іронічна антитеза• 24 июня 2024
Ситуація з магазином. Ви б відмовились від замовлення?
Замовила сукню, оплатила. Магазин попередив терміни очікування 8-10 днів на відшив. Пройшло вже 17 днів. Відправки досі немає.
Ви б повертали кошти чи ще б очікували? Сукня гарна, але неприємна ситуація.
Даха-сваха• 24 июня 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Modus family brand.
Написала їм тільки що, то вони цього тижня сказали відправки не буде.
Вирішила відмовитись від замовлення.
Вони не шахраї. Я була в їх магазині десь тижні три тому, доньці сукня сподобалась і хотіли купити на вручення дипломів. Але майже всі сукні в наявності були s розміру, трохи m. Я спитала, чого маленькі тільки? - Так це розпродаж тогорічних. Моя висока - нічого в них не підібрали.
іронічна антитеза
• 24 июня 2024
Ответ дляДаха-сваха
Я ж не писала, що вони шахраї. Я писала за те, що їх відшив не відповідає термінам. В моєму випадку замість заявлених 8-10 днів, то 20+.
Сукня s розміру, хоча це ролі не грає. В мене зріст теж високий напевно (175).
Ядвига Юсьлегко• 25 июня 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Харьківський виробник. Я замовляла через інстаграм, але магазини у них є в Харькові і Чернівцях стаціонарні.
А вы доверяете Инстаграмму, это ж не площадка для продаж, и нет там никакой гарантии
іронічна антитеза
• 25 июня 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Гарантія є. Магазин стаціонарний, оплата на карту ФОП.