Вот вам и социальная справедливость и обещанное перераспределение по областям.
rainbow2018• 17 июня 2024
Ответ дляМанула
А хто може дати посилання, де можна подивитись продаж електроенергії за кордон?
Те, що я знайшла, то бачу тільки купівлю в червні принаймні, інші місяці не дивилась
А вам мало того, що про експорт в Європу вам написало кілька поважних порадниць? Може вам ще цитату Шольца німецькою пошукати? Що за люди...
Ответ дляРойЛеля
Незламні харків´яни. В травні подружка каже 3 дні нема світла. Прошу приїдьте на пару тижнів, зніміть напругу.
А вона каже нащо це. Кав´ярні працюють, ми цілий день в парку гуляєм, людей тьма.
Ніхто не падає духом
Это уже сдвиг на нервной почве . Убеждать себя, что все хорошо. Защитная реакция.
Ответ дляRomashechk@
Івано-Франківська обл - 6 год не буде завтра світла
6 годин поспіль чи 6 годин сумарно за добу?
Отпишусь ( как и обещала) по отключению у нас сегодня: утром не было с 8.00 до 9.55, днем с 15.00 до 18.45. Слава Богу, что не дольше. Так меня вполне устраивает.