булоТАЙминуло• 20 июня 2024
Щоб підключити інтернет до павербанку коли нема світла
Який за потужністю потрібен павербанк
Сільський ансамбль• 20 июня 2024
20 тис з головою
Думаю і 10 нормально.
Мій на 20 тис Сяомі не розряджувався навіть на половину
Думаю і 10 нормально.
Тро Нью-Йорку• 20 июня 2024
У меня два по 20( роутер и gpon). 6-7 часов выдерживают. И есть один на 90.000
Кусман Сиру• 20 июня 2024
Я на 20 тис підключила до роутера в п´ятницю і забула. Згадала пізно ввечері у неділю, коли зник інтернет. До роутера, а він на паверці, той розрядився...
Вишневий цвіт• 20 июня 2024
Мій оператор дає максимум 7 годин інтернету після відключення ,20 000 сідає на 1 поділку за цей час
Ответ дляВишневий цвіт
Підкажіть, будь ласка, який у вас оператор?
Я сьогодні підключила пауер до роутера, він включився але інтернету не було. В мене Воля. Може сам провайдер шляпа.
Напланетянка• 21 июня 2024
Потрібно два павербанки - для самого роутеру і онушки. По 20 буде достатньо за нинішніх відключень. Ви ж підʼєднали оптоволокно? Якщо ні, то інтернету не буде навіть при заживленому від паверу роутеру.
Напланетянка• 21 июня 2024
Ответ дляTanDim
Провайдер підʼєднав оптоволокно вам? Заявку подавали? Лише підключити павер до роурера не достатньо.
Вишневий цвіт• 21 июня 2024
Ответ дляНапланетянка
Не зовсім так ,в мене не оптоволокно але провайдер встановив обладнання і інтернет є ,але по часу менше ніж у тих хто підключив оптоволокно у нього ж
Вишневий цвіт• 21 июня 2024
Ответ дляTanDim
В мене утелс ,він невеликий .Вам треба дізнатись хто з доступних вам операторів дає таку послугу .
Начальник Анонимов• 21 июня 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Протестіть ще пару разів. Якщо знову не буде інтернету, то заявлена послуга фігова, доведеться оптоволокно тягнути.
ИграйМойГормон• 21 июня 2024
Ответ дляНапланетянка
У нас через один все підключено.
Отакий
КохайтесьЧорнобровi• 21 июня 2024
Ответ дляTanDim
Це трабли Волі, вони вимикають навіть якщо е/е є в будинку. Воля не ставить, або дуже мало безперебійників
Ответ дляНапланетянка
Скажіть будь ласка, мені провели оптоволокно. Я думала можна одним павербанком їх заряджати і купити два шнура на 9 та 12. Мені так пояснив хлопець що проводив оптоволокно.Чи потрібно покупати два павербанка?
Дама-мадама• 29 июня 2024
Ответ дляНапланетянка
У мого інтернет провайдера немає оптоволокна, але інтернет вай фай є, якщо заживити роутер павербанком
булоТАЙминуло
• 01 июля 2024
Ответ дляFashion4
Мені один не тяне 2 кабеля типу