Маю сечі• 15 июня 2024

Перший шугарінг в 12 років, так чи ні?

Дівчата, для такого віку прибирання волосся з ніг шугарінг - хороший вибір? Чи краще щось інше? Ніколи до цього не голила, не прибирала кремами, нічого
Муууумие• 15 июня 2024
У мами спитай

автор Маю сечі • 15 июня 2024
Ответ дляМуууумие
У мами спитай
Я взагалі-то мама)
75В• 15 июня 2024
Норм. Я вперше побрила ноги в 12, нажаль :(
ХвостПистолетом• 15 июня 2024
Моей 13, не вытерпела, орала как резаная и сбежала. Мастер мне делает много лет, очень опытная.
Сорока-ворона• 15 июня 2024
Ви спочатку пробуйте)) моїй категорично не зайшло, прибирає кремом
Триндю-бриндю• 15 июня 2024
Розглядали цей варіант, але зупинились на Veet крем в домашніх умовах
постою_послушаю• 15 июня 2024
Ребёнок готов терпеть боль? Волосы ему мешают или это мамины понятия о красоте заставляют искать методы?

автор Маю сечі • 15 июня 2024
Ответ для75В
Я також собі колись і ноги, і руки побрила, тепер прийшов час вирішити для дочки
автор Маю сечі • 15 июня 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Так, це її прохання. Я б ще не брила, бо воно світле, лише внизу ноги трохи загусто
СпайдерВумен• 15 июня 2024
Шугаринг визиває вросше волосся
Але чомусь майстри кажуть, що навпаки прибирає
Після того як в мене зʼявилось, а до цього ніколи в житті не було перестала робити
І нікому не раджу
Не робіть бо по 100 раз пошкодуєте про це
Ця краса того не варта
Жменятко• 15 июня 2024
Та же проблема с ногами, возраст тот же,не знаю что делать, подмышек убираем воском
ХвостПистолетом• 15 июня 2024
Ответ дляМаю сечі
Ну пусть попробует. Моя тоже очень хотела, но увы.
ВЫВсеВрете• 15 июня 2024
Краще бритва або крем. У дітей ще досить тонке волосся - може вростати
Жменятко• 15 июня 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Шугаринг визиває вросше волосся
І нікому не раджу
Ця краса того не варта
Яка альтернатива?
постою_послушаю• 15 июня 2024
Ответ дляМаю сечі
Если просит, то однозначно удалять, но такую экзекуцию, как шугаринг, я бы ребёнку не предлагала. Если волос немного, то бритва или крем вполне себе решат проблему
автор Маю сечі • 15 июня 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Я колись десь читала, що шугарінг ніби виснажує волосяну цибулину, і воно не так активно ростиме.
постою_послушаю• 15 июня 2024
Ответ дляМаю сечі
И шугаринг, и домашний эпилятор, и воск. Да, волосы тоньше и меньше растут, но это же адская боль все эти методы.
ВЫВсеВрете• 15 июня 2024
Ответ дляМаю сечі
А як Ви собі видаляєте волосся?
Ноунэйм• 15 июня 2024
Краще одразу зробіть електроепіляцію. Трохи болячи, але ефективно і назавжди.

Воленс-неволенс• 15 июня 2024
Ответ дляНоунэйм
Ни один адекватный мастер не возьмет на процедуру 12 летнего ребенка
автор Маю сечі • 15 июня 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
А як Ви собі видаляєте волосся?
Собі і брила, і лазеркою, але зараз лікую рак, то особливо і не росте
Ноунэйм• 15 июня 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Чому? Це ж не лазер, думаю електроепіляція цілком беспечна
автор Маю сечі • 15 июня 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Поки що дізнаємося, написали майстру, вона пише, що з 9 років бере клієнтів
автор Маю сечі • 15 июня 2024
Я колись пробувала електро, для мене це екзекуція ще та
Ноунэйм• 15 июня 2024
Не боляче хіба що крем, або голити мабуть...
Воленс-неволенс• 15 июня 2024
Ответ дляНоунэйм
Потому что гормональный фон еще не стабильный, результат может быть нулевой, а это стоит прилично.
Плюс это очень длительная процедура, не каждый ребенок выдержит часами лежать на кушетке.
Мир Мир Мир!• 15 июня 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Вы вроде раньше писали, что девочкам-подросткам нужно удалять нежелательную растительность
ВЫВсеВрете• 15 июня 2024
Ответ дляНоунэйм
Безпечна, але в 12 починається підлітковий вік і гормональні гойдалки. Так, що всі результати електро можуть накритися тазом. Краще до 16+- дотерпіти
Ноунэйм• 15 июня 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Так, мабуть
Ноунэйм• 15 июня 2024
Тоді може обирати штани та спідниці максі...