Карма хамелеона• 18 июня 2024

Друзі, порадьте лабораторію.

Друзі, порадьте лабораторію. Мамі потрібно перед операцією зробити купу аналізів. Грошей зараз не дуже багато. Можливо хтось що дешевше підкаже. Буду дуже вдячна🙏
Laluna1993• 18 июня 2024
Автор, а вы в каком городе?

Не цілуюсь з бодуна• 18 июня 2024
Краще сінево. Найточніщі аналізи. І вам надалі треба буде дивитись динаміку, а це необхвдно робити в одній лабораторії.
Додекаэдр• 18 июня 2024
Рекомендую Сінево. Із програмою лояльності в них вигідно
миссАрфография• 18 июня 2024
пусть семейный выпишет направления и часть сдайте бесплатно в поликлинике, зачем переплачивать
успокойте_Меня• 18 июня 2024
Гляньте підписку в сінево. Ми теж нещодавно перед операцією робили і брали там пакет на 3000, а нам бонусами нарахувалося 3600 - якраз на багато аналізів вистачило👌🏼
Перловая Кашка• 18 июня 2024
Договормтесь в гос за деньги, это будет лучше и дешевле
ЖонДуан• 18 июня 2024
Просите электронные направления , на все, что покрывает нсзу, и узнавайте в каком отделении синево они сотрудничают. Я недавно ребенку кучу всего сдала, только за 1 анализ платила.
автор Карма хамелеона • 18 июня 2024
Ответ дляLaluna1993
Автор, а вы в каком городе?
Київ
Гарнюнька• 18 июня 2024
Тільки не Сінево, не знаю чому її радять, мені декілька разів робили не вірні аналізи.

На паровозе• 18 июня 2024
Так лікар, який направляє, знає де добре роблять і вартість. Краще в лікаря запитайте, бо йому теж важливо, щоб ваші аналізи були правильно зроблені.
Джага-джага• 18 июня 2024
Ответ дляГарнюнька
В мене таких ситуацій не було в сінево. Завжди були вірні показники та результати, але лікар який мене направляв радив іншу лабораторію, але в сінево зручніше та якось довіри більше. А де саме ви робили?
АгатаХристя• 18 июня 2024
Обирайте яка вам подобається та близко до вас. В мене це сінево
Шмоточницаца• 18 июня 2024
Синево))
Не гавкаю- но охраняю• 18 июня 2024
Ответ дляДжага-джага
звісно радив іншу лабораторію бо ваш лікар мабуть сидить на відкатах. зараз це популярно занести лікарю гроші щоб він рекламував певну лабораторію. в першу чергу треба йти туди де вам зручніше. мені так лікар пропонував ділу тільки я звернулась до ескулабу бо ескулаб краще та ближче . сінево теж добре але далекувато від мене
Сарафанное радио• 18 июня 2024
быстро в синево делают, очень качественно и хорошо, советую
Джага-джага• 18 июня 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Мій лікар також пропонував піти у ’Діла’, я так розумію лікарям платять якісь відсоток в них, коли вони направляють людей до цієї лабораторії. Це якось не дуже як на мене
БезВзяток• 18 июня 2024
Зараз у Сінево можна купити підписку на певну суму,, і там виходить тоді на 20% дешевше загалом
автор Карма хамелеона • 18 июня 2024
Дякую, тоді звернусь до сінево 🙏