Тро Нью-Йорку• 18 июня 2024

Оскарження рішення ВЛК

Питання в темі: чи є в кого позитивний досвід оскарження рішення ВЛК, коли людина вже в учебці? Чи реально після отримання бойової повістки оскаржити повну придатність. Чесно кажучи трохи в шоці від реалій: бусіфіціровали брата, 51 рік, що має подагру, псоріаз, грижі хребта і ще певні хронічні хвороби, що зараз в ремісії.
жінка незаміжня• 18 июня 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
А як би він підтвердив, якщо з вулиці, без документів взяли? Вище в темі все описано: і висновки лікаря, і опис знімків надала я з адвокатом, але вже було запізно.
для цього потрібно було щоб ті всі довідки були затугнуті в хелсі (можна сімейним лікарем), так кажуть ,я ж питию як на ділі,просто цікаво якщо були .то теж проігнорували, але розумію .що небуло у вас.

автор Тро Нью-Йорку • 18 июня 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Частково. Він справді лікувався, а в держклініках то більш для галочок, нажаль.
Фантазерша• 18 июня 2024
судится с государством - это борьба с ветряными мельницами.
Тем более во время войны многие законы изменены или не действуют.
Капризуля• 18 июня 2024
Раз в ремиссии, значит может служить
Капризуля• 18 июня 2024
Ответ дляБентливуман
Як ви собі уявляєте носити всі мед документи з собою? В мого чоловіка їх цілий великий пакет
А как по другому
v.melnik_km• 18 июня 2024
Перечитала всю тему, жесть просто… багато з приводу псоріазу, так ось, псоріаз буває різний… Ось витяг з нового закону щодо хворих на псоріаз, де чорним по білому вказана можливість хворих на псоріаз виключати з військового обліку, саме по псоріазу. Інше питання як цього добитись, однозначно повинні бути медичні документи за попередні роки хвороби, ну і процедура наразі незрозуміла. Але принаймні по пункту б/служба в тилових частинах повинні добитись точно, Авторе, якщо, звісно, мед документи грають, тобто зазначено відповідний до закону діагноз. Зараз ще скину розшифровку цих діагнозів, яка вказана в додатку
Капризуля• 18 июня 2024
Ответ дляvikohka
у мой мамы подагра, 82 года, дачу сама содeржит, всe с иголочки.
Она таблетки пьет
v.melnik_km• 18 июня 2024
Ось розшифровка по псоріазу. І даю посилання на сам закон, кому треба, вичитуйте завчасно свої діагнози, оцінюйте ситуацію, збирайте документи ті, хто дійсно хворий, бо реально ситуація страшна, якщо людина обʼєктивно хвора, а довести не може… бо нема бумажки. Та і з бумажкою зараз довести буває вкрай важко щось.
v.melnik_km• 18 июня 2024
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08#Text

Сосиска_Втесте• 18 июня 2024
І сумно, і смішно водночас, коли люди один із одним діляться посиланнями на закони.
Це ж наскільки взагалі немає усвідомлення, куди ми потрапили...
Тут тільки брати вили, і мразоту на них виносити. А як ні - то вже й далі мовчки собі йти на заклання, як барани.
Капризуля• 18 июня 2024
Ответ дляпьЯНА
вчора чоловіка брата 52 роки, аналогічно. Але той з собою всю медичну папку носив .
Его отправили в учебу?
Капризуля• 18 июня 2024
Ответ дляOl-a
Что Вам это даст? Могу подписаться под каждым словом автора. Метро Сырец-Щербакивского, 70-Салютная,4 и мой муж сейчас едет в учебку. Никакой возможности что-то довезти-доказать не дали, в чем был шорты-футболка, в том и поехал в учебку. В склепаном военнике чужое отчество и дальше по схеме автора.
А где его военник
задумчивая мордочка• 18 июня 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Відправляють у ті частини, де недобір, де нестача солдатів. У тилових частинах давно всіх вистачає з надлишком. Не розповідайте казки про те, що направили в бойову частину, там поставилися з розумінням і перевели в тил, ще й підлікували безкоштовно. Після лікування все одно залишили в тилу, він там уже звик служити, втягнувся.

Коротше, міг стати штурмовиком, а став секретаркою генерала
Значить він здоровый насправді, і ніяких перешкод для служби в ЗСУ немає. Я знаю особисто військових лікарів, і знаю скільки людей пішло на перекомісію. Якщо ти фізично не можеш нахилитись, чи в тебе судороги, чи епілептичний напад, тебе направляють в частину де недостача? Не розказуєте дурниць, лікарі відповідають за життя особового складу. А командиру треба комплект здоровых фізично людей,для виконання бойових завдань. Знаєте скільки важить екіпіровка?
Секретаркою ніхто не відправляє. Ви знаєте що роблять в тилових частинах? Там фізично важка робота, але якщо тобі зле, то ти лікуєшся, або йдеш в санчастину. В цьому різниця. На передку, в бойовій частині можуть просто загинути люди, якщо ти їх підведеш через хворобу. Ні один притомний командир не візьме на триденний виїзд людину наприклад з протрузією. Її там пристрелить потім, як йти не зможе? Чи як схватять нирки?
Операції робили прості, наприклад вирізали грижі, реабілітація і вперед.
Живчик-счастливчик• 18 июня 2024
Ответ дляФрекенБок
Господи, які падали! Щоб їм також так діагнози ставили, як оце вони зараз нашим чоловікам
По темі - не знаю, пошукайте в ФБ групи юридичної допомоги або у Гуглі тих адвокатів, хто допомагає в таких випадках
В тому і проблема, що багато розвелося шарлатанів псевдо адвокатів по військовим питанням . Потрібно перевірені контакти шукати, а їх нажаль в оточені немає.
пьЯНА• 18 июня 2024
Ответ дляКапризуля
Его отправили в учебу?
Нет, медкомиссия отклонила.
Хвігура мічти• 18 июня 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Зрозуміло. Ви або ’ждуніха’ (тоді вже пишіть російською, до чого українська), або з секти ’саме якось розсосеться’. Так от: не розсосеться. Так як і Вашого родича не пронесло. Бо ж давно вже відомо, що чоловіки повинні ходити з документами, і це не тільки паспорт.
І до чого мій нік? Ви на свій подивіться спочатку.
,,З перших днів війни воює батько дитини, а більше в моїй родині немає чоловіків призивного віку,,
Отец ребенка - это бывший муж, которого так же не жалко как и остальных чужих мужчин?
Дело в том, что присоединиться к рядам ЗСУ могут и женщины, не стоит полагаться на чужих мужчин, защищайте себя сама.
,,Всі друзі або воюють, а інші говорять ’прийде повістка - піду’
Так а зачем ждать то это ,, когда придет повестка ,,? Если есть готовность - в тцк с радушием примут. Или все таки готовности идти в окоп нет, а есть готовность просто поговорить ?
Хвігура мічти• 18 июня 2024
Ответ дляКапризуля
Раз в ремиссии, значит может служить
Вы из Крынок вещаете, надеюсь?
жінка незаміжня• 18 июня 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
вони вимагають мін. три звернення на рік до державного. а ті державні тварі ніякі скарги фіксувати не бажають.... заключення з інстітутів якщо грижи то ортопедії та нейрохірургії(ще до війни вимагали з чоловіка) мрт, рентген,узі купа часних звернень,але зараз і все це не пройде думаю
жінка незаміжня• 18 июня 2024
Ответ дляv.melnik_km
нажаль , там вказано логістіка та водії теж(а вони не тільки в тилу бувають,а й напередку і всі знають .що кажуть одне .а відправляють у пекло хто без грошей)

Ацетилсалициловая кислота• 18 июня 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Ви зараз все дуже добре та правильно розповіли про морську піхоту США, а що у нас?
Бронетапці• 18 июня 2024
Ответ дляГуляю босоніж
9 сторінок настрочили, а адмінів нема, скільки історій, прям капець, відпочиває театр! чекаю автора після зняття анонімів та всіх решту, хто тут страшилки розповідає
Тема то актуальна. Можливо і адмінам теж цікаві варіанти як отпетлять.
Дона Ко Ко• 18 июня 2024
Ответ дляХвігура мічти
Ви якось зарозуміло типу ’умнічаєте’, але відповім.В мене неповнолітня дитина. Ви свою вже пристроїли кудись?
Батька дитини шкода, чому ні. Бо це буде горе, нехай не для мене, але для дитини і для свекрухи, яку я дуже поважаю.
Про друзів: так, всі добровольці вже давно пішли самі. Інші не палають бажанням, але і не ховаються за спідницями. Працюють, платять податки, волонтерять.
І останнє: а Ви на кого покладаєтеся, щоб не опинитися в окупації? Щоб залишитися живою і неушкодженою? На чиїх чоловіків чи жінок? Чи тільки й чекаєте кацапню?
Gvenna• 18 июня 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
’...командиру треба комплект здоровых фізично людей,для виконання бойових завдань..’
Так, але не зовсім. Наприклад, в Хартії лікар відбракує на вході людину з серйозною хворобою, навіть якщо вона буде до них проситись і мати відношення.
А в Десні цю людину заберуть аж бігом і відправлять в піхоту теж бігом..
когдадеЦкие• 18 июня 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Так. Зупинив в метро наряд поліції для перевірки документів, викликали інший наряд і примусово відвезли на влк
Це вже функція поліції ловити чоловіків для мобілізації?
автор Тро Нью-Йорку • 18 июня 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Так. Підіймалася ескалатором сьогодні, знову бачила тих людоловів в поліцейській формі, чекали на чергову жертву. Молоді хлопці, а настільки кончені тварюки. Гірше поліцаїв, за часів 2-ї світової. Впевнена, через наші сльози, та копійка, що вони заробляють, відловлюючи людей, з їх горем не допоможе.
Бойцовская• 18 июня 2024
Автор, якщо пройшов комісію, має статус - годний і вже в учебці - шанси біля нуля. На жаль, права адвокатів закінчуються на порозі ТЦК.Зараз співробітник проходив медкомісію - каже, так конвейер, годні всі.Були люди без руки - потрібно було саме ім доказувати комісії чому вони не вважаються здоровими.
Спішу - перекидаюсь• 18 июня 2024
Ответ длянаКоблучках
Мій комент буде непопулярним, але я напишу. Все те, що є у вашого брата по здоровʼю , не дає права на відстрочку. І відверто у всіх чоловіків , які служать, в такому віці є хроніка, і часто погірше такої. А воювати комусь потрібно. І комісію мають пройти всі. Адвокат тут нічого не зробить, вибачте
Підтримую, ніяких страшних хвороб немає.
Непонятно• 18 июня 2024
Так а кто нас будет защищать , и границы возвращать и Крым … ?
Раздражевская• 18 июня 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
А адвоката с ним не мобилизируют? Или только женщин выбирать?
У нашого адвокати є відстрочка.
Кондуктор трамвая• 18 июня 2024
Ответ дляТоптунша
Вилка мелочи. Будет гранаты кидать.
Что он задыхается если 20 метров пробежит то ничего, за ним будет врач с реанимацией везде ездить.