Яжемать Мне можно• 20 июня 2024

Криптовалюта реальний заробіток?

Я мама в декреті і хочу заробляти,в крипті я не розуміюсь.Але бачу багато хто рекламує курси і мов що можливо реально заробляти.Я розумію що реклама то не завжди правда, але всеж-таки хто розуміється на цьому, підкажіть чи варто спробувати?
Пишу каліграфічно• 20 июня 2024
Можете заробляти, якщо будете розводити дурників на курсах

Горлаю зрання• 20 июня 2024
Не лізьте туди, якщо не маєте достатньо знань, та вкладень. Чоловік балується цим, я небагато, але трошки в курсі, і то дуже багато чого не розумію що він робить. Це дуже специфічна сфера, в якій можна за один момент зайти у великий мінус. Треба час щоб вивчити цю область
МЧСница• 20 июня 2024
Теж думаю почати розбиратися у відпустку, хочу як підробіток
Знань нуль,
Які курси кращі для бази взяти?
автор Яжемать Мне можно • 20 июня 2024
Ответ дляМЧСница
Знань нуль,
Які курси кращі для бази взяти?
Оь я теж не знаю, дивилась багато реклами у блогерів, але я щось поки вагаюсь щодо їх курсів.
Губка Боб• 20 июня 2024
Начните с хомяка. У них каждый день на ютубе обучающие видео выходят. Там, конечно, не про торговлю, но начинать надо с теории.
Само_достаточная• 20 июня 2024
Підпишіться на блогерів в ІГ і слухайте. Хто вам ближче і зрозуміліше пояснює - там і дивіться курси.
МЧСница• 20 июня 2024
мда, автор, ніхто не захотів поділитися реальними прикладами
я теж хотіла створювати тему, чи можна на цьому щось заробляти
з реальних прикладів знаю тільки, що мамин колега якось купував/продавав біткоїни, теж як підробіток і наче мав з цього, але його десь давно загребли в окопи, не розпитаєш
збираюся почати з теоретичного опрацювання доступної безкоштовної інфи, без розуміння базових процесів ніяк не обійтися, а там буде видно
основне - не поспішати у такій справі

для себе визначила, що з точки зору зміни сфери діяльності та стартових капіталовкладень - це найдешевший варіант, тому варто спробувати

Голова колгоспу• 21 июня 2024
В мене десь рік певна частина співробітників тільки й мови було про кріпту. Щось там росло, раділи, ділилися. Потім тихіше, а зараз взагалі тиша. Щось пішло не так. Гроші вклали і сидять як миші.
СЕМЕЙНЫЕ ПОКУПКИ• 29 июня 2024
якщо в трейдінг, то там великий ризик, дійсно треба багато знань, пропоную купляти монети до виходу на ринок, формувати свій криптопортфель, напишіть в особисті, розповім як.