Дружная семейка• 18 июня 2024
Альбом "тока бока", чи граються ваші дівчатка? На який вік розраховано?
Шукаю подарунок для племінниці на 5 рочків, натрапила на такі альбоми. Ціни від 500 до 1500 грн в залежності від кількості сторінок. Чи є сенс купувати великий альбом чи це одноразова іграшка? Чи підходить така іграшка на 5 років? Хто купував діткам, напишіть ваші враження будь ласка - нормальна іграшка чи таке шось?
Сегодня сержусь• 18 июня 2024
Прикольно) не видела такого.
Я бы купила за 500 грн, попробовать как зайдет ребенку.
Не вижу смысла покупать за 1500 если это одноразовое развлечение.
Но может девочки напишут кто играет с таким. Нравится или нет.
Леся Українка• 18 июня 2024
купите для начала маленькую, если прямо понравится и ребенок сам попросит, тогда уже большую покупайте)
А я з косою• 18 июня 2024
моя дочка сама такое навырезала, скотчем ’заламинировала’ и на двусторонний скотч легонько посадила)
Фуліганка• 18 июня 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Прикольно) не видела такого.
Это уже как 2 года хит
Дружная семейка
• 18 июня 2024
Ответ дляЛеся Українка
Та шукаю подарунок на день народження, бюджет 1500 грн як раз :) тобто краще взяти маленьку книжечку і пошукати ще щось?
Леся Українка• 18 июня 2024
Ответ дляДружная семейка
именно) не зайдет один подарок, так зайдет второй или третий)
Дело было давно• 18 июня 2024
Не тратити на це гроші. Вже тут просували рекламу цього альбому, тему чи закрили чи видалили.