу 2 група, дали 3, може, дійсно, гроші хотіли
Якщо скажуть лягати у лікарню прокапатись - без проблем, зроблять дослідження потрібні
Брюлик в стразах
• 15 июня 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Автор, уточните у семейного. Тем более у Вас до 30.06.
Та, потрапити до нього важко, приймає 2 години лише і усе зайнято (
Летчица• 15 июня 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Я починала за місяць до закінчення дії довідки. Перший раз було на рік, другий раз на 2 роки і третій раз дали пожиттєво.
Хвильоватиша• 15 июня 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Вибачаюсь, а мама пила чи десь на токсичному виробництві працювала?
Питаю, бо в родині є підтверджений гепатит С і під питанням цироз, але людина не вживає більше 30 років (наркотики також ні):(
Хвильоватиша• 15 июня 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Підійдіть до медсестри і запитайте коли вам починати переоформлювати інвалідність.
У вашого немає прийому по живій черзі?