Эта_Шикарна)• 17 июня 2024
Коли закінчиться війна?
Результат:
вже голосів:
195 (46.32%)
Ще буде довго
133 (31.59%)
Не в цьому році
54 (12.83%)
В кінці року
22 (5.23%)
До виборів в США
17 (4.04%)
Влітку
Miss-korolevna_24• 17 июня 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Останні думки, які прочитала. Наразі, якщо виділяти якусь територію, де Україна може перемогти, то це Крим. Шляхом перерізання логістики, знищення ППО руснявої. Задача - зробити Крим вразливим. Досягти цього можливо? ми зможемо задопомогою Ф16. Якщо в нас це вийде, то будуть перемовини і вже можна буде «чимось» торгуватись з парашкою. Думаю, що будуть намагатися провести якусь операцію наші до виборів в США.
Боже,яку ви завжди ахінею видаєте тут
...
Стрекоза любви• 17 июня 2024
Ответ дляMiss-korolevna_24
Боже,яку ви завжди ахінею видаєте тут
...
Це мої проблеми, що вам не вистачає розуміння, щоб сприймати плюралізм думок, як мінімум?
Leeloo_aloha• 17 июня 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Вы знаете процедуру получения украинской визы для граждан Индии и Бангладеш? Боюсь, что нет. Так что не видать Украине даже низкоквалифицированной индийской рабочей силы в массовых количествах.
Українські чоловіки воюватимуть. На їх місце бізнес привезе трудових мігрантів.
Ніхто їх не інтегруватиме. Житимуть у вагончиках, без сім´ї, по 3-6 місяців.
Так і наші чоловіки їздили на будови до Європи раніше.
На жаль визріватиме національний розкол через несправедливість. Бізнес процвітатиме за рахунок трудових мігрантів, а українські чоловіки на фарш, без можливості демобілізації, без достойного фін забезпечення інвалідів, за закритими кордонами.
Це парадокс.
Срср мобілізував людей, але тоді не було бізнесу і приватної власності, все було державне і воювали за державу.
А зараз все чиєсь, і люди обмануті, воюють щоб процвітав чийсь бізнес. А власник і його сімя за кордоном.
Це парадокс.
Полковой раввин Изя• 17 июня 2024
Ответ дляLeeloo_aloha
Це парадокс.
За что боролись.
Slobozhanochka• 18 июня 2024
Ответ для40ка
Люди повтікали за кордон
Їм байдуже
Хай хтось дурний за них воює
Їм байдуже
Хай хтось дурний за них воює
Ви на війні? Жінок беруть. Чи тільки нотації читати?
Miss-korolevna_24• 18 июня 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ахахахах
Miss-korolevna_24• 18 июня 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Жаді Рашидовна, правда, вы решили нас пугать кредитами? Смотрю, утихала тема, теперь, «Миша, давай по-новой»🍌
Ого , ну і брєд пишете...кредити будете ви віддавати зі своєї зп. Чи думаєте, вас це не зачепить?
Стрекоза любви• 18 июня 2024
Ответ дляMiss-korolevna_24
Поповнюйте та розширюйте свій словниковий беграунд. Не має бажання якось дискутувати з людиною, у якої більшість коментарів зводяться до слова «брєд».
Miss-korolevna_24• 18 июня 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Та бо в мене слів не вистачає щось інше на цю беззмістовну писанину відповісти. Впевнена, вам не одна людина таке говорила. І фейспалми до коментарів говорять самі за себе
Стрекоза любви• 18 июня 2024
Ответ дляMiss-korolevna_24
Дивіться, ви можете скільки завгодно виправдовуватись, але це не змінює того, що вам не вистачає аналітики, щоб якось дискутувати. Безперечно, ви можете не погоджуватись з трансляцією моїх думок, але ж і аргументації у вас зовсім немає, чи не так?
Не вперше стикаюся з тим, що ви майже завжди переходите на образи. А вони починаються там, де вгору беруть емоції, за відсутності елементарних знань.
Miss-korolevna_24• 18 июня 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Я навіть не буду дискутувати,бо вже не вперше бачу ваші дивні коментарі.
Slobozhanochka• 18 июня 2024
Ответ для40ка
А жінки вже зобов´язані?
відколи?
Ні, але не треба тоді патякати і розказувати як жити. Такі сміливі жіночки явно із західної України. Бо коли тебе фігачать днями, трохи інакше думаєш.