Маю сечі• 15 июня 2024

Перший шугарінг в 12 років, так чи ні?

Дівчата, для такого віку прибирання волосся з ніг шугарінг - хороший вибір? Чи краще щось інше? Ніколи до цього не голила, не прибирала кремами, нічого
Додаю напруги• 15 июня 2024
Моя бриє собі ноги і руки. Ніякі інші варіанти навіть не буду пропонувати. Самий безпечний метод. Виросте - нехай щось інше шукає, або не шукає.

Пошаманю• 15 июня 2024
Не знаю, хто піарить то шугаринг, але воскова депіляція не така болюча як той шугарінг! При шугарингу боляче навіть коли наносять пасту. А воском я сама собі роблю все спокійно , крім інтимної частини.
постою_послушаю• 15 июня 2024
Ответ дляНоунэйм
Краще одразу зробіть електроепіляцію. Трохи болячи, але ефективно і назавжди.
ТРОХИ?!
постою_послушаю• 15 июня 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Вы вроде раньше писали, что девочкам-подросткам нужно удалять нежелательную растительность
А сейчас пишу иное?
Мир Мир Мир!• 15 июня 2024
Ответ дляпостою_послушаю
А сейчас пишу иное?
Вроде да
Marinamariana• 15 июня 2024
Ответ дляМаю сечі
Так, це її прохання. Я б ще не брила, бо воно світле, лише внизу ноги трохи загусто
А чего не на электроэпиляцию ?
Бабуся Бетман• 15 июня 2024
Питання про шугаринг і гігієну - майстер коли робить то бере типу повну баночку пасти, а потім як її намазує, то кожен раз бере новий шпатель чи тим же шпателем бескінечно лазить в повну баночку? а потім приходить новий клієнт і вона вже його шпателем бескінечно лазить в ту баночку? чи як воно?

Голубка миру• 15 июня 2024
Так. Сину підмишки з 10років все норм. Тільки так і прибираємо йому вже 14. Дочці теж буду, коли попросить.
Ноунэйм• 15 июня 2024
Ответ дляпостою_послушаю
ТРОХИ?!
У всіх різний больовий поріг...
постою_послушаю• 16 июня 2024
Ответ дляНоунэйм
У всіх різний больовий поріг...
Вы видели аппарат для электроэпиляции? Представляете себе процесс этой процедуры? И ребёнка 12 лет на ней
Мир Мир Мир!• 17 июня 2024
Ответ дляПошаманю
Я теперь еще больше боюсь пробовать шугаринг