Сьогодні фб підкинув відео, як з іншого життя
37 днів до повномасштабного вторгнення
«Зеленський закликав українців не панікувати та масово не скуповувати товари першої необхідності: Видихнути, заспокоїтись, не бігти по гречку і сірники...
Зберігати спокій, холодну голову, впевненість у своїх силах, у свої армії, у нашій Україні. Не
накручувати самих себе, на все реагувати
мудро, не емоційно - головою, а не серцем. Не кричати "все пропало", а знати, що все під контролем і все йде по плану!»
А ви прислухались до гаранта?
37 днів до повномасштабного вторгнення
А ви прислухались до гаранта?
Наталія-Ната• 16 июня 2024
У меня постоянно мысли, что все спланировано. Мариуполь, Буча. И наша власть обо всем знала. Помню как надо было успеть маме сделать заявку на 6500 до 31 марта. ( главное условие получения было состояние активных военных действий в Киевской области). Ни днём позже. А 31 марта 22 года войска ру покинули Бучу) очень интересное «совпадение»
И вообще, пока другие говорят «НИКТО не знает что будет дальше, чем закончится война, что будет завтра» и тд. Нет, знают, ещё как, и каждый день планы разворачивают дальше. Они нашу технику в рф продают(я не свидетель, но наши ничем не брезгуют), другой бизнес ведут. Наверное что-то знают?
Allka- skakalka• 16 июня 2024
Как он постарел с того момента 😱 .
В интернете гуляет инфа ,что Зеленский давно убит ,а на его месте двойник .
Татьяна-8275• 16 июня 2024
Ответ дляmax2013
Ми досиділися до останнього. Нас ще умудрилися закрити на майже 3 доби на комендантську годину 😡. Ходили перевіряли і ловили людей на вулиці.
Їхали під обстрілами з літаків і за мною вже танки йшли. Дітей просто поклали на підлогу у машині і закидали речами. Я тільки зараз розумію, що це все не врятувало б.
За годину після вже ніхто з міста не вибрався на машинах. Колони розстріляли. Із речей - просто майже нічого не взяли, не було коли збирати та й вже не було чого....
Так отож - як ви думаєте, ми не виїхали б раніше?
Думаю, что нет.
Вы выехали 24 в 6 утра? Или вы выехали все-таки позже?
Видела в окно, как самые дисциплинированные люди в 6-7 утра загрузили чемоданы и уехали на машинах.
Еще спрашивала мужа - куда все едут? Может нам тоже надо?
Что война возможна писали абсолютно ВСЕ СМИ.
Все обсуждали это в соцсетях. Все знали, что на границе РФ собрала 300 000 армию.
Это знали в Украине абсолютно все взрослые люди.
Каждый или верил или нет, мог уехать или не мог.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 июня 2024
Ответ дляLife-game
Значит предупредить ВСЕХ! а каждый сам смотрел бы ’свою’ локацию
Предупредить они были обязаны!!!
А ви точно пам’ятаєте час перед війною? Про 16 лютого пам’ятаєте? Коли не відбулось нападу що казали? Смішно всім було. Штати ледь не дебілами всі називали. Ви щас агресивно шукаєте винного.
А коли всі ЗМІ України розказали про те, що всі посольства виїхали - що ви думали? А коли показали як тиждень в кацапсткому посольстві палили документи? То вам також не показник був?
Ще раз. Ніхто не очікував такого пістеца. Як думаєте, чому Макрон і шольц після Бучі різко змінили свої погляди? Навідміну від Україні вони ж точно знали, що буде повномасштабне вторгнення. Но знов таки, жодній нормальній адекватній людині і в голову не прийде очікувати розстріли мирних і бомбардування в центрі Європи в 21 столітті.
Ответ дляyer
якби він це сказав, то всі б мужики виїхали, хто б країну захищав??
Значит предупредить хотя бы 22-23 числа
Это долг от державы
Это народ выбирает, их для себя и своей жизни!!!
И народ и должен выбирать!!! Если все мужчины уехали бы. Значит это и есть выбор народа - отдать страну. А не комплекс наполеона. Коим страдает наша власть. Решать, за каждую жизнь. Через ложь и лесть!!!
Где голосование, выберет ли сегодня КАЖДЫЙ войну?
Это долг от державы
Ответ дляAllka- skakalka
Как он постарел с того момента 😱 .
От халепа, нещасний бубочка. То він від обстрілів мабуть, чи йому в хату прилетіло ? В укриттях сидить? Дитину поховав? Хтось рідний без вісті пропав в нього? Чи воно лишилося роботи? Чи може його тцк в бус запхало?
Не розповідайте казок про нещасне зе. Як реготало, так і регоче над українцями за своєю скумбрією та кварталом.
Краще б дійсно здохло разом з пуйлом.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я помню 16ое
И я не агрессивно
Я констатирую факт. Что это Власть ДЛЯ народа. А не народ для власти. Как у нас привыкли думать.
И то, что США и другие говорили и за 16.02 и за 18.02 спасибо им громадное.
Но есть наша власть, которую выбрали под лозунгом ’с чертом лысым договариватся’
А получили ’до последнего украинца’
При всей вине путина, это не умиляет вины наших властей, не отменяет их лжи, которая продолжается изо дня в день.
Одно другому не мешает, как говорится
И я не агрессивно
А получили ’до последнего украинца’
Одно другому не мешает, как говорится
voloshka_s• 16 июня 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Так, дітей треба було евакуювати з Бучі/ Ірпеня і т.д
Із Маріуполя теж, місто і мешканці найбільше постраждали, були замкнені в місті.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я дуже добре пам´ятаю, ще був тиждень перевірити кордони і щось зробити. Але воно призначило день єднання.
Доєдналися....
Ответ дляLife-game
Значит предупредить хотя бы 22-23 числа
Это долг от державы
ми живемо в цій країні і всі країну свою захищають, я не знаю таку країну яка б себе не захищала. я розумію що це страшно дуже воювать і погибать. хто живе в країні того і долг захищати! да це дуже страшно так балакати, всі хочуть жити.
Ответ дляcheryl
Доєдналися....
А сейчас что-то никто не вспоминает про день единства
Я, если честно, так и не поняла смысла саммита этого.
Дай Бог, что когда либо это поможет. Но не видно что-то. Даже пугает, что первым пунктом указанна ядерка((((
Но то такое, я паникенша наверное
МАМА НИКИТКИ-2• 16 июня 2024
Ответ дляLife-game
Я помню 16ое
И я не агрессивно
А получили ’до последнего украинца’
Одно другому не мешает, как говорится
И я не агрессивно
А получили ’до последнего украинца’
Одно другому не мешает, как говорится
Ви чи не читаєте те що я пишу, чи не розумієте прочитане, або транслюєте певні наративи з методичок.
Ніхто в світі не міг передбачити розстрілу мирних запросто так. Згадайте, як виізжали. На всіх машинах, автобусах великими буквами, де тільки можна було, малювали ДІТИ. Надписи ДІТИ біля драмтеатру в Маріуполі зупинили цільоспрямоване влучання авіабомби?
Чи вам аби Зе сказав? І шо? Повірили б? Навіть з утюгів гриміло про напад. Багато ви їм повірили? Виїхали до 24.02?
Ответ дляLife-game
Но то такое, я паникенша наверное
Знаєте вже та стадія, коли і на ядерку пофіг. В нас немає перспектив, на жаль. Тому ядерка вже не лякає. Лишилася ненависть. навіть не знаю до кого більша... Хоча знаю, до знали, не до русні. Бо ці гірші. В мільйони разів. Здали і далі наживаються. Здається це буде вічно.
Татьяна-8275• 16 июня 2024
Ответ дляLife-game
Значит предупредить хотя бы 22-23 числа
Это долг от державы
Тут выбор-то небольшой...
Мужчины по сути сейчас могут воевать за Украину или через какое-то время их мобилизуют в РФ, чтобы воевать уже против Эстонии, Латвии, Литвы или Польши.
Якби попередили що ось так, нападе, чоловіки до воєнкомату, інші ховаємося, то уйло б собі і не нападало в лютому, почекало б місяць, два, рік, два роки, поки українці бігали б переполошені,, як біженців їх би не приймали ніде, ну виїхали, посиділи трохи, повернулися б бо грошей нема, матюкаючи зелю, який хрінь несе та вбиває економіку, мобілізовані місяцями й роками сиділи б в очікуванні, а все це гроші, через півроку- рік настав би дефолт чи щось на кшталт, бо ніякі позики нам би не давали у очікувані війни.
Пам´ятаю як весь інтернет ряснів картинками та жартами після 16 лютого, типу ждун на полі чекає поки узька армія нападе, а якби не 8 днів а 800 хуйло б не нападало?
Можливо, хуйлу й на руку було б таке попередження, очікував його, бо на паніці Україна б швидко виснажилися, а зброєю нам ніхто не допомагав, були ще до війни статті як прохає Україна зброї у всіх, хто міг би бути союзником, і всі відмовлялися.Навіть з початком війни практично не давали ту зброю.
Ну і згадайте, як ми ставилися до узьких- та хоч всі зе, по і ще там хто разом запевняли б мене що роззія нападе- не повірила б, така була ідіотка. Я з Миколаївської,тут прихильно ставилися до тих кінчених навіть після 2014.
Веточка сакуры67• 16 июня 2024
Мы из Харькова выехали сразу как проснулись от выстрелов. Неделю были собраны чемоданы, куплен бензин в канистры и заправлена машина. Нам все крутили у виска, когда мы заранее собирались.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 июня 2024
Ответ дляcheryl
Доєдналися....
Я вже давно допустила %90 що готувалась здача України. І чогось влада вирішила, що буде сценарій Криму.
Но от чесно, звинувачували особисто Зе, що не попередив? Це дурість.
Хіба шо з утюгів в Україні не звучало про наступ. Но справа в тому, що половина вважала, що продовження війни буде виключно на Донбасі і їхні торкнеться. Інша половина чекала безкровної зміни влади.
Я думаю ніяка розвідка в світі не могла спрогнозувати того, що почалось 24 лютого.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
З яких регіонів евакуювати? З усіх прикордонних? Куди? Більшість областей України має кордони або з кацапами або з білорусами.
А зараз де ці люди ? Держава їх кинула !
Хто виїхав сам, а хто і не встиг, у Маріуполі це 20 тис.населення !
Не можна було за гроші на бруківку гуртожитки зробити безкоштовні ? Не можна було не красти гуманітарку, а утримувати переселенців ???
Ба, більше за 2,5 роки війни держава нічого не зробила для переселенців, виплати і ті позабирали …
Пінгвіни наше все - а ви тримайтесь !
МАМА НИКИТКИ-2• 16 июня 2024
Ответ дляVShpak
Пінгвіни наше все - а ви тримайтесь !
Тема про попередження владою про повномасштабний наступ. Хочете про корупцію поспілкуватись- створюйте тему. Думаю буде топова тема.
Веточка сакуры67• 16 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Да, так и было такой бойни сразу никто не ждал. Многие харьковчане считали , что это все быстро закончится. Это потом я у Кракена прочитала, что они готовились и все харьковчан предупреждали и агитировпли готовиться ещё в январе.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 июня 2024
Ответ дляНаталія-Ната
Про 31 можливо і знали. Якісь же домовленості в Стамбулі були.
Но про жест доброї волі я не вірю. Добряче під Києвом хлопці пізд@н кацапам дали.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так, ви написали, що не можна було всіх евакуювати …
Краще кинути, ясно …
І кордони розмінувати, і видатки на армію скоротити, і не зробити нічого для захисту і порятунку людей !
Зате які дороги
тепер в окупації
Краще кинути, ясно …
Зате які дороги
тепер в окупації
irinka_kyiv• 16 июня 2024
Ответ дляіреннка
Я чітко пам´ятаю як всі навколо говорили що закінчаться олімпійські ігри і хуйло рівень війною. Ми не вірили, не могли собі такого уявити. То був січень місяць , тоді багато з ким бачилися, особливо в другій половині масово між собою всі обговорювали. І тут пам´ятаю теми , де дівчата кіпішували чому двірники чи інші комунальники приьирають і фарбою пишуть свіжі надписи ’бомбисховище’,здається то був Київ , типу для чого от це нагнітання
Доньці в січні в школі дали брошуру по типу ’що робити при обстрілах’, там було і правило двох стін. З подружкою переглядали методичку по збору тривожної валізки. і тероборону фррмували ще до війни. У мене за тиждень був продуманий план. А пртім виявилось, що вся родина мені піддакувала, аби заспокоїлась і відчепилась. І початок війни став для всіх шоком, і ’ми нікуди не поїдемо’
Татьяна-8275• 16 июня 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
Вы крутые.
Проснулась минут за 10 до первых взрывов, успела увидеть новость на Пикабу, была фотография, что танки проходят через границу.
Поэтому в 05:30 трясущимися руками заказывала игрушку ребенку в Розетке... Розетка, у вас утром 24 февраля другие такие сумасшедшие были? Почему-то испугалась, что не смогу больше ребенку купить игрушек.
Смотрела в окно на таких организованных людей, что в 6-8 утра уже паковались в машины и жалела, что не заказала заранее питьевую воду. Думала, что водоснабжение и электричество сразу отключат.
Было грустно. Утро 24 вот прямо убивалась за ту воду, так жалко было, что не успела заказать.
Дня за три собрала чемоданы, но все стало происходить так быстро, что подумала, придут люди с автоматами, скажут спасибо, что чемоданы подготовили и заберут их... поэтому разобрала все чемоданы взад.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви вже вивезли? От чесно? Тут мені у вчорашній темі агресивно розповідали, яка Україна жорстока, не пускає на окуповану територію заїхати, бо там же квартира залишилась.
Цій агресивній форумчанці тут пропонували декілька варіантів, як заїхати на окуповану територію і продати ту квартиру. Виявилось, що ніякої квартирі в неї на окупованій території немає, вся нерухомість в Києві і Київській області. Це в неї було ’риторичне питання’. Мабуть тов. майор платить за кількість дописів
МАМА НИКИТКИ-2• 16 июня 2024
Ответ дляVShpak
Пінгвіни наше все - а ви тримайтесь !
Вибачте, по перше, куди б вони виїхали? В 22 році була статистика 70% виізжали за кордон по внутрішнім паспортам.
24.02 по всій Україні полетіли ракети і бомби. Виїхали? До повної окупації ще час був.