Все буде• 15 июня 2024

Болгарія та продовжений паспорт

Добрий вечір! Може хто стикався з такою ситуацією. Діти зі школи їдуть до Болгарії автобусом (тур від турагенства). В одного із дітей продовжений паспорт. Новий не встигають зробити. Чи були/можуть бути проблеми на кордоні з Румунією, Болгарією. Заздалегідь вдячна за відповіді! Мирної ночі!
Подтяжка• 15 июня 2024
Так, можуть бути проблеми. В мене діти ходять в різні секції, їдуть на збори. І в одного, і в другого тренери наголосили про це. Були прецеденти
Звоночек• 15 июня 2024
У березні їздили. Не ризикнули. Паспорт замінили
Дама_с_коготками• 15 июня 2024
есть телеграмм и вайбер группы - украинцы в Болгарии, там есть много постоянных перевозчиков. Задайте там вопрос. Люди ответят.
Щось не спиться• 16 июня 2024
Можуть не випустити.
Звоночек• 16 июня 2024
Ще можна подзвонити на гарячу лінію прикордонної служби і запитати.
Подтяжка• 16 июня 2024
Ответ дляЗвоночек
Наша прикордонна служба відповість за наш кордон. Далі ще румунський і болгарський проходити - там можуть бути несподіванки
Звоночек• 16 июня 2024
Ответ дляПодтяжка
Перші несподіванки можуть бути на нашому кордоні.
Подтяжка• 16 июня 2024
Ответ дляЗвоночек
Можуть )
Пустощі-веселощі• 16 июня 2024
Не пропустят
Садоводница• 16 июня 2024
Почему не сделать вовремя паспорт? Зачем эти нервы? Я в 22 году продолжила детям паспорт и то не рискнула ехать из Болгарии в Турцию, потому что были случаи, когда проблемы были у других с паспортами, я об этом читала, а тут 24 год.
Я не чарівниця вам• 16 июня 2024
в тому році моя дитина їздила по такому, теж переживала, але все було ОК. як зараз - хтозна...
Mariia_touragent• 16 июня 2024
В минулому році була офіц.інформація від Болгарії і Румунії, що пропускатимуть. Але! Ми все одно радили туристам робити нові паспорти! Навіщо так ризикувати - як не пропустять, просто уявіть цей шок і стрес у дитини+ нерви батьків! Новий рік, новий сезон, нові правила там або різка зміна- на кордоні нічого не доведеш. Новий паспорт- 100% гарантія в´їзду.
Mariia_touragent• 20 июня 2024
https://zn.ua/ukr/amp/practical-tips/zakordonnij-p...