Тро Нью-Йорку• 18 июня 2024
Оскарження рішення ВЛК
Питання в темі: чи є в кого позитивний досвід оскарження рішення ВЛК, коли людина вже в учебці? Чи реально після отримання бойової повістки оскаржити повну придатність. Чесно кажучи трохи в шоці від реалій: бусіфіціровали брата, 51 рік, що має подагру, псоріаз, грижі хребта і ще певні хронічні хвороби, що зараз в ремісії.
Хвігура мічти• 18 июня 2024
Ответ дляТоптунша
Она примитивный дешёвый троллик. Забаньте и не обращайте внимания.
Стараюсь так и делать
Неместная Я• 18 июня 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
З такими схемами, так розумію, що їм за кожного платять
Невже не думають про те, що завтра вони можуть бути на його місті? А з врахуванням того, що лікарів, водіїв, хліборобів та і інші важливі спеціальності гребуть, то скоро будуть вони самі і вирощувати собі і лагодити і лікуватися.
З такими темпами винищать свій народ
Думаєте, їх гребе?
Вони собі тили вже приготували, дачки за кордоном покупляли. В разі чого, здриснуть першими. Або першими перебіжать на бік окупантів.
Педиатор_я• 18 июня 2024
Ответ дляТоптунша
Нет, отправляют людей умирать и калечиться другие персонажи. А это так, над подпевках.
Кстати,у тех кто на подпевках, по легенде сын или муж обязательно на нуле с первых дней войны И за всё это время ни царапинки у них.Зачем тогда новых хватать на улицах и отправлять на передовую, непонятно.
Педиатор_я• 18 июня 2024
Ответ дляХвігура мічти
Но она пыжится, стремится к первенству
Какие ценности?Что стране пофиг на своего гражданина,если с ним случилась беда?
Топтунша• 18 июня 2024
Ответ дляПедиатор_я
Такая у них легенда. Или у них кто-то как у Никиткинтй мамаши - в штабе далеко от линии фронта.
Неместная Я• 18 июня 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
А повістку вони вибиаають підпис чи як? Бо ми з чоловіком поговорили, шо якщо будуть катувать, то всерівно не підписувать і все, хай краще вб´ють, тоді діти будуть доводить в ЄС катування українського народу своєю владою.
Скільки таких вже закатували? Хтось щось вже довів? Заходу на нас плювати з високої гори! Гребіться, як можете!
60 метрів сметани• 18 июня 2024
Ответ длянаКоблучках
Мій комент буде непопулярним, але я напишу. Все те, що є у вашого брата по здоровʼю , не дає права на відстрочку. І відверто у всіх чоловіків , які служать, в такому віці є хроніка, і часто погірше такої. А воювати комусь потрібно. І комісію мають пройти всі. Адвокат тут нічого не зробить, вибачте
я тоже полностью согласна,кроме пункта,что воевать надо
Дюйм оф о4ка• 18 июня 2024
Ответ дляНеместная Я
Захід штати звісно знають, шо в нас робиться і що переважна більшість вже не хоче воювати, але їм головне шоб жоден солдат нато не постраждав. Моє відношення до них змінилося, коли усвідомила, що вони реально ж знають як у нас катують, щоб відправить на фронт, знають що добровольців більше нема, але дають згоду на насилля.
Хвігура мічти• 18 июня 2024
Ответ дляПедиатор_я
Что ? Вы точно мне хотели написать ?
Неместная Я• 18 июня 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так, і ніхто не волає про порушення прав людини! Лгбт мають право вийти на парад, а всі інші- сидіть по норах, якщо не хочете, щоб тцк загребло!
Соната любви• 18 июня 2024
хотелось бы еще понимать, кто автор под анонимом.
а то у нас очень много хитросделанных.
Вапщета• 18 июня 2024
В мене чоловік штурмує з грижами і протрузіями, нічого.
У його товариша був компресійний перелам хребта, це не заважає людині захищати свою родину
Куда_бежать• 18 июня 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Куда_бежать• 18 июня 2024
А мне бы хотелось знать, какой процент пишущих тут людей говорили ’ мы их туда не посылали’. Теперь посылают всех- и опять не угодили
Ответ дляСоната любви
а то у нас очень много хитросделанных.
Что Вам это даст? Могу подписаться под каждым словом автора. Метро Сырец-Щербакивского, 70-Салютная,4 и мой муж сейчас едет в учебку. Никакой возможности что-то довезти-доказать не дали, в чем был шорты-футболка, в том и поехал в учебку. В склепаном военнике чужое отчество и дальше по схеме автора.
Куда_бежать• 18 июня 2024
Ответ дляНеместная Я
Мені теж це ’сподобалось’..скупчення людей, бла- бла- бла
Куда_бежать• 18 июня 2024
Ответ дляOl-a
Охренеть
Соната любви• 18 июня 2024
Ответ дляOl-a
я имею ввиду только то, как некоторые кричали воевать и не останавливаться. никаких переговоров и так далее.
а как до них дошла очередь, сразу темы строчат, что делать, спасите, помогите.
Не будь КакСвета• 18 июня 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ви знаєте який пакет документів потрібно зібрати фірмі для бронювання підлеглих? Отож бо. Тільки вчора подали повний пакет документів.
Документів зібрати треба багато, але військовий квиток чуть не перший в списку цих документів
Без нього нічого не буде
Ацетилсалициловая кислота• 18 июня 2024
Ответ дляПедиатор_я
у самой известной героини ресурса в одной из дискуссий, около месяца назад, родился брат-штурмовик, очень отважный. Ждём рождения сестры-летчицы и внука, боевого водолаза, который подорвет крымский мост.
Ацетилсалициловая кислота• 18 июня 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Они не для того нас направляли в воронку, чтоб теперь жалеть
Белочкой зови• 18 июня 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Мой родственник имел инвалидность по астме, травме рук (вилку держать не может, пальцы сломаны), и вены у него в ногах искусственные. И что? Забрали. Сейчас на учебке. Пытаемся что-то сделать через адвокатов.
имел и имеет это разное.
Куда_бежать• 18 июня 2024
Ответ дляСоната любви
Один гордился демократией, а второй просто говорил то что хотят слышать ( и для этого даже не нужно было включать мозг) як в рекламі -я не пам´ятаю все що він казав, але він так дивився на мене, знаєш? І я відчула що буде весілля, і наше життя далі, і це буде прекрасно!
Ответ длянаКоблучках
Я вас не посилала. Кому треба - йдуть. А якщо брат автора такий принциповий, то документи міг не підписувати. Ніс би відповідальність по закону, але не воював би. Таку тираду треба було в ТЦК проголосити, от прямо вашими словами
ви напевно в курсі про роботу ниших ТЦК як там ’добровільно’ підписують повісти
Белочкой зови• 18 июня 2024
Ответ дляOl-a
свой вод нужно иметь, в таких случаях вам и будут клепать левые.
Тро Нью-Йорку
• 18 июня 2024
Ответ дляБелочкой зови
Нащо чоловіку 51 рік з такою кількістю хвороб потрібен військовий? Задля чого? Задля того, щоб захищати шоблу з автоматами на Зрощувальній чи батальон монако, котрий на ретровілі карфест в минулі вихідні влаштував?
Белочкой зови• 18 июня 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
нащо йому тоді і паспорт? дивна ви.
Не будь КакСвета• 18 июня 2024
Ответ дляТихомандражная
Ви не розумієте. Мсєк зараз навіть онкохворим відмовляє, то яка інвалідність з псоріазом і грижами?
Ну то брат автор не вчора захворів
Війна третій рік
Він за цей час навіть документи нормально не оформив
А до нового закону він би спокійно всі документи оформив і проблем би було менше
Війна третій рік
Мочалкин блюз• 18 июня 2024
Ответ дляКуда_бежать
фото
Зато кацапстран охерел от того что у нас происходит и замер от счастья. Ничего фабриковать не нужно.