Коленная ложечка• 23 июня 2024
Чи нормально приводити хлопця коли вдома діти?
Моя кума приводить додому хлопця хоча у неї є троє дітей. Вони закриваються у спальні, а діди в цей час грають у комп´ютер і складають лего. Хлопець спеціально купує дітям чіпси, цукерки щоб їз відволікти на пів години і вони не лізли у спальню.
Я питала куму як вона не сісяється своїх дітей. А кума каже що їй треба влаштовувати особисте життя і їй пофіг.
Як ви думаєте чи нормально так робити?
Коленная ложечка
• 23 июня 2024
Ответ дляСанта Барбара
А що дома діди роблять?😂 Це їх кума сісяється?
Вони вдома бо на вихідних садочок і школа не працюють
Кумедний ґудзик• 23 июня 2024
Кума, її хлопець і троє дітей з чипсами закриваються у кімнаті поки діди рубляться у комп і складають лего?
Коленная ложечка
• 23 июня 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Та ні, кума з хлопцем йдуть у спальню, а діди в цей час грають у комп´ютер і їдять чіпси та цукерки які приніс хлопець
Кумедний ґудзик• 23 июня 2024
Ответ дляКоленная ложечка
а діти при цьому де?
Я тут с краю постою• 23 июня 2024
Таке в неі життя,дітей підгодують,іі тр...нуть,ну а що вона ще може.Іі робота.
Все-таки украинский язык не совершенен.
Слово «хлопець» звучит так, будто ему лет 20.
А если назвать его «чоловік», то как понять, что речь о любовнике, а не о муже.
По теме, наверное все норм. А куда ей деть детей или как уйти самой для налаживания личной жизни. Вот и приходится выкручиваться.
Коленная ложечка
• 23 июня 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
а діти при цьому де?
Діти в іншій кімнаті грають і комп´ютер і складають лего
Кумедний ґудзик• 23 июня 2024
Ответ дляКоленная ложечка
А діди?
я заплуталась в вашій історії... то чіпси їдять діти, то діди...
Діти з дідами діляться всім, що приніс хлопець поки кума сісяється?
Коленная ложечка
• 23 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
Жах. В мужик не может придумать, куда любовницу отвести?
У нього є своє житло, проблема в тому що кумі немає куди діти дітей
Я тут с краю постою• 23 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
Нащо напрягатися,то ж його звуть,чіпси 200 грн.
Не цілуюсь з бодуна• 23 июня 2024
Она как кролик за две секунды сексится. Так для этого не обязательно всех таскать домой. Это не про отношения. Это про секс без разбора.
Коленная ложечка
• 23 июня 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
А діди?
Так діляться всім, хлопець купує багато чіпсів, цукерок, жувачок щоб відволікти їх
Ряженка• 23 июня 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Нет, не нормально. Должна быть какая-то интимность
не об интимности речь, а о вавке в голове у мамаши, такими темпами и четвертого заклепает СЕБЕ же. О какой личной жизни разговор? трах - это о личной жизни???
Не цілуюсь з бодуна• 23 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
У кого больше чешется, тот и заманивает.
Кумедний ґудзик• 23 июня 2024
Ответ дляКоленная ложечка
дітей чи дідів?
Кумедний ґудзик• 23 июня 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Дітей
а діди де тоді?
в вашій історії все заплутано...
Коленная ложечка
• 23 июня 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
а діди де тоді?
в вашій історії все заплутано...
Діди = д і т и
Тримбулька• 23 июня 2024
Так что теперь из-за детей на себе крест поставить? Я привожу, но у меня большой дом, они зачастую даже не пересекаются
Коленная ложечка
• 23 июня 2024
Ответ дляТримбулька
Просто я казала кумі щоб хоча б замок поставила у спальню. А вона думає що якщо дітей відволікти то вони у спальню не зайдуть
Я тут с краю постою• 23 июня 2024
Ответ дляЛизочек
Хорошо чувак устроился. Секс за чипсы и по быстрому, не надо никого кружить, романтику изображать
Так,пів год і пішов далі.
Тримбулька• 23 июня 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Ну мои четко знают без стука заходить нельзя