Лика-прилипка• 16 июня 2024

Скільки часу пити Еутирокс 25, щоб

Зрозуміти чи підійшла доза?(Субклінічний гіпотиреоз)Коли перездати ттг?
Результат:
вже голосів: 14
8 (57.14%) 1Місяць
4 (28.57%) 3Місяці
2 (14.29%) 21 день
ЧупакабраЗеБест• 20 июня 2024
Ответ дляyer
так, так і є, результат є від глюкофажу
ну шо вы как? посдавали чтото?
ПироженкА• 20 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну шо вы как? посдавали чтото?
ще ні. перестала пити аутирокс, я в селі нерви нерви заспокоюю, ще пью диєногест, глюкофаж і від кишківника, і доя почок щоб не отікати, мені стало погано, тому я не пью нічого крім диєногеста. Оговтаюся, приїду з села додому і піду у вівторок здавати ттг. психіка полетіла вщент кудись, боюсь вже бачити ті аналізи
ЧупакабраЗеБест• 21 июня 2024
Ответ дляПироженкА
блин, так чего плхо стало? може т без эутрокса стало плохо?
ПироженкА• 21 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
наоборот, перестала пить таблетки и стало хорошо
ЧупакабраЗеБест• 21 июня 2024
Ответ дляПироженкА
а что именно было? и на какой день приема?
ПироженкА• 21 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
думаю от глюкофажа стало не очень, пила его почти 3 недели по 500 и 1000
ПироженкА• 25 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ось здала ?? хватить пити вже?
ЧупакабраЗеБест• 25 июня 2024
Ответ дляПироженкА
ось здала ?? хватить пити вже?
по таблице ваш ТТГ в норме. но я так понимаю что его надо поддерживать на этом уровне , а как я не знаю, то ли надо пить дальше тироксин, то ли не надо больше.