Екатерина27• 16 июня 2024

Ну что, опять завтра Киев сидит по 7 часов без света

Вот вам и социальная справедливость и обещанное перераспределение по областям.
rainbow2018• 17 июня 2024
Ответ дляМанула
А хто може дати посилання, де можна подивитись продаж електроенергії за кордон?
Те, що я знайшла, то бачу тільки купівлю в червні принаймні, інші місяці не дивилась
А вам мало того, що про експорт в Європу вам написало кілька поважних порадниць? Може вам ще цитату Шольца німецькою пошукати? Що за люди...

Блискавка• 17 июня 2024
Ответ дляРойЛеля
Незламні харків´яни. В травні подружка каже 3 дні нема світла. Прошу приїдьте на пару тижнів, зніміть напругу.
А вона каже нащо це. Кав´ярні працюють, ми цілий день в парку гуляєм, людей тьма.
Ніхто не падає духом
Это уже сдвиг на нервной почве . Убеждать себя, что все хорошо. Защитная реакция.
Манула• 17 июня 2024
Ответ дляrainbow2018
Та да, не вір очам своїм, не вір профільному сайту ЄС, вір тільки тому, що пишуть тут порадниці !
Romashechk@• 17 июня 2024
Івано-Франківська обл - 6 год не буде завтра світла
автор Екатерина27 • 17 июня 2024
Ответ дляRomashechk@
6 годин поспіль чи 6 годин сумарно за добу?
автор Екатерина27 • 17 июня 2024
Отпишусь ( как и обещала) по отключению у нас сегодня: утром не было с 8.00 до 9.55, днем с 15.00 до 18.45. Слава Богу, что не дольше. Так меня вполне устраивает.