-Ань-• 16 июня 2024
Марш рівності у Києві НЕ ВІДБУВСЯ. Замість нього – хода на захист сім´ї і традиц
«Марш рівності» у Києві НЕ відбувся. Замість нього – велилюдна хода на захист сім’ї і традиції:
У неділю, 16 червня, ліворадикальні угрупування спробували провести у Києві так званий «марш рівності» і «київпрайд». Вони до останнього намагалися приховати локацію. Тому лише зранку у неділю вони повідомили своїм активістам місце і час збору – стація метро «Театральна», 9.00. В цей самий час на Майдані незалежності почався збір українців, патріотів і християн з різних груп, спільнот, організацій і церков. Також чимало просто неорганізованих громадян, які прийшли виступити на захист сім’ї.
Близько 9.40 спецпідрозділи МВС спробували обмежити учасників сімейної правозахисної акції – заблокувавши частину людей біля консерваторії на Майдані.
Ближче до 10.00 вдалося узгодити з поліцією, щоб всі змогли безперешкодно розміститися вздовж проїжджої частини Хрещатику. Там відразу почала формуватися колона для подальшої ходи.
Тим часом Руслан Кухарчук, голова руху «Всі разом!», у рупор нагадав поліції події 2018 року, коли спецпідрозділи МВС побили мирних громадян, які вийшли на захист сім’ї. І озвучив пересторогу, щоб цього року не відбулося аналогічної ганьби. Співорганізатор заходу Денис Кошельник також публічно звернувся до поліції з закликом не перешкоджати законним правам громадян і ветеранів заявити позицію і пройти мирним маршем.
Серед учасників зібрання на Хрещатику – велика кількість військовослужбовців і ветеранів. Зокрема Андрій «Банкір» з 23 ОСБ на своєму банері пише: «Я воював за сім’ю, за родину, за діточок, за Батьківщину, а не за під…ів».
У цей час близько 9.50 гомосексуалісти, лесбійки та інші ліворадикали біля метро «Театральна» здійснюють спробу пройти маршем по вулиці Богдана Хмельницького вниз до Хрещатика. Утім поліція відразу дає їм зрозуміти, що не варто цього робити. Можна припустити, у тому числі з тієї причини, що на Майдані і на Хрещатику вже зібралася велика кількість українців, які не збираються толерувати пропаганду девіацій.
Таким чином «марш рівності» не відбувся, жодної їхньої ходи не було. Кілька десятків лівих активістів з шестиколорами потопталися біля станції метро, зробили фото для спонсорів і після цього на заклик своїх організаторів поділися хто куди.
Тим часом близько 10.30 кількість захисників сім’ї і традиції на Майдані суттєво збільшилася. Тоді вся ця колона вийшла на проїжджу частину Хрещатику. І ще за кілька хвилин почала рухатися в бік Бессарабської площі. Слід зазначити, що спецпідрозділи МВС здійснили спробу перешкодити колоні, але кількість українців і їхня наполегливість зробили своє – колона рушила далі. Після цього правоохоронці жодним чином не перешкоджали руху, а лише забезпечували супровід колони і підтримку загального правопорядку.
Велилюдна хода на захист сім’ї і традиції обійшла весь центральний периметр Києва: Хрещатик – Богдана Хмельницького – Володимирська – Михайлівська – Майдан незалежності. Слід зазначити, що саме значна кількість активних українців, патріотів і християн, які вийшли на вулицю попри дощ, стала суттєвим фактором у цій перемозі.
Є родина – є країна! Ми всі разом – за сім’ю! Єднання і нарощування активної дії допоможе нам зберегти Україну від скочування у моральну і загальну деградацію.
Кросівки оригінал• 17 июня 2024
Ответ дляSoufit
Я за ЛГБТ, а проти цих маскарадів. Вони більше шкоди, ніж користі приносять самим ЛГБТ
Яка шкода? От я жила в Україні, ніякої шкоди не було,
Зараз живу в Італії, теж шкоди не бачу. Яка така шкода, можна конкретику, а не так як там вишче про віруси писали 😁
ти зробив внесок ЗСУ• 17 июня 2024
не підтримую деякі радикальні написи на плакатах ’традиційників’, але була б в Києві (або якщо така хода була у нашому сіті, в мирний час) - я б вийшла на марш за сім´ю і традиційні цінності.
Кросівки оригінал• 17 июня 2024
Ну тобто ви думаєте що якщо хтось буде проти, то люди такі, ну ок, ми були не праві, тепер нам подобаються жінки, що це таке взагалі з нами було?))) і в ту саму мить як хтось проти, перестануть народжуватись люди які некомфортно себе почувають в своєму тілі?
Anastasiya-f052• 17 июня 2024
Ответ дляSoufit
Пишіть куди і в який час приходити
Хотілось би але ж таких нема, не проводиться. Якщо проводити, мало хто прийде. І я не зможу організувати, нажаль.
demicandum• 17 июня 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Люди могут спать с кем захотят, а пропаганда это другое . Еще раз увидят, что общество против. Они там сидели и надеялись, что вот все адекватные на фронте, злорадствовали, думали вот теперь заживем, но как говорится 🍆
Кросівки оригінал• 17 июня 2024
Ответ дляdemicandum
В них є причини проводити прайди, почитайте вже самі для чого
Кросівки оригінал• 17 июня 2024
Ответ дляdemicandum
А чому в інших країнах всі люди живуть нормально, окрім параші і у нас як виявилось
Кросівки оригінал• 17 июня 2024
Ответ дляSoufit
Наприклад щоб їх не виставляли макаками і не асоціювали з ось цими
Вас злякав одяг? Ну то це точно вже те що людина має право, ще одяг вам повинен подобатись? 🤣🤣🤣 ви серйозно? Чи ви в житті таких бачили?
Кросівки оригінал• 17 июня 2024
Ответ дляSoufit
Мені? Де ви прочитали, що мені?
Ну ви ж ці фото показали?
demicandum• 17 июня 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Да вы что? Где? Может в Саудовской Аравии? Или еще где? Нормально живут радужные, а нормальных людей угнетают. В шотландии например есть закон, по которому назвать транса не тем местоимением -это преступление. Т.е я не должна назвать мужчину мужчиной? А недавний скандал, что женщины, которые себя женщиной не считают, подняли скандал, что их вагину назвали вагиной. И аж пришлось умным людям извиняться перед ними. Это дичь. Не должно меньшинство указывать большинству что делать
demicandum• 17 июня 2024
И не нужно тут манипуляций про рашку, это надо быть упоротой, чтобы в стремлении было не такой как рашка растрачивать собственную культуру и нацию. Это опять же комплекс неполноценности, ой Европа, все как там правильно, давайте на колени перед ней станем
Кросівки оригінал• 17 июня 2024
Ответ дляdemicandum
Справа в тому, що ви не можете бути більшістю, бо всі люди рівні. Люди повинні мати можливість жити в суспільстві, працювати і не боятись що хтось дізнається що він гей чи вона лесбіянка. Всі повинні зрозуміти, що це нормально, це не хвороба і що всі люди однакові. Нема ніякої гарантії що ваші діти або онуки не будуть тими, кого ви так хейтите
demicandum• 17 июня 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Нет, сторонники традиционных идей в большинстве. У меня не будет детей, так что тут я уверена на 100%. Никто не трогает просто так, а вот пропаганда и попытка протолкнуть дебильные законы должны наказываться. Кроме того, есть обычный уголовный кодекс, который работает для всех. Специальные законы для радужных -это уже привилегии, а не права
Ответ дляEmm11117
на росії переслідування геїв ведеться лише з кінця 19 сторіччя, до того не було навіть такого указа чи закона, бо це їм притаманно. Потім Ленін відмінив переслідування геїв звісно, бо ліві це все і мутять ЛГБТ. Сталін все вернув назад, може тому що грузин
На россии ЛГБТ сейчас признали ’экстремистским движением’. Очень интересно как вы это объясните
demicandum• 17 июня 2024
Я за эти два дня уже все эти нарративы слышала, поэтому давайте на все сразу:
1. Быть против ЛГБТ равно быть за рашку-херня, большинство фондов радужных финансировалось из рашки до войны, да и играть в антирашку себе во вред, странновато
2. ЛГБТ воюют-а еще воюют люди, которые против ЛГБТ, их в разы БОЛЬШЕ, следовательно, опять же почему именно лгбт себя считают особенными. Кроме того, если так много радужных воюет, то зачем они все время привлекают ряженых военных, как вчерашняя клоунша в с шевроном 3ОШБ, которая к бригаде никак не относится. Зачем спекулировать на Азове? Если есть свои герои
3. Радужные такие же как и все, да, люди не бегают и не рассказывают с кем они трахаются, почему тут мы должны все знать?
4. Нужно быть свободными - поэтому нарушать свободу традиционных людей, запрещая им называть вещи своими именами и верить в науку?!
5. Мы идем в Европу- да, но умный человек возьмет хорошие практики, а от плохих воздержится. Говоря о Европе люди хотят зарплату и покой, а не прайды
6. Поддерживать лгбт=быть цивилизованным. Почему? Потому что это часть пропаганды?в древних цивилизациях тоже все друг с другом трахались, потом как-то по мере развития переросли. Так может лгбт это откат назад?
Ответ дляdemicandum
Что из рашки финансировалось, конкретно, с доказательствами ?
Ответ дляdemicandum
Просто тут постоянно упрекают, что мол ЛГБТ не воюют, не донатят, котиков не кормят, так вот они все это делают, думаю, если взять в процентном отношении к гетеросексуалам, то примерно одинаковое количество и выйдет. Пойдем дальше. Парад что один, что другой считаю вообще ’не на часі’, тут конечно соображать надо. Отсутствие у ЛГБТ прав, тут да, тут я их понимаю, погибнет твоя половинка на войне, не дай бог, и все ты никто ему или ей и звать тебя никак. То что те, кто из ЛГБТ и воюет, скорее всего не афишируют свою ориентацию, в наших реалиях понятно и все таки грустно.
demicandum• 17 июня 2024
Ответ дляZanka_
Ахахаха, серьезно, одинаковое количество? Как не стыдно так врать. А потом удивляются чего их не любят
Ответ дляdemicandum
А у вас наверно есть статистика указывающая обратное? Тем более, что сказать что ты ЛГБТ, находясь среди наших людей вообще и военных в частности, это еще надо мега стальной характер иметь.
demicandum• 17 июня 2024
Ответ дляZanka_
А у вас есть статистика, доказывающая что как вы сказали половина армии ЛГБТ? И давайте без аргументов в стиле, вот это геи, а это тоже геи, просто молчат . Это неубедительно
Ответ дляdemicandum
С чего половина армии должно быть ЛГБТ, то есть гетеро скажем в Украине 80 или 90% и при этом половина армии должна быть ЛГБТ, которых в обществе 20 или 10 % всего, так как в Украине даже в этом отношении нет реальных статистических данных. Вы про равное в процентном отношении представительство никогда не слышали? или столь сложная концепция в вашем мозгу не укладывается?
demicandum• 17 июня 2024
Ответ дляZanka_
Вы буквально это сама сказали, что примерно геев столько сколько и натуралов и потребовали доказать обратное. А общаться без перехода на личности вам толерантность мешает? Если они сами воюют, то чего на парады ряженых военных приводят. Зачем воровать чужие шевроны? Выдавать себя за тех, кем не являешься? Зачем примазываться к Азову, говоря что среди Азова есть ЛГБТ, если это не так? Есть же собственные военные
Ответ дляdemicandum
Я перехожу на личности не больше чем вы и ровно в ответ на ваши выпады, то есть фразу ’равное количество в процентном отношении’ вы предпочли трактовать как равное количество вообще и еще обвиняете меня в том, что меня удивляют ваши умственные способности
demicandum• 17 июня 2024
Ответ дляZanka_
Ну так и на остальные вопросы ответите или будете делать вид, что я вас не так поняла? В комментариях о моих умственных способностях от человека, который верит в кучу гендеров, я разумеется не нуждаюсь. Как всегда доказали, что лгбт сообщества -озлобленные ничтожества
Ответ дляdemicandum
ну да, судя по вашим ответам, гетеро те еще ’няшки’, но главное чтобы все в верили, что все зло от лгбт