Сьогодні фб підкинув відео, як з іншого життя
37 днів до повномасштабного вторгнення
«Зеленський закликав українців не панікувати та масово не скуповувати товари першої необхідності: Видихнути, заспокоїтись, не бігти по гречку і сірники...
Зберігати спокій, холодну голову, впевненість у своїх силах, у свої армії, у нашій Україні. Не
накручувати самих себе, на все реагувати
мудро, не емоційно - головою, а не серцем. Не кричати "все пропало", а знати, що все під контролем і все йде по плану!»
А ви прислухались до гаранта?
37 днів до повномасштабного вторгнення
А ви прислухались до гаранта?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Підстава? Я ж в вас ще й про підставу питала. Оселити людей на приватній власності на підставі чого? А моделюємо ситуацію, що напад на пару місяців змістили? Ви б того Зе за паніку і витрачання грошей разом з опозицією також в багнюку топтали.
Ви не порівнюйте того, що відбувається сьогодні з тим, що відбувалось в лютому 22. Захід пару місяців чекав Киів за 3 дні. В кінці березня почали першу допомогу надавати і то не зброєю.
Не свистіть. На початку лютого Бориспіль щодня приймав військові літаки зі зброєю, яку масово постачали в Україну, бо розуміли, що буде війна. Ці гівнюки зброю приймали, а нам тринділи, що війни не буде. Якби не та зброя, то за три дні дійсно все скінчилося, бо за царювання найвеличнішого згорнули навіть те виробництво зброї, що було. Бо ’не на часі’.
Ответ дляellllena.ua
А кто знал 23.02.2022 как все будет? И что с этим делать? Эвакуация? Вы бы вот так бросили дом на радость мародерам и уехали бы, просто потому что в очередной раз страшилку про войну услышали? Была масса предупреждений и кто хотел, тот услышал и уехал. Нам, выжившим, наука: каждый сам за себя, держать нос по ветру.
Очевидно, що були люди, які точно знали який жах чекає, тому вивезли свої сім´ї. Значить, дані розвідок розкрили лише ’обраному’ колу, а мали б сказати всім, як на тому наполягали США.
Кому мали вірити українці: американським змі, чи своєму президенту? Вони повірили своєму, тепер ми розуміємо яка ціна його словам. Але життів це не поверне.
ellllena.ua• 17 июня 2024
Ответ дляnatlem
Данными разведок с ноября 2021 гудел весь интернет. Сегодняшней головой понимаю, что логично было доверять ми-6 и ЦРУ, а не нашим аниматорам. И знаю семьи, втч из Мариуполя, которые прислушались и успели уехать. А сама сидела хихикала с коллегами над мемками ’а путин все никак не нападет’, и 23.02.22 психовала, что визовые центры приостановили работу, у меня был готов пакет документов на подачу. Просто не верила что такой пздц может быть у кого-то в голове, чтобы напасть на нас с настоящей войной.
Ответ дляТатьяна-8275
В Мариуполе выжили бы люди, если бы страны НАТО закрыли небо над ним, как они это сделали над Израилем, когда Иран ударил ракетами.
Хорошо, 24 - неожиданно, дальше - время на обсуждение. Но с 1 марта небо над Украиной они уже могли закрыть.
Мое личное мнение, что если бы НАТО закрыло небо над Украиной в самом начале, хотя бы на 1 месяц, то война уже давно бы закончилась.
Это все замечательно. Но почему мы должны были только рассчитывать на них? Третий год так и не показал, что рассчитывать нужно на себя?
Ответ дляlapulik
Ну я купила і гречку і туалетний папір і все інше і що, безмежно згадувати те, що вже відбулося і 100 разів пережовано? Не розумію зе в тому, що в явній небезпеці він заспокоював людей, це свинство. Але з іншого боку, всі бачили, що вивозять посольства, США відкрито попереджає про вторгнення, а пу погрожує, що ще було незрозуміло?
Сенс в тому, що в нашій країні, як і в інших, але не так наявно, гойдалки для населення, шантаж, дезінформація - то повсякденно. А що стосується цієї влади - то взагалі нескінчена гра на публіку. Тому люди й вагались, що, можливо, влада організувала чергове лицедійство, бо про таку глобальну небезпеку влада МАЄ сказати ОФІЦІЙНО! Президент є гарантом безпеки! А гарант волав про те, щоб всі ’видихали’.
Ответ дляyer
якби він це сказав, то всі б мужики виїхали, хто б країну захищав??
Не виїхали б. Зараз виїжджають та хотять виїхати тому, що бачать беззаконня влади, тотальну корупцію, грабіж, якому позаздрив би яник та всі попередники разом. Саме через це, немає потрібного виробництва зброї, необхідної амуніції, необхідного забезпечення військових на фронті та в лікарнях, немає реабілітації і т.д. Чоловіки зрозуміли, що влада не зацікавлена в тому, щоб вони залишились в живих, я вже не говорю про незацікавленність в захисті країни.
Ответ дляLife-game
Я помню 16ое
И я не агрессивно
Я констатирую факт. Что это Власть ДЛЯ народа. А не народ для власти. Как у нас привыкли думать.
И то, что США и другие говорили и за 16.02 и за 18.02 спасибо им громадное.
Но есть наша власть, которую выбрали под лозунгом ’с чертом лысым договариватся’
А получили ’до последнего украинца’
При всей вине путина, это не умиляет вины наших властей, не отменяет их лжи, которая продолжается изо дня в день.
Одно другому не мешает, как говорится
И я не агрессивно
А получили ’до последнего украинца’
Одно другому не мешает, как говорится
Не то, что не отменяет, а является ключевым. Не было бы запроданцев, готовились бы, как положено, осуществить все это было бы гораздо сложнее, может, и отказались бы от идеи. Но вторглись именно при этой власти
Ответ дляcheryl
Це ви на пігулках, мабуть амнезію лікуєте, але не вдало.
То ж нагадаю: Чонгар розмінований. Енергодар (ЗАЕС) здана за 2-3 дні, в Каховці орки були вже 24.02 (про дамбу нагадати?). В центрі Миколаєва танки були вже 27-го. Херсон окупований.
І якщо ваше зе ні за що не відповідає, то нах*р він тоді треба?
До моменту вторгнення він 2,5 роки президент, це він наставив своїх щурів, тому не треба перекладати відповідальність.
Безумовно, але, якщо треба пояснювати, то пояснювати не треба. Якщо є люди, які й досі катаються на рожевих поні в рожевих окулярах, то це погана ознака. Головне, щоб їх не було більше за тих, хто в окулярах не був або зняв, бо тоді гаплик.
Ответ дляКолючая Роза
Мрази, за экономику с*ки переживали, а сколько бы людей могло выжить, если б говорили так как есть. Конечно можно было сказать, что нужно за новостями следить и анализировать, что мы и делали. Но так нагло врать про шашлыки....и этот, мудак, арестович, козляра, что разбирать чемоданчики можно. А пипл хавал
Зато соседка повторяет ’ну він же ж не втік’ , тьфу
Офис закинул эту наживку про ’бо не втік’. С самого начала задаю вопрос: а должен был????? Вообще-то у него работа такая, в таком случае остаться в стране и управлять, иначе его судить нужно было. Это не героизм, а обязанность в соответствии с занимаемой должностью
Natal_ka91• 17 июня 2024
Ответ дляVeselka8
Шо должен был сказать Зеленский?
Что мы все умрем?
Рашка ещё в 2020 или 2021 году стягивала войска на границу, но тогда они в итоге слились и отвели.
Эти войска стояли месяца 4 или 5 на границах, с осени вроде.
Никто не верил что попрут
Что мы все умрем?
Никто не верил что попрут
Одне діло - мовчати. Інше - заспокоювати і орати з кожного каналу що підстав для паніки немає, нападу не буде, все під контролем. Багато хто повірив, і через це поплатився. І добре якщо просто застряг в країні, а не собою
Потім вже напряму було сказано, що не говорили, бо була б паніка і міста було б набагато легше взяти. Тупо людський щит
Ответ дляellllena.ua
Ну вот фрагменты речи Шольца на мюнхенской конференции безопасности 22.02.2022. Все всё знали и не скрывали. Вопрос в том, почему мы, простые граждане, не верили в вероятность войны.
Потому что диссонанс: если там говорят, а здесь не реагируют, видимо, не настолько все серьезно?
МАМА НИКИТКИ-2• 17 июня 2024
Ответ дляnatlem
Це мабуть та зброя, яку Кличко розкидав в пустому Київі.
Бо в Чернігові зброя закінчилась біля 5 години вечора 24 лютого. Багато хто йшов зі своєю зброєю. З 3 танків, які 3 березня поїхали на допомогу- доїхало аж 1. І я кожен день мала щастя бачити з вікна , як його після обіду тягнуть на ремонт, а зранку він іде своїм ходом.
Так шо не брешіть щодо зброї. А щодо літаків, ви наплутали, це 100 %. То Україна не приймала, а випускала сім’ї провладних разом з усіма статками.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 июня 2024
Ответ дляnatlem
Вам про посольства розказали через пару тижнів, як вони реально виїхали. А до того мовчали.
І зі США з їх заявами дебілів робили. Зе з телеекранів розказував, що США навмисно нагнітають, нічого не буде, ніякої війни. То кому мали вірити пересічні українці? Влада була зобов´язана попередити населення, це її прямий обов´язок! На відміну від пересічного українця, влада мала доступ до розвідданих провідних країн, чудово розуміла звідки і в якій кількості піде русня і які будуть наслідки.
Та ладно… точно? Штати ще влітку попередили своїх громадян щодо необхідності виїзду з Україною. А посольства почали виїзжати ще в січні.
Всепропало все говорили і показували тоді. По всім каналам.
Но то ми тепер заднім розумом розумні. А тоді н е вірилось, не хотілось вірити, та навіть не ми не могли уявити того пістеца, що почався 24 лютого.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 июня 2024
Ответ дляnatlem
Звичайно, що розвідка передбачала такий хід подій. Саме тому американці по своєму телебаченню почали розповідати про необхідність евакуації населення в Україні напередодні війни і про бездіяльність нашої влади.
На що наш ОП тут же розродився тирадою, що то все Омерика нагнітає, а гарні узькі ні сном, ні духом про війну.
В Сирії ці ублюдки робили те саме - бомбили дітей. Тому наші прекрасно розуміли яка доля буде на окупованих територіях.
Сирія це не центр Європи. Зрозумійте. В Україні в більшості є рідня в кацапії чи білорусіі. Особливо в прикордонних регіонах. В мене рідня в білорусіі. Мамин рідний брат. Не вірили, допоки мама йому не відправила відео міста і передмістя . Що ніфіга то не не військові об’єкти, а готель, житлові будинки, монастир, будинки в передмісті Чернігова зі сторони білорусіі. Де зруйновано було все. Всі села до 0. Тікі тоді почалась нормальна розмова. А до цього, ховайся, вони звичайних людей чіпати не будуть.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 июня 2024
Можете не ліпити мені фейспалмів. Є документалка « Оборона Чернігова». Там все гарно розказують і показують від звичайного ТРОшника до командуючого обороною- Николюком.
А тепер влада вирішила викреслити ім’я тої людини, бо мала мужність відмовитись від керування Чернігівсього міською адміністрацією, військовою. І тепер вилізло те чмо Брижинський, якого і близько не стояло біля Чернігова в ті часи. А сиділо воно десь в полтавській області глибоко в тилу. .
Ответ дляРеверанс
А так Зеленський порівняв українців з дебілами і навіть в очі їм це сказав.Гарно в Бабченка про цей мега виступ.
Навіть добавити нічого
Четко, да, и не придерешься, хотя лучше бы написал кто-то из наших, а не их оппозиционный, потому как ’оппозиционный’ часто оказывается самым что ни на есть приближенным. И не то, чтобы можно было говорить о раскачивании, потому как все четко и те, кто умеет думать, понимают, что так и есть, а те, кто не умеют, его самого пошлют и заблочат. Но все же доверия к ним, ’оппозиционным’ нет даже на толику
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Шо бісить найбільше, що маючи негативних досвід початку війни, вони знов і знов роблять теж помилки. Якщо з початком війни я ще можу прослідкувати якусь логіку. То тепер- ні. Харків же 100% ніхто здавати не збирався. Чому тільки пару сіл евакуйовані? А решта?
Ви де сидите?
Ви бачили як та евакуація відбувається? Люди відмовляються їхати. Сидять поки вже в будинок не прилетить. Була примусова евакуація з дітьми , її почали до початку другого наступу на на Харків
ku4eravaku4erava• 17 июня 2024
Ответ дляellllena.ua
Наверное думали, что будет как с Донбассом.. плавно
ku4eravaku4erava• 17 июня 2024
Ответ дляnatlem
Так от имени нашего президента ещё а сентябре ,2021 в интернете были статьи о войне, о подготовки рашки к наступлению
Ответ дляТатьяна-8275
Только представьте себе, что он бы сказал:
Скоро начнется война, мы к войне готовимся как можем, оружия у нас мало, военных у нас мало.
Поэтому большая просьба - отложите все свои дела, мужчины срочно приходите в военкомат.
Старики, женщины и дети - бегите из страны как можно быстрее.
Мы вам помочь не можем, но надеемся, что возможно в других странах вам кто-нибудь поможет...
Вас бы устроило подобное выступление?
Вы можете себе представить, что было бы со страной после подобных слов?
Вас бы устроило подобное выступление?
Якби він це сказав, то скільки життів зберіг. Але хто і коли турбувався за людей.
Колючая Роза• 17 июня 2024
Ответ дляleolin
вот именно, становишся президентом страны во время войны, нужно понимать последствия. А соседка за него голосовала, надо же свою бубочку оправдать