Яжемать Мне можно• 20 июня 2024
Криптовалюта реальний заробіток?
Я мама в декреті і хочу заробляти,в крипті я не розуміюсь.Але бачу багато хто рекламує курси і мов що можливо реально заробляти.Я розумію що реклама то не завжди правда, але всеж-таки хто розуміється на цьому, підкажіть чи варто спробувати?
Горлаю зрання• 20 июня 2024
Не лізьте туди, якщо не маєте достатньо знань, та вкладень. Чоловік балується цим, я небагато, але трошки в курсі, і то дуже багато чого не розумію що він робить. Це дуже специфічна сфера, в якій можна за один момент зайти у великий мінус. Треба час щоб вивчити цю область
МЧСница• 20 июня 2024
Теж думаю почати розбиратися у відпустку, хочу як підробіток
Знань нуль,
Які курси кращі для бази взяти?
Знань нуль,
Які курси кращі для бази взяти?
Яжемать Мне можно
• 20 июня 2024
Ответ дляМЧСница
Знань нуль,
Які курси кращі для бази взяти?
Знань нуль,
Які курси кращі для бази взяти?
Оь я теж не знаю, дивилась багато реклами у блогерів, але я щось поки вагаюсь щодо їх курсів.
Губка Боб• 20 июня 2024
Начните с хомяка.
У них каждый день на ютубе обучающие видео выходят. Там, конечно, не про торговлю, но начинать надо с теории.
Само_достаточная• 20 июня 2024
Підпишіться на блогерів в ІГ і слухайте. Хто вам ближче і зрозуміліше пояснює - там і дивіться курси.
МЧСница• 20 июня 2024
мда, автор, ніхто не захотів поділитися реальними прикладами
я теж хотіла створювати тему, чи можна на цьому щось заробляти
з реальних прикладів знаю тільки, що мамин колега якось купував/продавав біткоїни, теж як підробіток і наче мав з цього, але його десь давно загребли в окопи, не розпитаєш
збираюся почати з теоретичного опрацювання доступної безкоштовної інфи, без розуміння базових процесів ніяк не обійтися, а там буде видно
основне - не поспішати у такій справі
для себе визначила, що з точки зору зміни сфери діяльності та стартових капіталовкладень - це найдешевший варіант, тому варто спробувати
основне - не поспішати у такій справі
Голова колгоспу• 21 июня 2024
В мене десь рік певна частина співробітників тільки й мови було про кріпту. Щось там росло, раділи, ділилися. Потім тихіше, а зараз взагалі тиша. Щось пішло не так. Гроші вклали і сидять як миші.
СЕМЕЙНЫЕ ПОКУПКИ• 29 июня 2024
якщо в трейдінг, то там великий ризик, дійсно треба багато знань, пропоную купляти монети до виходу на ринок, формувати свій криптопортфель, напишіть в особисті, розповім як.