За кого болеете?
VasilisaLisa• 20 июня 2024
Ответ дляbegovelik
Справа не тільки в тренерах, а і у мотивації. Ці хлопчики отримують багато грошей, на війну їх не забирають, бо їх фронт - футбольне поле, де вони відстоюють честь держави. Чому вони це не розуміють? Чи їм настільки пох?
вони живі люди, а не машини, можуть по-різному грати. Мені соромно за тих, хто їх гнобить за програш
Ответ дляVasilisaLisa
Це все зрозуміло, але вони мають відстоювати честь держави. Бо в них преференції і їх на фронт не забирають А вони це не роблять, а навпаки, її зганьбували. Побачимо, що вони покажуть завтра. Хоча. Я думаю, що і завтра ми побачимо «same shit”
VasilisaLisa• 20 июня 2024
Ответ дляbegovelik
Це спорт, навіть при бажанні не все і не завжди виходить, це нормально
Ответ дляnadia-74
Так ,в мене чоловік за Іспанію , у сестри за Італію .
Наші можуть і програти ,головне чесна гра ,а не ,дали´ виграти.
Я припускаю, зо вони можуть програти, але вони мають показати гру. А враження таке, що вони з румунами грали на від‘є…(відчепися) і приїхали до Німеччини пива попити.