Гомосноб• Изменено 22 июня 2024
Донька одружена, квартира і зять
Квартиру купила дитині в новобудові, а зать миттю стає теж власником цього житла 50/50 квартира на даний час вже здана забудовником
..
Результат:
вже голосів:
205 (91.11%)
Ви б оформили на себу кварьтру
20 (8.89%)
Ні, на доньку..
Гомосноб
• 22 июня 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Штотто запаздывают сегодня)))
Вихідной, ще сплять
Семенівни сусідка• 22 июня 2024
Ответ дляСкользкая
Завтракают дорадо-авокадо. Щас посуду перемоют, полы и унитазы надраят - и можно приступить к работе. Но только до обеда.
Дорадо-авокадо )))
Зато вон везде : рука-лицо уже в работе))
Гомосноб
• 22 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ноги мити - воду пити, не інакше
Ви вже напились води з під тьощі?
Скользкая• 22 июня 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Дорадо-авокадо )))
Это помощники юристов и нотариусов ставят
Love_Love_Love_• 22 июня 2024
Ответ дляГомосноб
Ви вже напились води з під тьощі?
В мене немає тещі і ніколи не буде
Скользкая• 22 июня 2024
Ждем главных экспертов. Директора маминой подруги и хорошую девочку из салона, с которой маникюр делала
Рожева юбка• 22 июня 2024
Ответ дляГомосноб
Добрий вечір! Договір на доньку, а гроші мої
Значит у нотариуса муж пишет, что не имеет ничего против покупки квартиры женой и она, квартира, оформляется в единицу на одного собственника - жену.
Все просто, как двери.
Семенівни сусідка• 22 июня 2024
Ответ дляСкользкая
Помагаторши ))) главное не одного клиента не пропустили , чтобы по лицу себя не ударить))
Это у людей психоз и травма?
А вот недавно• 22 июня 2024
Ответ дляГомосноб
Даремно. Потрібно було на себе, дарчу теж необовʼязково, донька мала бути вам вдячна за те, що вони не будуть витрачати кошти на аренду і можуть відкладати на власне житло. Це ваші кошти і тільки ви повинні ними розпоряджатись.
Der_Natali• 22 июня 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Зараз почнеться срач до обіду
І добре .Мені чекати дитину годину в басейні а книгу не взяла ,треба ж якось провести час
Семенівни сусідка• 22 июня 2024
Ответ дляГомосноб
А чому у вас вечір вже?
Директор Пляжу• 22 июня 2024
Ответ дляГомосноб
Вже право власності є
Ну тоді нехай поділ майна подружжя зроблять - доньці Вашій ця квартира, зятю якесь інше цінне майно. І буде у неї особиста власність на квартиру.
Рожайтретьего• 22 июня 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Пропонуєте теші ще купити щось для зятя😂
Гадаю_По_шнуркам• 22 июня 2024
Ответ дляСкользкая
Щас юристы-нотариусы придут
Я здесь. Я нотариус с гинекологическим уклоном. Но по выходным подрабатываю для души физиком-ядекщиком.
Директор Пляжу• 22 июня 2024
Ответ дляРожайтретьего
Пропоную щось подружжю набути у шлюбі, щоб це щось можна було розділити, відступивши квартиру дружині (доньці автора), а цінне майно - її чоловіку. Або можна із спільного майна подружжя виділити його частку і щоб він її подарував своїй дружині (доньці автора
жар-птица Нюра• 22 июня 2024
Ответ дляСкользкая
А может те кто ваш хамовитый юмор не разделяют
Xвостокрутелка• 22 июня 2024
Ответ дляРожайтретьего
Чому ні? Машину зятю треба
Дуняша• 22 июня 2024
Ответ дляРожева юбка
Все просто, как двери.
Муж будет скрытый собственник. Ну оформлена на жену, а куплена в браке.
Все верно автор переживает.
Директор Пляжу• 22 июня 2024
Ответ дляДуняша
Все верно автор переживает.
Это так, даже если муж при этом 100500 заявлений напишет. Потому что по заявлениям права собственности не переходят. Только он не скрытый, а не титульный.
КаваЗМолоком• 22 июня 2024
Ответ дляГомосноб
Тоді так, зять співвласник.
Якщо не вказано, що куплена за ваші гроші з підтвердженням, там правда посучитись потрібно
Але ж ви цього не зробили
Рожайтретьего• 22 июня 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Ну походу у них немає нічого свого, якщо теща квартиру купила.
І грошей на щось набути також.
А пол яке спільне майно йде мова для видалення частки? Ця квартира? До чого такий геморой? Як6 просто він може зафіксувати свою відмову?
Але це треба щоб теща згвалтувала зятя не інакше 😂
І грошей на щось набути також.
КаваЗМолоком• 22 июня 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Политику, политику забыли)
Директор Пляжу• 22 июня 2024
Ответ дляРожева юбка
Все просто, как двери.
Он может хоть обписаться такими заявлениями, это не повлияет ни на что. Он УЖЕ собственник по факту регистрации ее на супругу и отсутствие брачного контракта. Теперь только надо переход этой собственности осуществлять, а по заявлениям никакая собственность не передается.
Рожева юбка• 22 июня 2024
Ответ дляДуняша
Все верно автор переживает.
Там же он пишет, что не имеет на квартиру прав и претензий.
Эксперты прям в самом их лучшем проявлении. Вместо того, чтобы проконсультироваться с кем-то компетентным в этом вопросе спрашивают у нифига не знающих.
Я подобным образом купила квартиру, с такой оговоркой. Так что мужу оттуда ничего не досталось. Эта была куплена от продажи моей же квартиры, которая мне досталась по дарственной.
Вам бы все таки не здесь спрашивать.
Кумедний ґудзик• 22 июня 2024
Ответ дляДуняша
Все верно автор переживает.
Ось і юристи
Прокинулись і поснідали
Директор Пляжу• 22 июня 2024
Ответ дляРожайтретьего
І грошей на щось набути також.
Не може він вже відмовитись, бо право у нього (зятя) вже виникло. Тому тільки виділяти його частку і нею розпоряджатись. Він по факту того, що у шлюбі набув майно.